Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli uzywasz bluetooth'a zapomnij o oryginalnej baterii dzialajacej dluzej niz 2 dni. Poza tym technika poszla do przodu, coraz ciezej dostac fona bez aparatu i masy zbednych pier**l. Mozesz kupic np. Nokie 6310i, ona ma swietna baterie, to chyba jedyny telefon, ktorego nie dotyczy pierwsze zdanie tego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Jezeli uzywasz bluetooth'a zapomnij o oryginalnej baterii dzialajacej dluzej niz 2 dni. Poza tym technika poszla do przodu, coraz ciezej dostac fona bez aparatu i masy zbednych pier**l. Mozesz kupic np. Nokie 6310i, ona ma swietna baterie, to chyba jedyny telefon, ktorego nie dotyczy pierwsze zdanie tego postu.

 

musi byc ale zazwyczaj jest wylaczony, tego sie juz nauczylem- wystarczy mi taka bateria jak w telefonie jaki mam- na ok. 3 dni intensywnego uzytkowania

 

no dobra, jak sie inaczej nie da pierdoly niech beda ale nie kosztem funkcjonalnosci/wielkosci :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie go szukac? O jakims planie taryfowym? Promocji u operatora? Allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Ale gdzie go szukac? O jakims planie taryfowym? Promocji u operatora? Allegro?

 

na wolnym rynku kupie- moze byc Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co takiego fajnego jest w 8910i?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
A co takiego fajnego jest w 8910i?

 

to ze sluzy tylko i wylacznie do dzwonienia, jest metalowa wiec niezniszczalna, nieduzy rozmiar, niezla bateria i dobry wyglad; bardzo lubie tez zamykanie klawiatury w tym telefonie

 

wade widze tylko jedna- w ciemnosci nie da sie napisac SMS'a bo klawiatura nie jest podswietlana tak jak byc powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
No to podaj jeszcze gorny zakres ceny :D

 

masz otwarty limit, pod warunkiem ze nie beda to wersje wysadzane kamieniami Swarovskiego :wink:

 

dodam jeszcze ze juz zdecydowany bylem na 8800 ale slaba bateria przesadzila sprawe :? lubie telefony z klapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utopiłem taką Motorolę w Adriatyku... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze masz wymagania ludzi, ktorzy podchodza do komorek bardzo praktycznie. Niestety, ciezko dostac teraz telefon odpowiadajacy takim wymaganiom. Era tak zamykanych klawiatur jak w Twoim telefonie dawno sie skonczyla [nad czym ubolewam bo sam to lubilem]. Aktualnie rzadza slidery i skrzydelka. Wlasciwie nie ma juz telefonow z metalowa obudowa, najwyzej z fragmentami metalu. Bateria z kolei jest spychana na margines, producenci stosuja stara technologie jonowa. Dlatego efektywnosc baterii wychodzi dopiero w praniu. Jako glowne kryterium przyjalem wiec bluetooth, dobry wyglad, maly rozmiar i przydatnosc zastosowanych w telefonie ''pier**l''. Oto co znalazlem:

 

Nokia 6280

 

Motorola V3i

m14en.jpg

post-2105-0-29608100-1330505511.jpg

 

Samsung Z300

 

I moj faworyt:

Samsung 600

 

Nie mam niestety linka do testu Motoroli. To wszystko sa to telefony, ktore powinny spelnic Twoje wymagania. Wszystkie sa male, nowoczesne i swietnie wygladaja. Mysle, ze najladniejszy jest Samsung D600, a chyba na rowni z nim jest Motorola. Wszystkie z nich to telefony z wyzszej polki, na ktorych raczej sie nie zawiedziesz. Przy umiarkowanym uzytkowaniu bateria powinna wytrzymywac spokojnie te trzy dni, przynajmniej przez pierwsze pol roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

dziekuje Ci bardzo! musze powiedziec ze dosc celnie sie wstrzeliles w moje wymagania :D nad ta Morotolka sie juz zastanawialem bo kiedys mialem Motorole StarTac i bylem z niej super zadowolony (chociaz menu miala okropne), do wyboru szajsunga mam jakies blizej nieokreslone opory- wydaje mi sie ze to kiepska firma (moze nieslusznie), przyznaje jednak, ze ta 600 wyglada niezle... Nokia bez rewelacji, ale moglbym sie do niej pewnie przekonac

 

i pytanie dodatkowe: czy jak kupie telefon innej firmy bedzie wspolpracowal z zestawem glosnomowiacym Bluetooth Nokia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Utopiłem taką Motorolę w Adriatyku... :D

 

no :D to w takim razie ja mam Twoją z odzysku :oops: :wink:

bo cały czas mi bulgocze w słuchawce

:twisted: :D

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge doradzic zebys pozwolil pokierowac sie emocjami, kup to co Ci sie podoba najbardziej. Motorola na pewno sprosta Twoim wymaganiom, poza tym bardzo wygodnie sie nosi w kieszeni bo jest cieniutka. No i wyglad rewelacja... Co do Szajsunga [ :D ] owszem, to koreanska firma, a takim najciezej zdobyc zaufanie. Jednak Samsung coraz lepiej radzi sobie w sprzedazy ogolnoswiatowej. Poza tym poprzednik modelu d600 [d500]dostal rok temu nagrode [juz nie pamietam od kogo, ale na pewno jakas prestizowa] za najlepszy telefon roku. Co do 8800: naprawde nie musisz wydawac 1500zl zeby miec fajnego buraka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie ja mam Twoją z odzysku

bo cały czas mi bulgocze w słuchawce

:D

 

...a miałem ją kilka dni i tak się nią cieszyłem :D Niestety na plaży zapomniałem, że mam ją w spodenkach ( rakija to jest moc :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200603091416415621097.jpg

200603091416416246105.jpg

200603091416416871113.jpg

Ma wymiary 86 x 54 x 8,9 mm i waży 81 g. Srebrny i metaliczny kolor nadaje mu elegancki wygląd. Solidna obudowa wykonana jest z nierdzewnej stali. W zestawie jest również skórzane etui, w którym ukryta jest dodatkowa bateria. P300 jest tak lekki, że prawie nie poczujesz go w kieszeni…koszuli. Telefon wielkości karty kredytowej, który warto obdarzyć kredytem zaufania.

Zewnętrzny klawisz umożliwia uruchomienie odtwarzacza MP3 i odtwarzanie formatów MP3, AAC, AAC+ i e-AAC+. Wygodę odsłuchiwania stereofonicznych nagrań zapewniają słuchawki Bluetooth i tryb głośnomówiący. Głośnik trybu głośnomówiącego ułatwia także prowadzenie rozmowy, kiedy brak czasu nie pozwala Ci się oderwać od ważnych zajęć tylko po to, żeby trzymać aparat przy uchu. Oprócz odtwarzacza MP3, telefon zaskakuje także czystością dźwięków 64-tonowej polifonii.

Szybkie i proste połączenia ułatwiają życie - i pod tym kątem zaprojektowany został P300. Przez Bluetooth, SyncML DS i USB można połączyć się zawsze, wszędzie i ze wszystkim. Dzięki WAP, JAVA, MMS i e-mail masz dostęp do mobilnego biura, a vCard i vCalendar pomogą Ci zarządzać kontaktami i planować zajęcia. Ponad 90 MB pamięci wewnętrznej z pewnością wystarczy, abyś mógł mieć zawsze pod ręką wszystkie potrzebne dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Właśne nietypowa klawiatura mnie w nim niepokoi

 

:shock:

a co w niej nietypowego????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

musialbym go wziasc do reki- podoba mi sie maly rozmiar- co do funkcjonalnosci mam obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie jakbym mogl zmienic koma to SPV M3000 a dla bajeru 8800...

@pcstud a co do 8910i mam tego koma i wcale nie jest niezniszczalny...:D


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800 jest ciekawa- ale za często trzeba ją ładować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
8800 jest ciekawa- ale za często trzeba ją ładować...

 

no wlasnie to dla mnie prawie ideal (no moze jeszcze zeby sie tak nie palcowala) ale z ta bateria to przegiecie :?

 

ja chyba juz na prawde jakims dinozaurem jestem, skoro wychodzi ze ostatni telefon ktory mi sie podoba i spelnia wszystkie moje wymagania zostal wyprodukowany kilka lat temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jak kupował 8800 to dostał dodatkową baterię w komplecie.

Firma wiedząc o problemie nie chciała stracić najbogatrzych klientów.

Tak sie zastanawiam czy można dokupić baterię o większej pojemności...

Ale czy ten telefon wart jest tyle poświęcenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.