Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, słyszałem o tym, dzięki za ostrzeżenie. Play chyba najbardziej liberalny w tej kwestii z tego co słyszałem.

Zobaczymy jak długo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tu kolegami jesteśmy - chyba nikt nie zrobi innego kolegi w "bambuko" w taki sposób. 

 

A co do obudów - jeśli ktoś potrzebuje i używa to RIngke lub Spigen są jak dla mnie potwierdzone co do jakości i chronienia sprzętu przez znajomych, 

Vapor niszczył ścianki boczne ajfonów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Spigen zawsze świetna jakość i dopasowanie, z Ringke jest różnie. No ale to nie są najlepsze ale najbardziej rozpoznawalne firmy. Świetne są też case od MNML, x-level, Supcase. Wszystko zależy na jaki telefon i czego kto oczekuje od etui.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vapor niszczył ścianki boczne ajfonów.

Praktycznie każde etui może zniszczyć telefon jeśli się go co jakiś czas nie ściągnie i nie przeczyści z kurzu, który zbiera się pod każdym etui.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tylko raz mi się zdarzyło etui ktore niszczy. Nie pamiętam firmy, ale było dość drogie bo zapłaciłem 179zl i było do iP7.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dwóch telefonach używam Spigen i jestem zadowolony. Aktualnie na S7 Edge  i nie widzę przeciwwskazań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mi najbardziej pasuje MNML case. Cienkie, nie pogrubia, nie jest z gumy i nie zbiera kurzu. Oczywiście nie chroni jak te grube gumowe, ale komfort użytkowania jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam ok kilku tel incipio- bardzo dobrze chroni telefon


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Też mam jedno Incipio, świetne, pancerne, ale telefon dwa razy taki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kurde ta lipa, wywalasz niemała kasę na telefon ze świetnych materiałów, świetny w odbiorze, top design... I wsadzasz go w pancerną obudowę żeby się nie rozsypał po pierwszym kontakcie z podłogą. Ja ostatnie trzy telefony skasowałem o kafelki ale czerpałem przyjemność z obcowania z nimi. Obecnego LG G6 noszę w grubym, gumowym Spigenie bo jak się mawia do 3 razy sztuka, starczy kasowania telefonów. Czasem go wyciągnę w domu z tego kondona żeby podotykać, poczuć chłód tego amelinium i tafli szkła i to tyle z radochy z zajebistego telefonu,  hahahhaha komedia :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Z pół roku męczyłem się co kupić (albo i dłużej) decydowałem się i za chwilę rezygnowałem. Pytałem, szukałem i jednemu takiemu to pewnie sporo nerwów zabrałem zadając głupkowate pytania.

W końcu przyszedł czas podjąć męską decyzję, co również nie było latwie... Ale w końcu się udało i jest:

 

k4y2Pw4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z etui jest tak, ze na sluzbowych mam Spigena tak jak pisalem wczesniej, albo oryginalne Apple. Na prywatny zakladam co kilka miesiecy nowy case silikonowy z aliexpress. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze jak nie chce brac gdzies wielu rzeczy to wkladam albo karte, albo jakis banknot pomiedzy case, a telefon. To samo robie z biletami parkingowymi. Przez to po kilku tygodniach jeden z rogów juz odczuwalnie nie przylega do telefonu. Case z aliexpress kilka zl z darmowa przesylka wiec mozna ryzykowac ;)

 

@Kosma, mam podobne przemyslenia, do tego dochodza jeszcze szkla ochronne na wyswietlacz. Najgorsze jest to ze jak czegos nie zabezpieczysz to akurat ten element zostanie uszkodzony i potem czlowiek ma sam do siebie pretensje. 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo uważam jak Ty, i nienawidzę tych wszystkich obudów, i powiedziałbym że uważam na telefony. Ale jak mi uciekł z rąk na beton, to stwierdziłem że to bez sensu i szkoda kasy na wymianę szyby. Także też będę obcował bez kondoma tylko w bezpiecznych miejscach :) a na codzien grubas który mi nie wejdzie do marynarki

 

To jest kurde ta lipa, wywalasz niemała kasę na telefon ze świetnych materiałów, świetny w odbiorze, top design... I wsadzasz go w pancerną obudowę żeby się nie rozsypał po pierwszym kontakcie z podłogą. Ja ostatnie trzy telefony skasowałem o kafelki ale czerpałem przyjemność z obcowania z nimi. Obecnego LG G6 noszę w grubym, gumowym Spigenie bo jak się mawia do 3 razy sztuka, starczy kasowania telefonów. Czasem go wyciągnę w domu z tego kondona żeby podotykać, poczuć chłód tego amelinium i tafli szkła i to tyle z radochy z zajebistego telefonu, hahahhaha komedia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pół roku męczyłem się co kupić (albo i dłużej) decydowałem się i za chwilę rezygnowałem. Pytałem, szukałem i jednemu takiemu to pewnie sporo nerwów zabrałem zadając głupkowate pytania.

W końcu przyszedł czas podjąć męską decyzję, co również nie było latwie... Ale w końcu się udało i jest:

 

Gratki Kwiatek !!!

A ja nadal cały czas się męczę. Kupiłem Mate 9 i oddałem, bo to była porażka. Już prawie zdecydowałem się ma Mate 10 Pro, ale stwierdziłem, że jednak szkło z tyłu nadal do mnie nie gada. iPhone 7 + to chyba optymalny wybór bądź OP 5T, ale jeszcze się wstrzymuję na siłę.

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz mi się zdarzyło etui ktore niszczy. Nie pamiętam firmy, ale było dość drogie bo zapłaciłem 179zl i było do iP7.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Ja miałem tak przy IP 6 z moshi. Nie polecam.

Motke nosiłem bez osłonek ale s6 i IP już w case mate. Grube ale się sprawdza.

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z pół roku męczyłem się co kupić (albo i dłużej) decydowałem się i za chwilę rezygnowałem. Pytałem, szukałem i jednemu takiemu to pewnie sporo nerwów zabrałem zadając głupkowate pytania.

W końcu przyszedł czas podjąć męską decyzję, co również nie było latwie... Ale w końcu się udało i jest:

 

 

Znam gościa ;)

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa ;)

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Tak myślałem :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wpadł wczoraj

355cd7332a31462402c631398c4bcf42.jpg

 

Dzisiaj byłem w Saturnie aby mi nakleili tą ich folie i czekam na Spigena Neo Hybrid powinien jutro/pojutrze dotrzeć. Do tego czasu folia się powinna ułożyć. Dopóki nie będzie zabezpieczony nie dotykam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wpadł wczoraj

 

 

Dzisiaj byłem w Saturnie aby mi nakleili tą ich folie i czekam na Spigena Neo Hybrid powinien jutro/pojutrze dotrzeć. Do tego czasu folia się powinna ułożyć. Dopóki nie będzie zabezpieczony nie dotykam. :P

 

 

A przesiadka z czego? Bo z odbicia jakoś nie mogę wywnioskować


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Saturnie aby mi nakleili tą ich folie i czekam na Spigena Neo Hybrid powinien jutro/pojutrze dotrzeć. Do tego czasu folia się powinna ułożyć. Dopóki nie będzie zabezpieczony nie dotykam. :P

Jak chcesz dobrze zabezpieczyć telefon to nie nakładaj jakichś badziewnych folii z Saturna tylko od razu nakładaj Dome Glassa od Whitestona

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam S9+ i nakleiłem Whitestone Dome. Rewelacja. Jedyna wada, że jest trochę grube, ale poślizg i warstwa oleofobowa jak na gołym ekranie.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przesiadka z czego? Bo z odbicia jakoś nie mogę wywnioskować

Iphone 7 256GB - 6miesieczny. Znudził mi się.

 

  

Jak chcesz dobrze zabezpieczyć telefon to nie nakładaj jakichś badziewnych folii z Saturna tylko od razu nakładaj Dome Glassa od Whitestona

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zobaczymy jak się sprawdzi, jak będzie padaka to kupię tego Dome bo czytałem ze chyba najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC U12+ zapowiada się rewelacyjnie. Snapdragon 845 + 8 GB RAM + 128 GB pamięci na dane. Ekran 5,5 cala. Małe ramki. O aparat też chyba nie ma się co martwić. Ciekawe jaka będzie cena tego bydlaka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu whitestone, z tylu spigen i z S9 robi sie S3 hehehe

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.