Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy tak na szybkości - orientujecie się jak to jest z simlockami w Plus GSM?

Pacjent to LG Optimus 3D a właściciel pojęcia nie ma w tej materii.

Dzięki za podpowiedzi.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy plus czasem nie zaprzestał od jakiegoś czasu stosowania sim-locków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję obecnie BB 9900 i 9700. Jeśli chodzi o cechy typowo multimedialne czy przeglądanie stron w 9900 wygląda to zdecydowanie lepiej, jednak codzienna obsługa kalendarza i poczty zdecydowanie wygodniejsza jest dla mnie z 9700 który mówiąc o smartfonach uważam za najlepszy jaki użytkuję. Idealny rozmiar i ergonomia, sam terminal jest też o wiele wytrzymalszy od 9900. Bateria identycznie, przy moim dość intensywnym użytkowaniu wstając o 5 muszę szukać ładowarki około 18. No i 9700 możnaskutecznie połączyć z systemem w samochodzie, w przypadku 9900 każda próba owocuje restartem komputera w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ogólnie odnoszę wrażenie, że król Boldów, czyli 9900 wyszedł słabo. Z daleka jakościowo wygląda jakby był z gorszych materiałów niż poprzednicy. System wiadomo, czad. Sam używam 9780 i za nic bym go nie zamienił, chociaż 9790 zaczyna powoli kusić :P

Nie miałeś w 9900 problemów z futerałem? Pierwsze egzemplarze były źle zaprojektowane i podczas wyjmowania terminala z kabury ta potrafiła powyrywać przyciski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko wygląd z daleka, 9700 jest fizycznie lepiej wykonany od 9900 mając oba od kilku miesięcy czuje się to. Osobiście wolę też gabaryty 9700 niżeli te z 9900, można go wygodnie obsługiwać jedną ręką czego o 9900 już powiedzieć nie można.

 

Etui, szczerze mówiąc telefon do futerału włożyłem może z 5 razy przy oględzinach zawartości pudełka i z tym problemów nie miałem o ile pamiętam, nie korzystam z etui. Może do wynalazków jak nowe telefono-tablety samsunga ma sens używanie pokrowca ale w przypadku BB które ma dość mały i mocny ekran nie widze sensu w korzystaniu z takich wynalazków.

 

Aha, dodam jeszcze że 9900 ma zdecydowanie gorsze anteny od przeciwnika tam gdzie na granicy zasięgu ale z 9700 swobodnie rozmawiam/BES działa 9900 oznajmia brak sygnału.

 

9780 szczecze mówiąc poza drobnostkami estetycznymi nawet nie wiem czym rózni się od 9700. Osobiście mając do wyboru w zeszłym roku tą dwójkę na wymianie wybrałem 4 już egzemplarz 9700 ze względów estetycznych.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Etui w BlackBerry jest futerałem "aktywnym", więc warto z niego korzystać :P

Co do różnic między 9780, a 9700 poza estetycznymi. System, ilość pamięci. Tak w dużym skrócie.

blackberry_bold_9780_vs_9700_specs.png

Nie wiem, czy na 9700 używasz OS6 czy OS5. Jeśli załadujesz na 9700 OS6 i weźmiesz do ręki 9780 to wynik będzie bardzo słaby dla 9700.

Niestety dostaje zadyszki, często będziesz widział klepsydrę :) Na OS5 no problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie etui to tylko zbędny wypychacz kieszeni i problem przy odbieraniu telefonów, jeżeli ktoś pracuje w warunkach trudnych to jego ochrona na nic się zda a przy użytkowaniu biurowym jest zbędne.

 

Mam OS5, szczerze mówiąc poza przeglądarką www nie widzę większych zmian w stosunku do 9900 z czysto użytkowego pubktu widzenia.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja przed 9780 miałem 9780 :), ale przed nim 8310 więc przeskoczyłem z 4.5 na 6.0 a to już przepaść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W archeologa się zabawię bo coś temat zasechł widzę :rolleyes:

Koledzy ktoś miał w ręce telefon z nowym Win 7?

Zastanawiam się nad HTC Mozart bądź Nokią Lumia 710,z recenzji wyczytuje że szybkością i stabilnością działania przebija Androida kilkukrotnie.

Ile w tym prawdy ?


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Trzymałeś w rękach Lumie 710?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymałem ale mam uzasadnione obawy iż jest "plastik fantastic" .....

Mylę się?


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm rozumiem że jesteś użytkownikiem aparatu z 7 na pokładzie?

Szukam rzetelnej opinii osoby użytkującej bądź mającej styczność dłuższą niż kilka minut.

Android jakoś przestał mnie bawić a nie chcę pakować funduszy powyżej 1000 pln w aparat stąd pomysł na W7....


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem użytkownikiem i cieszę się z tego faktu.

System ma dużo ograniczeń, chociażby takie jak brak flasha, brak funkcji pamięci masowej, brak swobody modyfikacji systemu oraz znacznie mniejszy wybór oprogramowania w sklepie internetowym.

Ja niestety nie lubię, jak ktoś mnie ogranicza i mówi co mogę z własnym telefonem a co nie, a Microsoft tak postępuje...

Może i jest płynny i wygodny, ale to nie wszystko...

A jakiego androida posiadasz i na jakim pokładzie, że jesteś taki niezadowolony? I z jakiego powodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem niezadowolony :)

Andek po prostu jakby to ująć... przejadł mi się,miałem sporo aparatów z tymże systemem na pokładzie począwszy od G1/Swift/Desire HD/Wildfire/Desire Z/Galaxy do Milestone'a.

Na chwilę obecną potrzebuję:relatywnie dużego ekranu (3.7" zadowoli mnie w zupełności),w miarę dobrego aparatu na pokładzie,szybkiej przeglądarki....pozostałe aspekty na dalszym planie.

Miło zmieścić się w 1000 pln....


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak się przejadł no to pewnie, że zawsze warto spróbować czegoś nowego. Za jakiś czas zweryfikujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu spać nie mogę, ale jak widzę jak ktoś pisze -najpierw- to pewnie jeszcze długo nie zasnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie trzymałem ale mam uzasadnione obawy iż jest "plastik fantastic" .....

Mylę się?

 

Dokładnie, jakość niczym w Nokii 5530XM. Dla mnie dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem niezadowolony :)

Andek po prostu jakby to ująć... przejadł mi się,miałem sporo aparatów z tymże systemem na pokładzie począwszy od G1/Swift/Desire HD/Wildfire/Desire Z/Galaxy do Milestone'a.

Na chwilę obecną potrzebuję:relatywnie dużego ekranu (3.7" zadowoli mnie w zupełności),w miarę dobrego aparatu na pokładzie,szybkiej przeglądarki....pozostałe aspekty na dalszym planie.

Miło zmieścić się w 1000 pln....

 

Samsung Omnia W (i8350)

 

http://www.youtube.com/watch?v=CVMUbgl_pxs


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja :) Rzuciłem też oko na inne testy tego Pana, przyznam jest rewelacyjny.

Słuchawka też niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie mam możliwości sam pomacać sprzętu to zawsze szukam na jego kanale, gość ma własny i niepowtarzalny styl, sposób w jaki opowiada jest powalający ;]


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po ksywce kojarzę gościa z forum BlackBerry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borykam sie z zakupem nowego tel. Aktualnie HTC Smart nie moge go zniesc, wiec musze sie przerzucic.

Budzet do 450 PLN, mam 3 propozycje jak narazie:

Nokia E52, Nokia Lumia 710, Nokia 500.

 

Tel moze byc dotykowy, moze byc standard, wazne zeby mial dobry glosnik do rozmow i dosc dlugo trzymal baterie.

Chce miec troche wiecej funkcji niz dzwonienie i sms.

 

Troche opinii poczytalem na temat Nokii E52, ze to roznie jest z bateria, w jednych trzyma 2 tygodnie w innych kilka dni.

Nie wiem czy ryzykowac, czy kupic cos naprawde pewnego.

 

Testowal ktos Nokie 500? Jak ten system? Nie zawiesza sie?

Niestety system w HTC Smart mam kiepski bardzo, zacina sie, dlatego wolalbym tel. ktory chodzi plynnie.

 

Z gory dzieki


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.