Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, 6310i dla mnie, jak tamte czasy był dla mnie telefonem kompletnym. Miałem jeszcze Scirocco Bronze i żałuję że sprzedałem.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@haker - jak mod na forum androida wytrzymałem dwa tygodnie. Niestety dziadek wśród przedszkolaków to słaba opcja :D

Kolego @High-Castle - telefony, które miałeś to niestety androidowa padaka, której nie można porównywać z produktami Apple. Oni robią tylko high end i takie urządzenia androidowe trzeba z nimi porównywać. Samsung ma dwa flagowce, jedną czy dwie klasę średnią a reszta to miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi - ale ja z kolei mam doświadczenia zgoła odmienne - miałem kilka telefonów Samsunga i z nich dwa /samsung galaxy mini i galaxy grand / skutecznie zniechęciły mnie do Androida...telefony były tzw.służbowe ...

 

A i tak - najmilej wspominam lata z Nokia 6310...hmmmm...

Miałeś największe zmulacze w historii Androida :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znudził mi sie G6 po 6 miesiacach, nie wiem co dalej

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znudził mi sie G6 po 6 miesiacach, nie wiem co dalej

 

G6

V30 za 2300

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znudził mi sie G6 po 6 miesiacach, nie wiem co dalej

 

G6

Właśnie użytkuje q6 i chcę wymienić na g6, korzystając z okazji - telefon się Tobie znudził czy posiada jakieś cechy, które powodują brak chemii?

Ja z q6 jestem zadowolony, pasuje mi estetyka i małe ramki, mógłby jednak być odrobinę bardziej responsywny i robić lepsze fotki stąd pomysł na zmianę..

g.

 

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie użytkuje q6 i chcę wymienić na g6, korzystając z okazji - telefon się Tobie znudził czy posiada jakieś cechy, które powodują brak chemii?

Ja z q6 jestem zadowolony, pasuje mi estetyka i małe ramki, mógłby jednak być odrobinę bardziej responsywny i robić lepsze fotki stąd pomysł na zmianę..

g.

 

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

 

 

Łatwo rysują się plecki, złapałem w zasadzie jedną rysę zanim wrzuciłem Spigena ale szybko się pojawiła, i to jest porażka tego modelu. Przedni aparat słaby, na plus szeroki kąt również w nim ale jakość zdjęć jak nogą od krzesła. Innych minusów nie dostrzegam. Pisano tutaj o pękających samoistnie szkłach chroniących obiektywy z tyłu, pękających szklanych pleckach czy innych czary mary. Ale to chyba pisali ludzie, którzy nie obcowali z urządzeniem dłużej niż w elektro markecie, macając żeby obadać co to jest. Mnie to nie spotkało, przy czym telefony u mnie to maksymalnie rok czasu i pobity LCD czy inny dramat :) Telefon mi się po prostu znudził, za dużo nowości się pojawiło w tym czasie. Kupiłem nowy z kompletem dokumentów uprawniających do realizacji ewentualnych napraw gwarancyjnych za 1650pln, jest wart każdej z tych złotówek. 2 tyg przed LG kupiłem Siaomi Mi5 Plus, bardzo podobna specyfikacja. Został LG ze względu na aparat, potrzebowałem czegoś co cyknie dobre foty, do tego po wodą bo leciałem w ciepły kraj i nie zrujnuje kieszeni - to jest taki telefon. O płynności działania nie piszę, jako flagowcowi nie można mu nic zarzucić, czas działania na baterii świetny.  Ten Q6 to słabiutki, nie zastanawiaj się.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo rysują się plecki, złapałem w zasadzie jedną rysę zanim wrzuciłem Spigena ale szybko się pojawiła, i to jest porażka tego modelu. Przedni aparat słaby, na plus szeroki kąt również w nim ale jakość zdjęć jak nogą od krzesła. Innych minusów nie dostrzegam. Pisano tutaj o pękających samoistnie szkłach chroniących obiektywy z tyłu, pękających szklanych pleckach czy innych czary mary. Ale to chyba pisali ludzie, którzy nie obcowali z urządzeniem dłużej niż w elektro markecie, macając żeby obadać co to jest. Mnie to nie spotkało, przy czym telefony u mnie to maksymalnie rok czasu i pobity LCD czy inny dramat :) Telefon mi się po prostu znudził, za dużo nowości się pojawiło w tym czasie. Kupiłem nowy z kompletem dokumentów uprawniających do realizacji ewentualnych napraw gwarancyjnych za 1650pln, jest wart każdej z tych złotówek. 2 tyg przed LG kupiłem Siaomi Mi5 Plus, bardzo podobna specyfikacja. Został LG ze względu na aparat, potrzebowałem czegoś co cyknie dobre foty, do tego po wodą bo leciałem w ciepły kraj i nie zrujnuje kieszeni - to jest taki telefon. O płynności działania nie piszę, jako flagowcowi nie można mu nic zarzucić, czas działania na baterii świetny. Ten Q6 to słabiutki, nie zastanawiaj się.

Dzięki bardzo za spostrzeżenia. Świadomie kupiłem ten tańszy model ponieważ nie wiedziałem czy mi się spodoba w użytkowaniu. Potwierdzam że tylne klapki w tych modelach są nadmiernie podatne na zarysowania. Pytanie, czy warto zapłacić x2 za q6 pozostaje otwarte, kupię spróbuję, sam się przekonam:)

g.

 

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego używasz telefonu - jak dzwonienie i sms, to nie ma sensu :) . Mi zastępuje na co dzień komputer, musi być szybki żebym qrwicy nie dostał korzystając z 5/6 app jednocześnie, a ja nie mam cierpliwości jeżeli chodzi o takie użytkowe sprawy w sprzętach elektronicznych.


V30 za 2300

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Fajna maszynka, jednak wydawanie takiej gotówki na zabawkę, która pewnie mi się znudzi po paru miesiącach, ewentualnie pobije ekran to nie dla mnie :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V30 za 2300

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Gdzie za tyle można go nabyć? Może też bym skorzystał.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie za tyle można go nabyć? Może też bym skorzystał.

Pewnie na Allegro z Plusa albo tmobile

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwej reputacji sprzedawca. Niestety.

 

Na jakiej podstawie mówisz, że wątpliwej reputacji?

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie za tyle można go nabyć? Może też bym skorzystał.

Ole Ole - internetowa wersja Euro com pl

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Pewnie na Allegro z Plusa albo tmobile

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A po złośliwości?

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wątpliwej reputacji sprzedawca. Niestety.

Sprawdzony sklep z dobrą reputacją. Nie wiem skąd masz odwrotne informacje.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony sklep z dobrą reputacją. Nie wiem skąd masz odwrotne informacje.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

O ile się nie mylę to bestcena nie sprzedaje tych telefonów z oficjalnej dystrybucji. W każdym przypadku to sklep jest gwarantem. Tak przynajmniej słyszałem bo sprawdzić nie sprawdziłem na własnym przykładzie.

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To że nie sprzedaje z oficjalnej dystrybucji nie znaczy że ma złą opinię. Kupujesz u nich i masz dwa rata rękojmi jak w każdym innym sklepie który sprzedaje z oficjalnej dystrybucji a to jak realizuje i gdzie serwisuje mnie nie obchodzi tym bardziej że większość polskich serwisów elektroniki to śmiech na sali.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony sklep z dobrą reputacją. Nie wiem skąd masz odwrotne informacje.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Jacku znajomy kupił u nich telefon, już nawet nie pamiętam co to był za model. Niestety po zakupie okazało się, że nie mieli na stanie, w kontakcie mailowym było ciągłe zwodzenie, że przesyłka nadana, a potem, że już wysyłają. Po kontakcie telefonicznym zaproponowali inny model (sic), a gdy nie wyraził chęci zakupu innego, to były problemy z odzyskaniem pieniędzy ...

 

 

Ole Ole - internetowa wersja Euro com pl

 

 

Znalazłem u nich tylko za 2799,-

Jest jakaś cena z kodem 2299,- ale gdzie go znaleźć?

Ok znalazłem MEGACENA.

 

 

No to teraz szybkie pytanko: LG V30, OP 5T czy XIAOMI MI MIX2 ?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Jacku znajomy kupił u nich telefon, już nawet nie pamiętam co to był za model. Niestety po zakupie okazało się, że nie mieli na stanie, w kontakcie mailowym było ciągłe zwodzenie, że przesyłka nadana, a potem, że już wysyłają. Po kontakcie telefonicznym zaproponowali inny model (sic), a gdy nie wyraził chęci zakupu innego, to były problemy z odzyskaniem pieniędzy ...

 

 

Znalazłem u nich tylko za 2799,-

Jest jakaś cena z kodem 2299,- ale gdzie go znaleźć?

Ok znalazłem MEGACENA.

Uogólniłeś całkowicie opinię na sklep na bazie jednego przypadku który znasz. Który sklep o takiej wielkośći sprzedaży nie miał tego typu wtopy lub podobnej niech pierwszy rzuci kamień. 

Tak się składa, że na wszelkich stronach z opiniami, allegro itd. BestCena ma wyższy odsetek zadowolonych klientów niż Euro, Sferis czy Komputronik. A obecnie jest największym sprzedawcą smartphonów na polskim rynku zdaje się. Nie  popadajmy w paranoję.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uogólniłeś całkowicie opinię na sklep na bazie jednego przypadku który znasz. Który sklep o takiej wielkośći sprzedaży nie miał tego typu wtopy lub podobnej niech pierwszy rzuci kamień. 

Tak się składa, że na wszelkich stronach z opiniami, allegro itd. BestCena ma wyższy odsetek zadowolonych klientów niż Euro, Sferis czy Komputronik. A obecnie jest największym sprzedawcą smartphonów na polskim rynku zdaje się. Nie  popadajmy w paranoję.

Kilka razy się już naciąłem przy zakupie sprzętu na Allezło i w kilku sklepach wysyłkowych również i to mi wystarczy.

Wolę dla świętego spokoju kupić na miejscu, mogę obejrzeć i odebrać osobiście.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tomek, takie przypadki zdarzają się wszędzie. Spotkało mnie to samo w pewnym sklepie z allegro, który miał 100% pozytywów. Ochy i achy, jakich nikt inny nie miał. I tak samo zwodzili mnie dwa miesiące. A telefon wysyłali 5 razy. Tak też się dzieje w tego typu sklepach jak Bestcena, gdzie sprzedaje się bardzo dużo towaru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@haker - jak mod na forum androida wytrzymałem dwa tygodnie. Niestety dziadek wśród przedszkolaków to słaba opcja :D

 

Byłem tam około 2 miesiące. Tak jak piszesz, dziadek wśród młodych, dochodziło do tego że jako mod miałem karać, upominać osoby, które rzeczywiście mają coś do powiedzenia, rzeczowo, a które nie pasują 'górze' bo się 'wymądrzają'.

Wiele kłótni, sprzeczek, gdzie gimbaza nawet mi grozić chciała (doszedłem cwaniaczków powoli, rodzice musieli przepraszać). Heh cyrk jednym słowem, przestałem tam cokolwiek się udzielać. Xda itp.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bardzo fajny test jakości aparatów/kamerek w 4 flagowcach i chwilowo mój zapał do V30 ostygł:

 

http://www.telepolis.pl/artykuly/fototest-iphone-x-vs-note8-vs-lg-v30-vs-mate-10-pro,3,3,1036.html?p=1


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestcena to firma fasadowa, która nie płaci nawet grosza podatków w Polsce. Towar z różnych dystrybucji europejskich, byle nie z Polski! Niższe ceny niż w innych sklepach to wynik przestępstw skarbowych polegających na unikaniu płacenia podatków w PL oraz nieuwzględnienia w cenie podatku od towarów i usług VAT w wysokości 23%. Jakim cudem ta "firma" jeszcze nie została przetrącona przez krajową administrację skarbową jest wielką niewiadomą. Firma już dawno powinna zostać zarejestrowana w PL jako oddział firmy angielskiej czy tam słowackiej czy cypryjskiej bo mają zarejestrowanych kilkanaście spółek i odprowadzać podatki w Polsce. Jednak głównym celem działalności tych firm to wyłudzanie VAT za pomocą siatki międzynarodowych firm zarejestrowanych w różnych krajach UE. Na cały ten proceder przymyka oko również Allegro jak i Ceneo gdzie zarejestrowana jest polska firma, jednak tak na prawdę to nie ona prowadzi sprzedaż. Do tego firma nie wystawia faktur zgodnych z polskim prawem. Kto chce niech kupuje od nich sprzęt, ale miejcie na uwadze, że w Polsce nie zostaje z tego nawet grosz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.