Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co proponujesz? w grę wchodzi tylko i wyłącznie Lumia 520, 620 i 8S, czy znajdzie się coś jeszcze godnego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z tej trójki 620.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem, a coś poza 620ń

 

Wysłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem, a coś poza 620?

 

Wysłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co proponujesz? w grę wchodzi tylko i wyłącznie Lumia 520, 620 i 8S, czy znajdzie się coś jeszcze godnego uwagi?

http://www.komputronik.pl/productVariantGroup/1337/Telefony_i_GPS_/Telefony_GSM_i_Smartphone_/QUANTUM.html

 

W tej cenie warto, znajomi mają i polecają. Miałem okazję się nim bawić i za 300zł to rewelacja. Zresztą poszukaj opinii i testów w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wchodziłbym w Androida z 512MB RAMu, chyba że telefon ma być tylko do dzwonienia i smsowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiona Lumia 620, zobaczymy jak to śmiga :) mam nadzieję, że nie zawiodę się na WP8. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodziłbym w Androida z 512MB RAMu, chyba że telefon ma być tylko do dzwonienia i smsowania.

O dziwo działa bardzo dobrze, to praktycznie czysty system bez dziwnych nakładek w stylu touchwiz samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

O dziwo działa bardzo dobrze, to praktycznie czysty system bez dziwnych nakładek w stylu touchwiz samsunga.

Może, ale daj mu 6 miesięcy, a przestanie ;)

Mam w domu produkt firmy GoClever i napiszę krótko - nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ale daj mu 6 miesięcy, a przestanie ;)

Mam w domu produkt firmy GoClever i napiszę krótko - nigdy więcej.

Miałem od nich tablet i faktycznie porażka, ale ten telefon to naprawdę inna bajka. Wykonanie i wyświetlacz w tej cenie to rewelacja, zresztą opinie w necie są świetne. Teraz można go kupic w kauflandzie za 269zł. Nowy dualsim (obsługuje aero2) w tej cenie to okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może jak w HTC Sense 5 zmienić sposób wyświetlania zdjęcia osoby dzwoniącej? Chodzi o to, żeby było to normalne zdjęcie, a nie zbiór kropek, mający przypominać zdjęcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarnąłem temat muzyki :) Albumy zripowałem do bezstratnego formatu Apple (.m4a) a potem dodałem do urządzenia (iPhone) i zsynchronizowałem. Teraz testuję jakość dźwięku :)

jest jeszcze jedna sprawa z iTunes i biblioteka muzyki, bo to bylo by zbyt proste tak skopiowac muzyke na tel. i juz. Sprytny iTunes kopiuje ja dodatkowo do swojego katalogu, wiec jesli ktos ma duzo muzyki np. na dysku "D" w folderze "Muzyka" i cala ta muze chce miec rowniez w tel, to bedzie ja mial takze w folderze iTunesa ;), czyli 2 razy te same pliki na dysku, rewelka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to mam pytanie-zagadkę dla znawców iPhone.

Zaczęło się kilka godzin temu i nie potrafię dojść o co chodzi.
Generalnie przestało mi działać WiFi w iPhone 5S. Pomyślałem, że to wina routera, ale nie. Mam w domu jeszcze drugi telefon oraz tablet na Androidzie i tam wszystko działa. Mam też notebooka z WinXP, którego raczej nie używam, ale odpaliłem i jest OK.
iPhone łączy się z moim routerem, połączenie jest aktywne, ale prawie nic nie działa. Prawie dlatego, że ze nie działa nic poza aplikacją Hangout oraz pogodą. Co dziwne Google Plus już nie działa. Przez Hangouty mogę normalnie prowadzić konwersację, nie działa mi Apple Store, e-mail iCloud, Tweetbot3, Facebook i wszystkie inne aplikacje. Próbowałem zapomnieć sieć i dodałem ją od nowa, nic nie pomogło. Reboot iPhone'a też nic nie pomógł.

Zrobiłem więc reset rutera.
I teraz G+ nie działa, Hangouty działają, FB działa, Tweetbot3 nie działa, Poczta iCloud oraz Sklep raz działa, raz nie. Safari nie działa - pokazuje brak połączenia z internetem (to samo Instagram), ale jak odpalę na IP aplikację Oakla Speedtest to normalnie mierzy prędkość. Zgłupiałem kompletnie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku iPhona i wifi, problem robi hasło ze znakami specjalnymi.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hasło jest cyfrowo - literowe :)

Problemu do dziś rano nie było, pojawił się nagle późnym popołudniem. Dodam, że drugi telefon oraz tablet, oba na Androidzie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że bez polskich liter... Widzę że wcześniej działało zatem coś się stało. Spróbuj podłączyć się do innego wifi i zobacz jak działa.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiórczość działania usług sugeruje jakieś problemy z DNS. Jak masz w routerze skonfigurowane DNS-y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Rozumiem że bez polskich liter... Widzę że wcześniej działało zatem coś się stało. Spróbuj podłączyć się do innego wifi i zobacz jak działa.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Bez polskich liter.

Podłączyłem się do Wifi w pracy i wszystko działa jak trzeba. Wychodzi na to, że mój Ajfą przestał się rozumieć z moim ruterem w domu.

 

@Lemax - gdyby coś było nie tak z DNS'ami to problem występowałby na wszystkich 3 urządzeniach podłączonych do Wifi w domu, a nie działa tylko mój Ajfą. Ustawień w ruterze nie zmieniałem. Jedyne co w nim zrobiłem od nowości to ustawiłem hasło Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że Iphone pobiera z routera tylko adres primary DNS a urządzenia na Andku biorą primary i secondary. Jeśli primary nie działa jak należy to Iphone "umiera" a Andki przechodzą na secondary i działają. Ale to tylko moja teoria - nie mam jak sprawdzić jak Iphone pobiera DNS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej jest tak, że w komputerze czy telefonie masz jako adres DNS adres routera. Także to powinno być bez znaczenia. Oczywiście nie zaszkodzi spróbować na routerze na chwilę zmienić DNSy na przykładowo googlowskie 8.8.8.8.

 

Wywal na chwilę zabezpieczenia wifi i zobacz jak wtedy będzie. SSID sieci też można zmienić.

Edytowane przez sirkozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie na biegu, czy w iPhonie 5S aplikacje takie jak dostęp do mBanku, fejsa, "jak dojadę" są płatne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hej mam pytanie na biegu, czy w iPhonie 5S aplikacje takie jak dostęp do mBanku, fejsa, "jak dojadę" są płatne?

Te są akurat free, ale "jak dojadę" ma też wersje płatną, która w mojej opinii jest sporo za droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawień w ruterze nie zmieniałem. Jedyne co w nim zrobiłem od nowości to ustawiłem hasło Wifi.

Ty nie, ale może ktoś Ci wlazł na router.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale kto i niby jak? Gdyby tak było to przestały by działać wszystkie 3 urządzenia, a nie działa tylko Ajfon. Poza tym robiłem wczoraj reset rutera, który również nic nie pomógł.

 

EDYTA:

 

Wróciło samo do normy.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te są akurat free, ale "jak dojadę" ma też wersje płatną, która w mojej opinii jest sporo za droga.

A jaki to jest mniej więcej koszt? Chcę przedłożyć umowę i rozważam za i przeciw za iPhonem 5S, To są kwoty powyżej 10zł / za aplikację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.