Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Sam OS też nie wystarczy, dochodzi jakość ekranu, procesor, aparat. 

Tiaaa....i co ta jakośc wyświetlacza, procesor, aparat zrobią, jak się noemalnie wiesza system :)

A wiesza się, bo taki jest ;)

System to podstawa, obudowa, ekran, aparat to tylko dodatki, nie spełniające swej roli przy kiepskim OS-ie.

Nawet najlepszy procesor nie napędzi czegoś, co nie działa...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem, w moim SGS2 jest idealny, u kolegi też, ale może w innych modelach jest gorszej jakości.

Pzdr.

 

edycja: "aluminium" rysuje się  z zasady, trochę trudniej jak jest eloksalowane.

 

Mam służbowego SGS2+, ten "zaawansowany" plastik rysuje się ciągle i od wszystkiego, zaczepy od klapki na baterii (btw cienka jak papier, strach otwierać) nie trzymają właściwie, po kilku otwarciach nie trzymają, klapka co co jakiś czas się otwiera, wygląda to okropnie. Imho gorszego plastiku już chyba nie mogli zastosować. Od razu odpowiadam, nie jest to jedynie w tym egzemplarzu, takie wykonanie ma kilkadziesiąt jakie mamy w firmie, zresztą później przyszły SGS3 i to samo.

Żeby nie było nie jestem jakimś "wyznawcą" firmy sadowniczej, prywatnie używam LGG2 i to jest iedalna słuchawka a około 1k tańsza od jabłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomi_Leg, dnia 10 Kwie 2014 - 13:16, napisał:

Mam służbowego SGS2+, ten "zaawansowany" plastik rysuje się ciągle i od wszystkiego, zaczepy od klapki na baterii (btw cienka jak papier, strach otwierać) nie trzymają właściwie, po kilku otwarciach nie trzymają, klapka co co jakiś czas się otwiera, wygląda to okropnie. Imho gorszego plastiku już chyba nie mogli zastosować. .

 

Witam,

po zdjęciach w sieci, widzę, że niestety SGS2+ ma inną klapkę niż SGS2, czyli nie z tzw. "zaawansowanego" plastiku :)

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym SGS-ie to taki zaawansowany plastik jak w butelkach po Polokokcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to stop tych po polokokcie i po tiktakach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie takiej obudowy jak w iphonie 4 czy 5 to są koszty.

Maszyny, materiał, technologia itd. Samaung idzie na łatwiznę.

Może przeliczył sobie jakie to koszty i konsekwentnie ich unika...

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajfon czy Samsung to taka dyskusja jałowa jak inne odwieczne wojny, w stylu wyższości świąt wielkanocnych nad bożonarodzeniowymi. W skrócie Ip jest ładny i dobry z zewnątrz a samsung od środka. :-) tak jak obudowy dzieli wg przedmówcy otchłań tak jeśli chodzi o "bebechy" mamy zwrot w drugą stronę. Nie ma nawet o czym się rozwodzić.

Podstawowa moim zdaniem kwestia to indywidualne upodobania. Jeden lubi ładnie inny funkcjonalnie.

Ja oczekuję od telefonu tego czego iphone mi nigdy nie da, więc u mnie apple nie zagości raczej nigdy. Sama obudowa to nie wszystko.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta racja. Dlatego kupiłem sobie Xperię Z, która jest ładna z zewnątrz i ma porządne bebechy w środku :P


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Gdyby Z miała 4 cale to powstałby telefon idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ip jest ładny i dobry z zewnątrz a samsung od środka. :-) t

A co android ma w sobie cudownego ?

Wieczne zawiechy, działa/nie działa ?

Tylko to mnie zraziło do systemu, bo telefon ładny. Ale wolę jak wszystko działa, a nie nagle zaczyna wariować gdy chcę wejść w menu...

Moja Pani wczoraj walczyła cały dzień z xperią, nagle przestała otrzymywać sms-y. Gdy chciała skasować już odebrane, telefon się wyłączał...

Piękne wnętrze, żyjące własnym życiem :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze albo ja mam farta albo dziwny jakiś jestem w ciągu ostatnich 4 lat nigdy android mi się nie zawiesił. Może dlatego ze telefonu tylko używam a nie grzebie w systemie tzn nie robie roota ani innych zmian systemowych.

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie przejmuj się, mi też nikt nie wierzy jak piszę to samo o mojej Xperii V, ale najczęściej piszą to antyfani lub osoby, które danego modelu w rękach nie trzymały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta xperia mojej Pani w ogóle nie grzebana...kobieta, tylko dzwoni i sms/uje. Ja też jestem prosty człowiek, nie poprawiam, nie grzebię...Wnioskuję, że dla mnie android może zbyt skomplikowany, czy coś...

A srajfon prosty w użytkowaniu i po prostu działa :)

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone jest ograniczony. Mi to za bardzo nie odpowiada ale jakoś z niego korzystam.

 

Android w Alcatelu nie sprawia mi niespodzianek. Daje dużo możliwości.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Z miała 4 cale to powstałby telefon idealny.

I powstał. Nazywa się Z1 Compact. Tylko cena jeszcze trochę wysoka, chociaż z drugiej strony przy cenach jabłek i tak wypada nieźle. Co prawda 4,3 cala, ale jest wielkościowo optymalny.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Koledzy, warto brać jeszcze taki archaizm jak Iphone 4S ?

Wypłynęło tego multum w T Mobile, rozdają dosłownie za kilka pln do abonamentu, kolega wziął i ma do odstąpienia za 950 pln ... 

Pchać się w to to czy odpuścić ?

Używam telefon do dzwonienia, sporadycznego przeglądania internetu oraz FB.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MZ fajna słuchawka, jak Ci się podoba to bierz. Cena chyba też OK


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Koledzy, warto brać jeszcze taki archaizm jak Iphone 4S ?

Wypłynęło tego multum w T Mobile, rozdają dosłownie za kilka pln do abonamentu, kolega wziął i ma do odstąpienia za 950 pln ... 

Pchać się w to to czy odpuścić ?

Używam telefon do dzwonienia, sporadycznego przeglądania internetu oraz FB.

Jakbyś się miał dalej zastanawiać to daj mi po prostu namiary do tego kolegi. Ja wezmę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie Koledzy, warto brać jeszcze taki archaizm jak Iphone 4S ?

Wypłynęło tego multum w T Mobile, rozdają dosłownie za kilka pln do abonamentu, kolega wziął i ma do odstąpienia za 950 pln ... 

Pchać się w to to czy odpuścić ?

Używam telefon do dzwonienia, sporadycznego przeglądania internetu oraz FB.

 Jeśli to wersja 8GB to mocno bym się zastanowił nad sensem kupowania.

Jeśli 16GB bierz na ślepo. Moim zdaniem 4S to najbardziej udany z iPhone'ów i najlepiej wykonany. No i ostatni, w którym czuć wibrację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8GB - te właśnie do T rzucili :)


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

8GB jest na pudełku. Faktycznie trochę ponad 7GB. 1,5GB zajmuje system, czyli zostaje około 5,5GB.

Też kiedyś stałem przed takim wyborem, wszyscy na myapple.pl mi odradzali i chwała im za to.

To jest pojemność, która się do niczego nie nadaje. Uwierz, możesz się wzbraniać, że tego nie i tamtego nie.

Mi na tę chwilę z 32GB zostało wolnego 10GB i już myślę o przesiadce na 64GB :D

Żeby było śmieszniej Apple wypuściło teraz 5C w wersji 8GB w absurdalnej cenie i nie wiem dla kogo.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"8GB jest na pudełku. Faktycznie trochę ponad 7GB. 1,5GB zajmuje system, czyli zostaje około 5,5GB.

Też kiedyś stałem przed takim wyborem, wszyscy na myapple.pl mi odradzali i chwała im za to.

To jest pojemność, która się do niczego nie nadaje".

 

Ja mam 4, nie pamiętam od kiedy i patrząc po okolicy (wersji 3 czy 5) to jest to bardzo solidny produkt Apple.

Jeśli nie trzyma się pierdyliarda słitfoci, zasobów muzycznych całego świata oraz kopii biblioteki kongresu to te 5 GB spokojnie wystarczy.

 

"Żeby było śmieszniej Apple wypuściło teraz 5C w wersji 8GB w absurdalnej cenie i nie wiem dla kogo."

 

Bo taka jest strategia marketingowa dla wszystkich produktów Apple - wersja średnia jest droga, wersja pełna abstrakcyjnie droga, wersja podstawowa tylko nieco tańsza od średniej. To bardzo istotny element ich strategii rynkowej.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny pamięci to różnica powinna być symboliczna.

 

Iphone 4/4s to "szklanka".

Boki szkła nie zabezpieczone- specjalnie tak zrobione.

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Klik Klak - strategia strategią, ale w cenie 5C 8GB masz nowego 5S 16GB na allegro na przykład.

 

Co do pojemności, też myślałem, że mi te 5GB by wystarczyło. Nie da się. Odkąd mam 5S nie używam odtwarzacza, iPod gra dla mnie bardzo dobrze i świetnie zgrał się z moimi AKG K420. Większość mam zawalone muzyką, to fakt, ale zdjęć też ze 2000 będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.