Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Jak bym nie lubił Apple to bym nie używał Ajfonga. Robi super zdjęcia, wbudowany iPod gra świetnie, reszta też działa.

A co do lekarza i tak pójdę i to nie żart ;)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

iphony to dobry telefon wykonany chyba z najlepszych dostępnych materiałów. To , że dużo osób ma takie cyrki to tylko przez kontrolę jakości. Małe rączki tłuka miloiony sztuk, nawet siatki założyli im w oknach bo niektórzy już nie wyrabiali...psychicznie. Ja posiadam iphone 4 od premiery io na szczęście do tej pory nic z nim się nie działo. Ale jedno jest pewne  gdybym kupował teraz 5s to pewnie byłaby to używka dokładnie przezmnie sprawdzona... A co do Twoich porblemów Jash, znam gościa, który miał nowego iphone z luźnym przyciskiem power, oddał i dostał nowego z luźnym przełącznikiem od głośności. Z iphone'ami jest jak z parnisami raz trafi się ideał a raz bubel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W końcu jedno i drugie z tego samego kraju leci :D

Mam takie samo zdanie jak Ty o czym pisałem wcześniej, super design i materiały plus wykonanie, ale to ostatnie przy beznadziejnej, albo żadnej kontroli jakości leży i kwiczy.

Apple też się odgrażało, że część produkcji przeniesie do USofA, tym czasem małe chinolki zasuwają już jak automaty i efekty są jakie są.

Mój przypadek nie jest odosobniony, bo na forum Apple znam gościa, który przy sprzedawcy odpakowywał IP5s i dopiero 4 był ok. Wszystkie 3 poprzednie były uszkodzone w ten sam sposób co mój poprzedni Ajfon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple podpisało umowę z największym chińskim operatorem. Nie wyrabiają się z zamówieniami zatem sprzedają wszystko jak leci.

 

 

Samsung powinien wypuścić serię telefonów w eleganckiej obudowie. Wielkość do 4,5 cala.

Mógłby wyedy powalczyć o kloentów z apple. Do tego jakaś prosta wersja androida ala ios.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Remy, dnia 09 Kwie 2014 - 14:19, napisał:Remy, dnia 09 Kwie 2014 - 14:19, napisał:Remy, dnia 09 Kwie 2014 - 14:19, napisał:

Samsung powinien wypuścić serię telefonów w eleganckiej obudowie. Wielkość do 4,5 cala.

Mógłby wyedy powalczyć o kloentów z apple. Do tego jakaś prosta wersja androida ala ios.

 

 

Witam,

czy wg Ciebie np. SGS II, czy SGS IV mini są gorsze od IPhone'a ?

Co do obudowy, to i tak większość chowa ją pod etui ... :) Owszem np. w Sony Compact Z1 coś wnosi bo jest wodoszczelna, więc tak od razu serwis nie odrzuci, wmawiając zalanie. Myślę, że "wyznawcy" Iphone'a nie dadzą się przekonać, żadnymi logicznymi argumentami :) .

Pzdr.

 

edycja: tu przykładowe porównania http://versus.com/pl/samsung-galaxy-s-2-vs-apple-iphone-4-16gb       http://versus.com/pl/apple-iphone-5-vs-samsung-galaxy-s4-mini

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przedwczoraj byłem w Saturnie obejrzeć Nokię X - czyli kafelkowego, budżetowego androida. Teraz zwrot #androbieda nabrał dla mnie pełnego znaczenia. Ten telefon plus ta wersja andka to jest coś koszmarnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam,

czy wg Ciebie np. SGS II, czy SGS IV mini są gorsze od IPhone'a ?

Co do obudowy, to i tak większość chowa ją pod etui ... :) Owszem np. w Sony Compact Z1 coś wnosi bo jest wodoszczelna, więc tak od razu serwis nie odrzuci, wmawiając zalanie. Myślę, że "wyznawcy" Iphone'a nie dadzą się przekonać, żadnymi logicznymi argumentami :) .

Pzdr.

 

 

 

Chociaż używam iOS i Androida to uważam, że oba systemy są tak samo dobre. Za produktami Samsunga nie przepadam, a TouchWiz, czy jak zwą go androidowcy - LagWiz to najgorsza nakładka jaka jest na Androida. Wieczne lagi i spowolnienia (nie piszę na podstawie forumowych przypadków, bo tych jest mnóstwo :) moja mama i siostra mają Samsungi). Obudowa z plastiku mi nie przeszkadza, bo nie jest zła. Jednak jako całości nigdy nie kupiłbym Samsunga. W cenie S5 mam nowego Oppo N1 i 7, które są lepsze pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku - nie przekonasz, bo jakość materiałów i wykonania w Iphone vs Samsung - to inne planety. JA nie mogę zrozumieć, że ktokolwiek wogóle takie pytania stawia - bo dzieli je przepaść. 

Piszę to jako osoba mająca codziennie kontakt z:

 

post-6254-0-84833800-1397050006_thumb.jpg

 

Nokia - najlepiej wykonany plastikowy telefon. Z najlepszego tworzywa. Doskonale spasowany. Nowsze juz gorzej ale N9 Lumia 800 i 900 - sa bezkonkurencyjne wśród plastikowych i nie tylko.

Galaxy SIII - multum funkcji (nie tak dawno flagowiec - jako taki kupowany) - jakość wykonania porównywalna z zabawkowymi telefonami dla kilkulatków. Koszmar.

Galaxy Note III - aktualny model - uznawany za jeden z najlepszych aparatów na androidzie. Lepiej wykonany niż SIII i SIV, pewnie tak samo jak SV. Ale to i tak coś co jest lata świetlne od rysującego się od samego patrzenia Iphone 3GS. 

Iphone 4. Wykonanie w ramach telefonów popularnych (czyli nie Vertu itp)  - wzorzec metra. ma 3 lata i ma 2 ryski na pleckach. 

Nie rozumiem zbytnio używania etui. W zasadzie nie rozumiałem dopóki nie zacząłem obcować z Samsungami. Niemal cuda technologiczne opakowane w śmiecie. To trzeba trzymać w etui. Nie tylko dlatego by to ochronić, ale by bezpośrednio na to nie patrzeć. A to mogły by być naprawdę telefony niemal idealne (jeśli ktoś ceni androida) gdyby zainwestowali dodatkowe kilka dolców  w obudowy. Przecież koszt obudowy to naprawdę kilka dolców. 

U mnie są 2 Samsungi. Córka się uparła - a note robi za tableta maxi mobilnego. Żałuję, że to nie Xperia Z ultra - tam się nie ma czego czepić - poza tym ze była większa niż zakładałem. 

Poza tym pytałes o SGS II czy SGS IV mini - cóż - one nie dają sobie rady z systemem, który nimi steruje na tyle by je porównywać do Iphone. T w pierwszym wypadku model stary (choć modyfikowany) , a w drugim to wersja budżetowa. Ich parametry + android - to może zadowolić wymagających niezbyt dużo od telefonu. A ie o tym rozmawiamy. Mojemu ojcu w 100% wystarcza Nokia 500. Nawet nie lumia. A i ona dopracowana pod katem obudowy lepiej niż najlepsze samsungi. 

Peace :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi, dnia 09 Kwie 2014 - 15:42, napisał:

Niemal cuda technologiczne opakowane w śmiecie. To trzeba trzymać w etui. Nie tylko dlatego by to ochronić, ale by bezpośrednio na to nie patrzeć.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poza tym pytałes o SGS II czy SGS IV mini - cóż - one nie dają sobie rady z systemem, który nimi steruje na tyle by je porównywać do Iphone. T w pierwszym wypadku model stary (choć modyfikowany) , a w drugim to wersja budżetowa. Ich parametry + android - to może zadowolić wymagających niezbyt dużo od telefonu.

 

Hmm,

na pewno zgodzę się z twierdzeniem, że Iphone'y są bardziej dopracowane pod względem estetyki obudowy.

Nie zgodzę się :) , że Samsung'i są "opakowane w śmiecie". Moim zdaniem plastikowa obudowa jest bardziej bezpieczna, nie odkształca się trwale np. przy upadku telefonu (oczywiście w skrajnym przypadku może pęknąć), jest mniej wrażliwa na rysy. Użytkuję SGS2 prawie 2 lata > wygląda jak nowy. Z telefonu głównie korzystamy za pośrednictwem ekranu, a ten stanowi ~ 100% powierzchni czołowej. "Właściwa" obudowa to zatem boki i tył. Oczywiście można komplikować technologicznie/materiałowo te części, tylko po co ? - to generuje dość wysokie koszty, idące IMO nie w tą stronę.

Telefon jest dla mnie urządzeniem użytkowym, choć z racji technicznego wykształcenia, zwracam uwagę na szczegóły wykonania, jednak priorytetem nie będzie opakowanie > na wysoki połysk, czyniące z telefonu wręcz klejnot, który trzeba obsługiwać w białych rękawiczkach :)

----------------------------------------------

Co do niewydolności systemu - może faktycznie niezbyt wiele wymagam od telefonu (bliżej mi do Twojego Taty :) ), ale nie zauważyłem, żeby coś nie działało. Gry np. Ski Challenge 13, czy Real Racing 3 działają płynnie, a zdjęcia z aparatu nie raz mnie pozytywnie zaskoczyły.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

na pewno zgodzę się z twierdzeniem, że Iphone'y są bardziej dopracowane pod względem estetyki obudowy.

Nie zgodzę się :) , że Samsung'i są "opakowane w śmiecie". Moim zdaniem plastikowa obudowa jest bardziej bezpieczna, nie odkształca się trwale np. przy upadku telefonu (oczywiście w skrajnym przypadku może pęknąć), jest mniej wrażliwa na rysy. Użytkuję SGS2 prawie 2 lata > wygląda jak nowy. Z telefonu głównie korzystamy za pośrednictwem ekranu, a ten stanowi ~ 100% powierzchni czołowej. "Właściwa" obudowa to zatem boki i tył. Oczywiście można komplikować technologicznie/materiałowo te części, tylko po co ? - to generuje dość wysokie koszty, idące IMO nie w tą stronę.

Telefon jest dla mnie urządzeniem użytkowym, choć z racji technicznego wykształcenia, zwracam uwagę na szczegóły wykonania, jednak priorytetem nie będzie opakowanie > na wysoki połysk, czyniące z telefonu wręcz klejnot, który trzeba obsługiwać w białych rękawiczkach :)

----------------------------------------------

Co do niewydolności systemu - może faktycznie niezbyt wiele wymagam od telefonu (bliżej mi do Twojego Taty :) ), ale nie zauważyłem, żeby coś nie działało. Gry np. Ski Challenge 13, czy Real Racing 3 działają płynnie, a zdjęcia z aparatu nie raz mnie pozytywnie zaskoczyły.

Pzdr.

 

Weź do ręki iphona4 (szkło+aluminium), iphona5(aluminium) i porównaj do SGSIII, SGSIV (oba plastikowe).

 

Różnica jest ogromna.

Samsung zatrzymał się na poziomie iphona3g.

 

Mam Alcatela Idol 6030 i tył wykonany jest z plastiku stylizowanego na aluminium.

Wygląda lepiej niż Samsung.

Tyle że ma taką samą wadę- wystający obiektyw.

Samsung chyba na siłę nie chce zrobić płaskiego telefonu.

Android w wersj Samsunga jest powolny.

W Alcatelu mam czysty android i jest bardzo szybki.

 

W swoim iphonie 5s, nie lubię systemu ios. Jest bardzo ograniczony, ale bardzo uproszczony.

 

Samsung jeżeli chce rywalizować z apple, powinien wypuścić model z aluminiową obudową i uproszczoną wersją androida- ala ios.

 

To że iphone4/4s był szklany a iphone5/5s aluminiowy, zapewniały dobrą sprzedaż części zamiennych, które po upadku się odkształcały.

No ale klient ma wybór- plastik czy aluminium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Adi - oczywiście porównywać nie ma co, bo Apple od Samsunga w kwestii materiału dzieli otchłań. Niestety wszystko ma swoje plusy i minusy, nawet piękna aluminiowa obudowa w IP5S, o czym sam się przekonałem. Gdybym miał na przykład S4 to po tym samym co stało się z moim  poprzednim IP5S, w Samsungu w najgorszym wypadku pękła by tylna klapka. Kupiłbym nową za 50zł i po sprawie. W IP5S po upadku pozamiatane. Dlatego tym razem wsunąłem w skórzane etui od Apple i jest super. Wygląda świetnie i trzyma się pewniej.

Jeśli chodzi o jakąkolwiek konkurencję dla IP5S w kwestii wykonania to na tę chwilę tylko HTC One M8. Gdyby jednak weźmiemy oba sprzęty jako całość (nie tylko wykonanie) to myślę, że HTC zjada IP5S na śniadanie. Takie są fakty na papierze i myślę, że w praktyce również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wyznawcami jabłka to już jakiś mit.... :)

Ja generalnie nie lubiłem dotykowych telefonów. Zawsze miałem coś z klawiaturą. Ale czasy się zmieniają, telefony też, więc mus było w końcu nabyć coś trendy ;)

Za nic nie mogłem się przekonać, do żadnego...ani nokii, ani samsunga czy sony...

Ktoś powiedział, spróbuj IP4. No i się przekonałem.

Za prostotę, za brak zawieszeń, awarii, problemów - po prostu działał.. Telefonu używam do dzwonienia, jakaś poczta, zdjęcie zrobić...

Później stwierdziłem, że ta japkomania jest bez sensu, wziąłem androida - SGSII, Xperię T, potem jakąś inną, altacela jakiegoś...

I znowu wziałem IP4s, żeby się nie denerwować...

I sobie używam iphone`a, bez stresu, spokojnie, po prostu. Bez wyznawania wiary, bez ślinienia się :)

Po prostu spełnia moje oczekiwania i to do czego został stowrzony. Tyle...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jash, dnia 09 Kwie 2014 - 18:48, napisał:Jash, dnia 09 Kwie 2014 - 18:48, napisał:

porównywać nie ma co, bo Apple od Samsunga w kwestii materiału dzieli otchłań.

 

Ta "otchłań" to różnica między "aluminium", a bardziej zaawansowanym technologicznie "plastikiem" :)

Pzdr.

 

edycja: małe OT > kupując 2 lata temu TV Samsung, wybrałem ten z ... aluminiową ramką dookoła ekranu, mimo, że był o 500 zł. droższy, od takiego samego z plastikową. Ale on sobie stoi spokojnie w domu i nie jest na nic narażony :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zaawansowany plastik to wedle tego, co czytałem jest w Lumiach. Z ciekawości, bo nie wiem,  co zaawansowanego ma plastik Samsunga?

 

Cezar - jeśli tęskno Ci za klawiaturą, spróbuj BB Q10. Nie znam niezadowolonej z tego sprzętu osoby.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Co do plastiku-to najlepszy jaki w życiu widziałem w telefonach to ten z kolorowych iphone'ów 5c. Czuć jakby telefon był wykonany z polerowanej ceramiki :o  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie tęsknię, jak pisałem IP spełnia moje oczekiwania :)

pozdrawiam


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jash, dnia 09 Kwie 2014 - 19:26, napisał:

 Z ciekawości, bo nie wiem,  co zaawansowanego ma plastik Samsunga?

 

 

"Aluminium" jakie jest każdy wie i widzi :) "zaawansowany" plastik w przypadku Samsunga (i chyba nie tylko) to taki, który np. w przypadku klapki, się nie rysuje, nie wyciera, nie pęka, nie urywają się mikro zaczepy, jest sprężysty itd. > tzn. doskonale sprawdza się w celu do jakiego został opracowany.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku. W samsungach plastik rysuje się koszmarnie. Od przetarcia bawełniana szmatką. Na notę 3 i sv mniej bo nie są gładkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi, dnia 09 Kwie 2014 - 20:44, napisał:Adi, dnia 09 Kwie 2014 - 20:44, napisał:

Jacku. W samsungach plastik rysuje się koszmarnie. Od przetarcia bawełniana szmatką. Na notę 3 i sv mniej bo nie są gładkie.

 

Tak jak wspomniałem, w moim SGS2 jest idealny, u kolegi też, ale może w innych modelach jest gorszej jakości.

Pzdr.

 

edycja: "aluminium" rysuje się  z zasady, trochę trudniej jak jest eloksalowane.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, jest tu może jakiś chętny na zakup Nokii Lumii 620? Smartfon zaczął mnie strasznie irytować, co prawda nie tak bardzo jak android, ale wciąż nie mogę się do niego przyzwyczaić. Wracam do telefonu - Nokii 6700 Classic :)

 

Wysłane z mojego Transformer TF101 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wszystko super, tylko z takiego samego plastiku jak w Samsungu za ponad 2000zł można kupić chińskiego no name'a za 500zł.

Co do rysowania - mama ma S2 i po pół roku wszystko jest ok, no ale nosi w etui. Siostry S4 mini nie noszony w etui wygląda koszmarnie. Jedna wielka połyskująca rysa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jash, dnia 09 Kwie 2014 - 22:13, napisał:Jash, dnia 09 Kwie 2014 - 22:13, napisał:Jash, dnia 09 Kwie 2014 - 22:13, napisał:

Wszystko super, tylko z takiego samego plastiku jak w Samsungu za ponad 2000zł można kupić chińskiego no name'a za 500zł.

 

 

Telefon to nie tylko obudowa ... a właściwie, obudowa to mały fragment/element całego złożonego urządzenia do telefonowania + jeszcze do paru rzeczy.

Pzdr.

 

edycja: moje (skromne) doświadczenia dotyczą głównie SGS2, a ten jest dość udanym modelem, niedawno do nabycia za ok. ~ 1000 zł > IMO bez konkurencji za tę cenę.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zgodzę się, że telefon to nie obudowa, ale zarówno w Samsungu za 2kpln jak i w nołnejmie za 500zł siedzi ten sam OS tylko z innym launcherem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jash, dnia 10 Kwie 2014 - 08:12, napisał:

 zarówno w Samsungu za 2kpln jak i w nołnejmie za 500zł siedzi ten sam OS tylko z innym launcherem.

 

Sam OS też nie wystarczy, dochodzi jakość ekranu, procesor, aparat. Chociaż, powiem przewrotnie > jeśli te wszystkie markowe telefony są tam produkowane, a te nołnejmy miałyby taką samą jakość/ funkcjonalność jak te firmowe ... to po co przepłacać :) .

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie "tam"? Że w Chinach? Pewnie - tyle że w trochę innym reżimie i z innych materiałów. Niestety Samsung co to tych materiałów na obudowę rzeczywiście nie różni się od owych nołnejmów, i to słabszych. JA rozumiem, że każdy z nas przykłada inna wagę do jakości wykonania. Czegokolwiek. Niemniej jest bardzo istotna różnica między np HTC, SONY a Samsungiem w tej kwestii. Trudno jej nie zobaczyć.  Może Cię nie obchodzić, nie interesować i nie mieć wpływu na Twoje poczucie - ale jest. Jełśi więc płace za topowy model Samsunga ponad 2000 zł, i podobnie za SONY, HTC, Nexusa (mniej) Czy Iphone - to mam prawo wymagać poza tym by nie miał wad, usterek - także tego, by producent obudował go z szacunku do klienta w coś co nie sprawia wrażenia tandetnej zabawki. Są różne "plastikowce". JA nie chcę toczyć krucjaty, i zostawmy nawet Apple. Ale kurcze - Nawet Alcatel Idol jest lepiej wykonany i z lepszych materiałów. Bezpośredni konkurenci na androidzie również dużo lepiej. Mnie to razi. Tym bardziej, że rozmawiamy w przypadku "flagowców" o urządzeniach mających techniczne - niemal identyczna specyfikację. Są więc równie dobre jak Samsung technicznie, mają równie wysokiej jakości ekrany (osobiście uważam że amoled jest dużo gorszy od IPS - ale to kwestia co kto lubi) - i różnią się designem oraz jakością obudowy. Nie pojmę, czemu Samsung na tym oszczędza. Rozumiem cięcie kosztów w telefonach budżetowych. Ale w topowych? Z drugiej strony - miliony ludzi to kupują i im nie przeszkadza - po co więc się starać dla tych, których to razi? 

A wytrzymałość? Jak pisałem wyżej - SIII i SIV maja plastik wyjątkowo podatny na zarysowania. Po miesiącu bez obudowy telefon córki wyglądał gorzej niż biała błyszcząca Lumia żony, którą wcześniej prawie rok użytkowała ta sama c órka ;). Czarna moja - która jest matowa  - nie ma żadnej rysy na obudowie - a ma ponad 2 lata. Trzymam ja jako telefon "rezerwowy" ale poza może 2 ryskami na ekranie wygląda jak nowa. W tym czasie Samsung córki porysowany i z pęknięciem szybki pod przyciskiem home od upadku z 50 cm na parkiet, w obudowie. 

A co do jakości nołnejmów - dziś nie ma problemu. W markecie elektronicznym leżą na płkach do "macania" Prestigio, Goclever, Mediatechy, Krugery cośtam - nawet niewidomy dotykając poczuje, że to tanie rzeczy, a wnętrzności - kto śledzi też wie, że maja się nijak do flagowców markowych producentów. Podobnie ekrany i aparaty foto. Procesory nie są Qalcomma czy Samsunga, cała elektronika jest z innej półki, digitizery i cała reszta - zupełnie inny poziom. Moim zdaniem szkoda kasy. 

Dla mnie problemem Samsunga jest tandetna, słabo spasowana i niskiej jakości obudowa, z tandetnymi imitacjami metalu/lakieru. ALe to ja mam z tym problem, a nie Samsung ;) Choć wydaje mi się, że zachowując rozmach Samsunga w funkcjach i parametrach urządzenia - dodając jakość konkurencji - w ramach Androida - zostali by sami na rynku - a tego chyba nikt nie chce :)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.