Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki silikon w noki e72 i samsungu Galaxy s+:

mg5180p.jpg

 

W e72 miałem pokrowiec skórzany, gdzie telefon wstawiany był bokiem, ale nie można było wyjąć telefonu jedną ręką. Zrezygnowałem więc.

 

Chciałem kupić iphona 4, ale po tym teście mi przeszło. Telefony spadały mi nie raz, ale taki efekt po jednym uderzeniu nie wygląda ciekawie:

 

Zastanawia mnie czy nie zlecić zrobienia takiego "multi portfela":

portfel1.jpg

portfel2.jpg

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli narazie więcej głosów za silikonową osłoną

 

Ten multiportfel ładnie się prezentuje ale chyba będzie niepraktyczny, bo musisz wyciągnąć wszystko naraz... :D

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim s+ mam taką pseudo-skórzaną kaburę z klapką i jestem zadowolony, co prawda jedną ręką nie jest najłatwiej obsługiwać z powodu wielkości telefonu, ale można, a też ma plastikową ramkę dookoła więc przy upadku jestem spokojny. Silikonową miałem w poprzednim telefonie i średnio to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy - tego samego obawiałem się kupując ostatnio IP4s, ponieważ wśród moich znajomych kilka pajęczynek już jest :D. Telefon spadł mi z niskiego łózka i to wystarczyło... Na szczęście szybko sprzedałem na allegro i wróciłem do mojego starego Samsunga Wave. Wszystko działa bez zastrzeżeń a nie jedną glebę już zaliczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Samsung Note, kuszą mnie te notatki i rysik w połączeniu z dużym displeyem, dawno temu miałem coś podobnego w Sony Ericsonie i pracowało się z tym już wtedy dobrze. Co więcej mógłbym sobie odpuścić tablet z listy życzeń więc to kolejny plus. Ktoś już użytkuje ten sprzęt? Najbardziej obawiam się jakości w sensie trwałości (no i pierwszego kontaktu z nowym systemem), po Jabłku przez ok 3 lata i jego nieśmiertelności na wszystko trochę jestem niezdecydowany i waham się pomiędzy iP4S.

Aha, gabaryty note mnie nie przerażają, wprost przeciwnie, do rozmów tylko słuchawka w domyśle.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos bedizesz wiedzial to daj cynk bo tez mysle nad Note jako nastepca Wavea jak mi umowa za niedlugo wyjdzie.. a moze do tego czasu skusze sie na Bade 2 :D


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli narazie więcej głosów za silikonową osłoną

 

Ten multiportfel ładnie się prezentuje ale chyba będzie niepraktyczny, bo musisz wyciągnąć wszystko naraz... :angry:

 

 

 

E72 wygodnie w dłoni leży.

S+ trzeba było trochę wyciąć silikon w miejscu gdzie jest przycisk wyłączania ekranu.

 

Co do wyglądu- ciemniejszy silicon (nie celofanowy) przyzwoicie się prezentuje:

 

21122011729.jpg

Portfel- klucze, telefon i portfel w jednej kieszeni. Pozostałe kieszenie na inne "wyposażenie" i np. drugi telefon.

Ludzie różne rzeczy w kieszeniach noszą.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HTC Desire i sprawuje się świetnie, zgaduję że Desire S jest jeszcze lepszy. Samsunga nie lubię i nie polecam. Desier S ma świetną nakładkę HTC Sense, a Samsung jest nudny i brzydki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HTC Desire i sprawuje się świetnie, zgaduję że Desire S jest jeszcze lepszy. Samsunga nie lubię i nie polecam. Desier S ma świetną nakładkę HTC Sense, a Samsung jest nudny i brzydki.

 

Ale jakiś konkret może. :)

Ty też jesteś brzydki i czasem nudny [góry] :D

ale i tak cię lubimy :):angry::) :)

 

Na suchych danych na plus Samsunga jest

- szybszy procek

- większy ekran

- lepszy ekran [super Amoled vc. LCD]

- dłuższe trzymanie baterii [choć to pewnie jest indywidualna sprawa]

 

 

na minus

- brak lampy


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu przestały mnie interesować cyferki przy wydajności telefonów, bo są już tak szybkie, że do rzeczy do których ja używam telefonu, najzwyczajniej nic szybszego niż Desire mi potrzebne nie jest. Kieruję się wygodą użytkowania i wyglądem softu. W HTC podobają mi się animacje przy odblokowywaniu telefonu, praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji i takie tam. Jak dla Ciebie liczą się cyferki to weź tego, który ma ich więcej :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Lestafem. Telefon to nie tylko cyferki, niestety... Ja też wybrałbym HTC.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Najlepiej byłoby, gdybyś pobawił się jednym i drugim telefonem.

Wtedy zobaczysz jaka jest różnica w precyzji i płynności działania ekranu dotykowego w Samsungu i HTC.

Moim zdaniem różnica jest znaczna, na korzyść Samsunga.

Samsung ma większy wyświetlacz niż HTC. I większą baterię.

W temacie wpływu wielkości wyświetlacza na prądożerność telefonu ma to spore znaczenie.

Dodatkowo wyświetlacz Samsunga jest zabezpieczony szkłem Gorilla Glass.

Nie jest niezniszczalny, ale o wiele trudniej ulega zarysowaniu.

Śmiać mi się chce jak czytam, że zaletą HTC nad Samsungiem jest "prawie nieograniczona możliwość personalizacji", bo akurat to nie jest zasługą HTC tylko Androida.

Wygoda i funkcjonalność softu jest w tym przypadku identyczna.

No i oczywiście jeśli nie posłuchasz rady Lestafa i wybierzesz lepszy, bardziej zaawansowany technologicznie aparat, to znaczy że gonisz za cyferkami i jesteś zwyczajnym gadżeciarzem.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Śmiać mi się chce jak czytam, że zaletą HTC nad Samsungiem jest "prawie nieograniczona możliwość personalizacji", bo akurat to nie jest zasługą HTC tylko Androida.

 

 

Domyślam się że nigdy nie miałeś HTC i skoro ci się tak śmiać chce, to pewnie nie masz pojęcia czym jest nakładka na Androida HTC Sense.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik S+ powiem tak, przed zakupem przebrnąłem przez wszystkie modele jakie można było tylko kupić, wygrał S+.

Wszystko jest kwestią indywidualną, jeśli zamierzasz korzystać z internetu dłużej niż 30 minut dziennie na telefonie to im większy ekran tym lepszy, co za tym idzie im lepszy obraz tym lepiej (SuperAmoled jest świetny - gały wychodzą na wierzch jak ktoś nie miał do czynienia i nagle ma).

Kwestia nakładki systemowej tu podobno mówią, że na korzyść htcsensa lecz ja bym postawił je na równi, różnice wyraźne były kiedyś jak jeszcze android nie był tak dopracowany, obecnie pod kątem personalizacji to tylko różnice w wodotryskach.

Ja osobiście przed zakupem ostateczny pojedynek zostawiłem sobie pomiędzy Xperią Arc a S+, a stało się tak dla tego, że Xperia ma dosyć dobry aparat jak na telefony co było jednym z kryteriów...

Jakość wykonania S+ stoi na wysokim poziomie, z przodu gorilla glass, z tyłu co prawda może i tandetna klapka plastikowa lecz jest spasowana dobrze a cała budowa tel z mocnego tworzywa, nie mam zastrzeżeń do jej jakości. Brak lampy daję się we znaki w pomieszczeniach i bez światła zdjęcia są słabe, jeśli komuś na tym zależy to trzeba się nad tym zastanowić.

S+ śmiga szybko, brak przycięć, strony i programy ładują się szybko.

Bateria jest wyśmienita. Korzystając z telefonu jako telefonu czyli smsy i rozmowy to 4-5 dni na jednym ładowaniu. Ja oprócz tego często odpalam wifi wtedy trwałość baterii zależy od długości korzystania z internetu, godz dziennie na wifi to bateria na 3 dni wystarczy.

Ja dalej polecam S+, jest to świetny model. Jeśli dla kogoś ważny jest aparat rozważyłbym coś od Sony Erikssona.

HTC ma kiepskie wyświetlacze i moim zdaniem takie ni jakie modele, wszystkie na jedno kopyto, niby solidna budowa ale niczym się poza tym nie wyróżniają.

Ciekawą nowością z pewnością jest Motorola Razr, lecz już w innej kategorii cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa telefonow jest banalna, opcje sa dwie - iPhone i Blackberry. Pierwszy to urzadzenie multimedialne, drugi ma swietna baterie i funkcje pisania wiadomosci/maili - tez jest bardzo wygodnie.

Ewentualnie mozna zrobic sobie polaczenie w postaci iPod Touch 4G + Blackberry 9900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że nigdy nie miałeś HTC i skoro ci się tak śmiać chce, to pewnie nie masz pojęcia czym jest nakładka na Androida HTC Sense.

 

Domyślam się, że nigdy nie trzymałeś w ręku telefonu z precyzyjnie działającym ekranem dotykowym.

Bo to co ma HTC działa ledwie "tak sobie".

Bez nakładki HTC Sense również bez najmniejszego problemu mozna skonfigurować telefon.

Ekran Samsunga bardziej ułatwia obsługę telefonu, niż nakładka na Androida w HTC.

A bez tej nakładki można się obejść.

Edytowane przez Voit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie podzielam Twojego entuzjazmu, miałem przez krótki okres Galaxy, bawiłem się Galaxy 2 i nie wróciłbym do Samsunga, choćby mnie miały krosty obsypać. Nie lubię Samsunga i tyle, Ty lubisz i bronisz go jakbyś nie przymierzając miał procent od sprzedaży. Lubie jak mi deszcz pada na ekranie, albo śnieg gdy odblokuje telefon, a to ma HTC i tym mnie kupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Nie lubię Samsunga i tyle, Ty lubisz i bronisz go jakbyś nie przymierzając miał procent od sprzedaży.

(...)

 

;)

Brawo, mój Sherlocku.

Lubię-nie lubię. Samsung jest nudny i brzydki.

 

...A miało być merytorycznie.

 

(...)Lubie jak mi deszcz pada na ekranie, albo śnieg gdy odblokuje telefon, a to ma HTC i tym mnie kupił :)

 

...Tanio.

:)

 

EOT

Edytowane przez Voit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

Brawo, mój Sherlocku.

Lubię-nie lubię. Samsung jest nudny i brzydki.

 

...A miało być merytorycznie.

 

 

 

...Tanio.

:)

 

EOT

 

Moim zdaniem jest bardzo merytorycznie, piszę o swoich osobistych odczuciach i sympatii do marki, ale jeśli bardziej merytoryczne jest dla ciebie ślepe przepisywanie cyferek, do których każdy średnio inteligentny człowiek z dostępem do internetu ma dostęp, to dołączam specjalnie dla ciebie "merytorycznego" LINKA i DRUGIEGO zakładając, że może uczyłeś się kiedyś angielskiego.

A to czy kupił mnie tanio czy drogo to już moja sprawa. Skończ z tymi swoimi złośliwościami i popisz się czymś innym... zapuść wąsy czy coś w tym stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co drzecie "koty" o jakieś pierdoły

sa fani Noki ,HTC,iphone , Samsunga itp itd i za dana firme by sie chyba dali pociąć :)

np na Gadget show mam wrazenie ,że prezenterzy sa zaslepieni wrecz iphonem /albo maja profity z reklamy/ ja bym go nigdy juz nie kupił dla mnie to lipa do kwadratu

po roku uzytkowania 3gs miałem wiecznie stracha ze mi batka padnie w trakcie rozmowy

a potem przyszła wiosna :) i miałem dylemat iphone4 HTC desire i Samsunga

wybrałem tego ostatniego i nie żałuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem taką historię:

 

Jechał facet (prowadził) z żoną i dziećmi do rodziny. W trakcie jazdy, zadzwonił jego telefon.

Wyciągnął ten telefon (iphone) tak nieumiejętnie, że mu wypadł z ręki.

Zaczął łapać ten telefon ("koszt upadku" i zbicia przedniej szyby w iphonie 4 to jakieś 300zł z wymianą). Tak go łapanie telefonu zaabsorbowało że wpadł do rowu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zaleta iphona nad resztą telefonów to tylko system z tego powodu, że jest pisany pod konkretne urządzenie i nie występuje zjawisko fragmentacji tak jak w androidzie, co znacznie poprawia jakość aplikacji jak i pracy systemu.

Reszta to jest to samo, wiele podzespołów iphona to części od samsunga itp...

Koszt wyprodukowania iphona to okolice 300$, a w sprzedaży ponad 2500 zł, także sporo sobie cenią samą markę, a czegoś takiego nie toleruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem taką historię:

 

Jechał facet (prowadził) z żoną i dziećmi do rodziny. W trakcie jazdy, zadzwonił jego telefon.

Wyciągnął ten telefon (iphone) tak nieumiejętnie, że mu wypadł z ręki.

Zaczął łapać ten telefon ("koszt upadku" i zbicia przedniej szyby w iphonie 4 to jakieś 300zł z wymianą). Tak go łapanie telefonu zaabsorbowało że wpadł do rowu...

 

Swojego stłukłem....Generalnie Iphone jest śliski jak mydło....koniecznie trzeba go nosić w gumowanym etui. Być może specjalnie tak go zrobili aby zarabiać na akcesoriach....a Ci co nie chcą dać zarobić na akcesoriach niech kupują szybki :)......wszystko to kalkulacja szczególnie w tak wielkich firmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.