Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest

POJEDYNEK ? - CZEMU NIE !

Recommended Posts

Witam,

proponuję pojedynek dwóch pozornie różnych czasomierzy z wieloma wspólnymi cechami, mianowicie Fortis B-42 Flieger Chronograph i Omega Seamaster Chrono Diver.

91af2ac280de289d.jpg

Guest McIntosh

Odświeżam temat, bo w Pojedynkach nic się nie dzieje - ostatni miał miejsce w lutym. Może warto byłoby zapodać coś nowego :?:.

Mnogość propozycji powinna chyba skutkować pojawieniem się w końcu jakiegoś fajnego

pojedynku... Ja w dalszym ciągu widziałbym zegarki z kopertami tonneau. Pozdrawiam

Bardzo proszę moderatora tego forum o przeniesienie tego tematu do współmoderowanego przeze mnie forum ZABAWY i KONKURSY. Chętnie rozważę propozycje kolejnych pojedynków, będzie zaś chyba wszystkim wygodniej, gdy ten temat znajdzie się z nimi w jednym dziale.

Dziękuję z góry.

Pozdrawiam serdecznie - Jan

Tutima vs. Hanhart

nawet mi się podoba

Chętnie skorzystam z jakiejś pomocy, jeśli chodzi o przygotowanie posta bądź choćby kompilację materiałów. Przy pojedynkach firm myślę, że wymagane jest jednak duzo dokładniejsze przygotowanie pojedynku i opisanie profilu i historii marki, przedstawienie kolekcji itd. i kryteriów porównania, niz w przypadku konkretnych modeli, które bronią się same, a jesli nawet nie, to zawsze można zagłosować na "ładniejszy".

Pozdrawiam serdecznie - Jan

Guest MichaelD

Mogę przygotować Tutim'e, tylko jak długie maja być opisy ?

-

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Tu nie ma co porównywać...

Junghans rządzi ;)

Tylko po co odgrzebywać trupa... starszyzna się wzburzy.

Junghans .

Temat reaktywacja :)

Deus Dona Me Vi

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.