Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do sklepu i podobno do odbioru MI A1, chyba se jaja ze mnie robią :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie masz MI A4. Źle poprowadziłeś rozmowę ;) Trzeba było poprosić, aby sprawdziła co fizycznie przyszło do sklepu. Mi Pani sprawdzając w systemie też powiedziała, że przyszło MI A1, a po prośbie aby się upewniła wyszło, że faktycznie do odbioru czeka to drugie gówienko :P;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozmawiałem z debilem to jest MI A1, prosiłem aby fizycznie sprawdził i czekałem z 10 minut na słuchawce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to napisz potem co przyszło, ale musiałbyś dostać wyższą pojemność bo 16 gb nie robią :D. Jeżeli tak by się stało (w co oczywiście obaj wątpimy :P, c'nie?) to jesteś w czepku urodzony. Coś długo szukał, ja czekałem niecałą minutę :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie chce mi się wierzyć.

A przeprosiny były?

Może jakiś rabat dostałeś?

No chyba że wziąłeś to gówienko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon mam i kupiłem w sumie bardziej z ciekawości bo bym na tym nie stracił, ale kastrata nie chcę :) Odesłała mnie na infolinię argumentując, że oni tylko wydają zamówienia internetowe i nie mają z tym nic wspólnego :) Innymi słowy mam się cmoknąć w pomkę ;) Nic się nie stało bo nie wierzyłem, że to dojdzie do skutku, ale po co oni bawili się w wysyłki złych urządzeń? 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem z ciekawości wczoraj, dzisiaj zamówienia zostało anulowane z przepisami i kodem rabatowym na wersje 64gb na kwote 200pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja biorę żonie Mi A1 w xkom.pl za 1047zl na wymianę z Moto Z Play. Przy okazji na dniach rozstaje się z Plusem i Cyfrowym Polsatem. Dziś miałem telefon z DUK i tak żenującej postawy operatora jak korzystam nie pamiętam. Miałem przejść do TMobile ale mam w domu tragiczny zasieg, oferta Orange porażka a Play dla mnie nie istnieje. Więc daleko nie daleko, będzie Plush.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądała ich propozycja utrzymaniowa, względem tego co miałeś ? Pamiętam, że byłeś bardzo zadowolony z Plusa jako sieci i jej usług telekomunikacyjnych.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nadal jestem. Mam 3 numery w tym dwa abo po 80zl i jeden 60zl i do tego Cyfrowy Polsat. Oni mi proponują umowę na 26 miesięcy, nie nie 24 tylko 26 z abo za 49,99zl gdzie rozmowy minuty i mms mam no limit i 14gb neta. Przy przeniesieniu dwóch numerów do Plusha mam to samo za 20zl przy czym neta mam 15 nie 14gb i dodatkowo aplikacje takie jak Insta, FB, Messenger i chyba Whatsapp są free przez dwa lata i nie zjadają pakietu danych. Reasumując nie ma o czym gadać. Wezmę Plusha a zamiast CP wezmę NC+ z abo za 129zl z Cyfra Plus.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei, po 7 latach przejdę do CP z C+ :) Na tych 8 kanał C+ nie leci nic ciekawego. Tzn jeżeli nie sięgasz po filmy z innych źródeł po ich premierze w USA na blueray, to jest co oglądać bo puszczają o wiele szybciej niż inne telewizje.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zdecydowalem i wzialem xiaomi a1 w kolorze czarnym. Nic nie moge wiecej powiedziec bo dopiero co odebralem, takze za pare dni opisze jakies wrazenia. Tobie polecam sprawdzic siec nju mobile, masz pierwszy numer za 29zl a drugi za 9zl (stacjonarne 10zl). U mnie juz ok roku bezproblemowo z nju.

 

Ja biorę żonie Mi A1 w xkom.pl za 1047zl na wymianę z Moto Z Play. Przy okazji na dniach rozstaje się z Plusem i Cyfrowym Polsatem. Dziś miałem telefon z DUK i tak żenującej postawy operatora jak korzystam nie pamiętam. Miałem przejść do TMobile ale mam w domu tragiczny zasieg, oferta Orange porażka a Play dla mnie nie istnieje. Więc daleko nie daleko, będzie Plush.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nju u mnie odpada, tak samo jak T-Mobile, bo nie mam w okolicy nadajnika ani jednych ani drugich i zasięg prawie zerowy (sprawdziłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Mi A1 za 499 nie wypaliło, ale ze zniżką 200 zł czarny 4/64 wychodzi za 829 i kusi. W kwietniu moja Mama ma 60 urodziny i chciałbym sprawić Jej prezent w postaci telefonu. Najbardziej zależy mi na aparacie. Czy ktoś z Was porównywał Mi A1 i Mate 10 Lite? To podobna półka cenowa (Xiaomi przed obniżką) i nie wiem czy wziąć teraz Xiaomi (i sobie poleży) czy czekać i pod koniec marca polować na Mate 10 Lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Mi A1 za 499 nie wypaliło, ale ze zniżką 200 zł czarny 4/64 wychodzi za 829 i kusi. W kwietniu moja Mama ma 60 urodziny i chciałbym sprawić Jej prezent w postaci telefonu. Najbardziej zależy mi na aparacie. Czy ktoś z Was porównywał Mi A1 i Mate 10 Lite? To podobna półka cenowa (Xiaomi przed obniżką) i nie wiem czy wziąć teraz Xiaomi (i sobie poleży) czy czekać i pod koniec marca polować na Mate 10 Lite.

możesz wybrać visacheckout będziesz miał słówka mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tomku, HTC nie jest pożądaną marką.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A jak jest z gwarancją przy oneplus?

 

Nie wiem czy to aktualne, ale kiedyś Regenersis był ich serwisantem. Z autopsji wolałbym, żeby tak nie było.

 

Pewnie dlatego osobiście użytkuję już 4-go z kolei... (bezawaryjnie, każdy miał przebieg minimum 1,5 roku) :)

 

Ale zgadzam się. Wezmę Hu i niech się potem ludzie biją ;p

 

Tomku, zupełnie nie w tym rzecz. Ja też jestem fanem marki, z resztą mojego Pixela 2 zrobiło HTC. Bardzej chodzi o to, że w szerszym gronie HTC nie cieszy się popularnością, o czym świadczą wyniki sprzedaży ich urządzeń.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.