Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

darekmp3

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Było było. Sam wrzucales [emoji16]
 2. Fidelio bierzesz Tarmaca od pana Daniela? [emoji6]
 3. Dopisywanie Covid do śmierci pacjenta jest nagminnie praktykowane w wojewódzkim szpitalu zespolonym w Płocku. Jeżeli ktoś twierdzi, że to jakiś wałek albo przestępstwo i że ktoś kiedyś za to beknie, to albo zapomniał w jakim kraju żyje albo ma jakiś interes w tym, żeby bronić tych łajdaków lekarzy, którzy to robią.
 4. Odnawiałeś coś u tego pana? Koperty robią wrażenie.
 5. Popraw link bo się nie działa.
 6. Nie jest zły ale twoja żona ma rację [emoji12] Może ciemnobrązowy pasek by go trochę stonował bo czarny to chyba w ogóle nie pasuje.
 7. Policjanta najpierw musi mieć broń, żeby móc z niej skorzystać. Ostatni protest antycovidowy.
 8. Supertuck zabronione, to trzeba sobie radzić [emoji38]
 9. @tessio Można zapytać co to za koła? Budżetowe jakieś?
 10. Nie. Mamy tu przykład osoby, ktora nie znosi słów krytyki pod adresem swojego? zawodu. Jednak prawda jest okrutna i pod znakiem pandemii pokazała prawdziwe, materialne "ja" tego zawodu.
 11. Takie jest życie, że każdy się z czymś musi użerać. Lekarz z systemem a kasjerka w sklepie z chamskim klientem. Tylko jest taka subtelna różnica, że kasjerka nie dostała podwyżki za pandemię, nie została zaszczepiona w pierwszej kolejności, codziennie fizycznie stawia się w pracy i ma kontakt z setkami potencjalnie zakażonych klientów a państwo lekarze pozamykali się w przychodniach i drugi rok leczą ludzi przez telefon bo boją się wirusa. Ale jak chcesz wizytę prywatną, to nie ma wirusa i żaden się nie boi kontaktu z pacjentem. To jest upadek moralny tego zawodu.
 12. Ja widzę, że ludzie lekceważą sprawę bo jeszcze ich to nie dotknęło. Ale jak komuś ktoś bardzo bliski zachoruje a od dyspozytora pogotowia usłyszy, żeby nalać zimnej wody do wanny, położyć się i czekać na śmierć bo karetki są zajęte i nie przyjadą, to może dopiero zrozumie, że to nie są żarty. Ktoś zapyta a gdzie są karetki? Są - stoją w kolejkach z innymi chorymi pod szpitalami.
 13. Najman też pojechał bronić Jasne Góry i okazało się że tam nikogo nie ma [emoji38]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.