Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

No i tak szczerze, jak się sprawuje ta 8800 :?:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak uczciwie...ma trzy wady: 1) bateria (nie dzwoniąc trzyma max 2 dni) 2) jest śliska i łatwi ją upuścić 3) 'palcuje się' ...każdy odcisk palca na niej widać :D ...ale ma to coś w czym można się zakochać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ladna...tylko ze Ona nic ciekawego nie ma...moj P910i jest bardziej uniwersalny...co do 88 to jest penerska... :D

 

ale i tak chcialbym ja miec jako druga komorke...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...powiem tak: jej się nie kupuje dla bajerów...tylko dla miłego dotyku (aczkolwiek może ucieć :D) ...i wyświetlacz!!! ...rewelacja!!! ...a tak na marginesie...nie wiesza sie..bo nie ma 'wszytego' Symbian'a!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...powiem tak: jej się nie kupuje dla bajerów...tylko dla miłego dotyku (aczkolwiek może ucieć :D) ...i wyświetlacz!!! ...rewelacja!!! ...a tak na marginesie...nie wiesza sie..bo nie ma 'wszytego' Symbian'a!!!

 

Co do wieszania moja tez sie nigdy nie zawiesila, co rzeczywiscie jest dziwne bo mialem 6600 no i ta sie wieszala raz dziennie...:D


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

ja mam teraz już drugi roczek Nokie 3510i i jestem zadowolony... dzwoni... odebiera i wysyła smsy... no czasem mms też sie trafi... i jest wytrzymala... nieczego wiecej nam nie trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt że 8800 nic ciekawego nie ma poza wyglądem i bodaj nie rysującym się ekranem ale tu naistotniejszy jest wygląd...

Mi z wyglądu przypomina etui na okulary...

Nie wiem czy u nas też dają dwie baterie w opakowaniu, bynajmniej znajomy kupił w U.K i dostał dwie. Okazało się że telefon wytrzymywał mu dobę :D a wskazania poziomu bateri nie były miarodajne...

 

Sybian wieszał się na początku. Teraz jest już bardziej stabilny.

Mam 7610 i nie miałem z symbianem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja powiem tak: nie lubie plastiku jako materiał obudowy telefonów ...i zegarków :D ...laptop plastikowy też jest fatalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
...ja powiem tak: nie lubie plastiku jako materiał obudowy telefonów ...i zegarków :D ...laptop plastikowy też jest fatalny...

 

he he mam to samo :D 8910i + T43 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

hehe

:( wgrałem do N.3650 mini opere(przeglądarke stron internetowych dla komórek) wersje trial do symbiana 60,wpisałem strone naszego forum i pokazało błąd łączy :?

szkoda ....

ma ktoś może linka do pełnych wersji oper z crackiem?

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ednokey 2000 znajdziesz kilka wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

miałem ściągnietą :opera 6.20 full(799 kb)- i nie ruszyła na nokii 3650

 

teraz ściągnięta ze stronki: myopera.com.

opera_s60_euro(798 kb.)- trial -darmowa

i chodzi ale błędy pokazuje

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...opera_s60_euro(798 kb.)- trial -darmowa...

Felek, więc trial czy darmowa?

 

Felek, skoro pokazuje błędy, to poszukaj patchy. Jeśli chcesz mieć dobrą wersję opery, dowiedz się jaka wersja jest dobra, jeśli będzie płatna, zassaj jakiegoś cukiereczka, i po wszystkim.

 

Moim zdaniem powinieneś poszukać patchy. Najlepiej na jakiś forach, itp.

 

Zawsze jest jakieś wyjście... :wink: muzyka01.gif

 

Kilka stron tego tematu wcześniej, przedstawiłem swojego "bydlaka".

Może nie jest poręczny jak inne, taki ładny jak inne, ale... jakie ma zaplecze z różnego rodzaju dodatkami, patchami, skórkami... :shock: Praktycznie wszystko można w nim zmienić...

Bawię się teraz SE K700i i ... nie zamienił bym moijego simensiaka na nic innego. Jeszcze muszę poczekać, aż era dojrzeje do konkurencji, zaproponuje intratną ofertę bez telefonu i będę się cieszył z BlackBerry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

satyr

darmowa bo 12 dniowa

:(

ale masz racje ,właśnie szukam :wink:

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
darmowa bo 12 dniowa :(

 

to mnie teraz ubawiłeś :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

:lol:

mam ja już z głowy,wymieniłem na s.e. t-310 i gotówke

:lol:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość woocash

Obecnie mam dwa telefony p910i z kartą 1gb i nawigacją GPS Tom Tom8) oraz Nokie 6600. P910i dlatego bo ma fenomenalny odtwarzacz mp3 (przewyzszajacy wiele drogich odtwarzaczy mp3) ale ma też swoje wady - plastik miękki jak plastelina więc przy upadkach widać ślady. Natomiast nokia 6600 bo ma symiana s60 (a tu jest najwięcej aplikacji pod tę platforme - patrz www.dotsis.com/vb ) I oczywiście boski Total Ir Remote ( Polkich programistów Psiloc'a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje...:lol:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie, który wziąć :

 

Motorola V3

post-609-0-83375500-1330504946.jpg

 

Samsung 350E

post-609-0-45794700-1330504947.jpg

 

Samsung X700

post-609-0-04964800-1330504948.jpg

 

SonyEricsson K750i

post-609-0-63711800-1330504948.jpg

 

Wymagania : ma dzwonić i nie kosztować majątku :(

 

A może przy moich wymaganiach nie zawracać sobie głowy i kupić ten, który najbardziej mi się podoba ( tak je wybierałem :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung ale D600! Świetny telefon. Ten co tu zaprezentowales (ten srebrny) zalatuje tandeta (miałem go krótko i doplacilem do d600).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D600 odpada, za drogi... ja nie szanuję i gubię telefony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie K750i jest najlepszy. Motorola poza fajnym wygladem i klawiatura nic nie ma, technicznie byla daleko z tylu juz w momencie wypuszczenia na rynek. Jednak przy takich wymaganiach w sumie obojetne ktory kupisz i tak bedziesz zadowolony wiec kieruj sie gustem :( No chyba, ze do Sony'ego przekona Cie np. aparat 2Mgpix, lampa blyskowa i autofocusem, najpojemniejsza bateria, zlacze na karte pamieci, mp3 i jeszcze pare innych rzeczy na ktorych sie nie znam :(. Jezeli kupisz Samsunga takze na pewno bedziesz zadowolony.

 

Linki do testow telefonow:

Sony

Motorola

Samsung x700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

 

Aparat nie ma dla mnie żadnego znaczenia, z dodatkowych "bajerów" mógłbym mieć MP3. Ten SonyEriccson jest najdroższy i nie wiem czy tyle płacić przy moich wymaganiach, skoro pozostałe telefony będą je też spełniać... Przeglądnę testy i przemyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.