Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie K750i!!!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, to jeden z najlepszych aparatow na rynku, na pewno bedziesz zachwycony. Mozesz do niego wpakowac karte 2gb a wtedy masz muzy ile zapragniesz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, to jeden z najlepszych aparatow na rynku

:shock:

 

Myślałem, że Nokie są najlepsze, bo jak patrzyłem na ceny wyższych modeli to były bardzo drogie... Wiem, że cena nie jest znacząca, ale różnica była wielka... A może wziąć lepiej jakąś Nokie ? Czy w tej półce lepszy SonyEricsson ?

 

Tę kartę 2 GB pewnie trzeba dokupić, więc zostanę przy standardowej jeśli wybiorę ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli telefony dla ludzi... Bez takich rzeczy jak symbian czy windows, bo to juz sa zabawki dla tych, ktorzy tego potrzebuja albo sa kasiasci i kupuja tylko po to aby miec. Ile Cie moze kosztowac ten Eryk?

 

Owszem, karte trzeba dokupic. Standardowo telefon ma okolo 30mb pamieci + karte 64mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! Wszystko wiem :)

 

Telefon będzię kosztował 35 zł w abonamencie za 110 zl :( Biorę go w Idei z nowym numerem, akurat kończy mi się umowa. Wziąłbym jeszcze niższy, bo nie potrzebuje tyle minut, ale wtedy telefon kosztuje 547 zl :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniadze kupilbym od razu! No chyba, ze nie chcesz placic 110 co miesiac. Jezeli nie chcesz to mozesz pokazac co masz do wyboru to Ci cos poradze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru mam telefony z oferty dla firm :

 

http://www.orange.pl/portal/map/map/corpo_...p=1149373133780

 

SonyEricsson kosztuje w abonamencie firma100, który najbardziej by mnie odpowiadał ( nie chce niższego ) 547 zl, następny to Firma200 ( właśnie ten za 110 zl ) i telefon w nim kosztuje 35 zl. Wolałbym ten niższy abonament, ale bez sensu płacić za telefon tyle kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobili skok cen miedzy tymi abonamentami :? Wszystkie godne uwagi telefony maja atrakcyjne ceny dopiero od firma200 w gore. Jezeli zalezy Ci na mp3 to mozesz wziac tego Ericssona w firma200 lub Samsunga X700 w firma100, ktory takze ma zlacze na karte [tylko jakis dziwny format], ale w cenie 242zl. Nokia 6230i [tez ma karte] w firma100 kosztuje juz ponad 400 wiec chyba odpada. Jezeli chcesz firme100 i aparat w fonie nie ma znaczenia to bierz Ericssona K700i to bardzo dobry telefon, ale ma ograniczana pamiec. W ogole wybor komorek w tej Orange dla firm jest jakis niewielki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Samsung 350E w firma100 tez bedzie dobrym wyborem kosztuje 70zl i jezeli lubisz male telefony rozkladane w ten sposob to sklanialbym sie ku niemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogole wybor komorek w tej Orange dla firm jest jakis niewielki

 

Niestety musze wziąć w tej sieci. Dzięki za sugestie, muszę sobie to przekalkulować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym Nokie 6630 lub 6680. No tak, ale one na pewno więcej kosztują niż SE, choć ich ceny nie są już tak wysokie ze względu to, że weszły na rynek serie N. Mają Symbiana co zwiększa ich funkcjonalność. Oprócz tego pakiet Smart Office (umożliwia przeglądanie ważnych dokumentów w formacie Microsoft Word i PowerPoint).

Jeżeli jednak ktoś ma zamiar używać tylko telefonu do rozmów to może sobie darować te Nokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie wiem. Jest to jeden z nowych telefonow Nokii, jeszcze niesprawdzonych. Numerek 7XXX sugeruje, ze telefon ma przede wszystkim swietnie sie prezentowac, podobnie jak inne modele zaczynajace sie od cyfry 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję :wink:

 

Numerek 7XXX sugeruje, ze telefon ma przede wszystkim swietnie sie prezentowac

 

To na mnie najbardziej działa, tak samo jak w zegarkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego Ci jest potrzebny ten telefon?

 

Tutaj masz charakterystykę NOKII a tutaj SONEGO.

Przejrzyj obie, porównaj. Od siebie dodam, że menu w SE jest bardziej przemyślane i co za tym idzie łatwiejsze i mniej uciążliwe.

 

Np. w SE masz radio z RDSem :shock: :D

 

EDIT: drugi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest w przypadku Nokii na zasadzie; "dajemy nowa obudowe typu fashion z metka i cale szpeje z poprzedniego modelu wrzucamy do nowego telefonu". I wychodzi takie cos. Z Nokii to tylko seria 6xxx, 8xxx i Communicatory (no i te Nxx sa fajne) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już Wam mówię o co mi chodzi, ma ładnie wyglądać :D dzwonić :D i Mp3 mi się spodobały ( ale nie muszę ich mieć ).

 

Edit : Jednak Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Soniaka, na pewno sie nie zawiedziesz. Mowie to jako wlasciciel Nokii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w erze, cena Sony 302 zł... w orange 547 :evil:

 

Chłop w komisie z telefonami powiedzial mi, żebym się zorientował ile kosztuje SonyEricsson W800i, to wyższy model ale już wychodzi podobno z produkcji i może być w dobrej cenie :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, W800i ma zwiekszona pamiec i daja do niego swietne sluchawki douszne. Poza tym s srodku to K750i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu dzięki, telefonowa skarbnico wiedzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :D

 

Musze zaznaczyc, ze W800i bedzie zawsze drozszy od k750i z tego powodu, ze posiada wiecej pamieci i te sluchawki. W800i to gadżet, jest bialo pomaranczowy, elo mlodziezowy i trendi kul. Jezeli rozpatrywac jego cene to bedzie korzystna jezeli planowalbys zakup telefonu i jakiegos playera mp3 oddzielnie. Wtedy mozesz miec dwa w jednym i wyjdzie taniej. Mozliwe, ze wychodzi juz z produkcji bo byl chyba pierwszym telefonem sygnowanym logo Walkman. Po co jednak przeplacac skoro mozesz wziac K750i a potem dokupic sobie karte [coraz tansze i wieksze pojemnosci] i miec muzy do oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

wymyscie mi jakis telefon zamiast 8910i- ma sluzyc wylacznie do dzwonienia, byc bardzo maly, miec dobra baterie, bluetooth- zadnych aparatow, mp3 i innych wodotryskow

 

tak sie przygladam i chyba bede musial kupic kolejna 8910i bo sam nie widze nic ciekawszego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.