Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

na tych zdjęciach też jest widoczny efekt który opisałem. Powiększ je sobie i zobacz jak różni się obraz w centrum kadru i jak spada jego jakość ku brzegom. Jasne , ze fotki i tak są OK, bo i w większości smartfonów wykonują już akceptowalne dla większości ludzi zdjęcia. Ale my jesteśmy bardziej wymagający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, też mam 5 i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów, nigdy mi się nie zawiesił.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Za New York Times... "BlackBerry to synonim obciachu"  :).

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat,szczerze-dużo się dowiedziałem o telefonach......

No i wychodzi że jestem "troglodytą"używając Nokia N95......

Oczywiście gratuluję dylematów życiowych związanych z telefonami,do tej pory tak tego nie widziałem.....Jeszcze ze 20 lat temu część pisząca w temacie nie miała telefonu stacjonarnego a tu proszę-zdjęcia słabe robi ;) ,znaczy telefon......Ten to "cool" ,ten to "obciach"-na wymioty bierze.

 

Trochę zaczepnie ,ale prawdziwie. :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za New York Times... "BlackBerry to synonim obciachu"  :).

 

LINK

 

Cyt: Posiadacz BlackBerry coraz częściej wyrzucany jest poza towarzyski nawias.

 

Hmm... Jeśli jakies towarzystwo oceniałoby mnie na podstawie marki mojego telefonu, to ja takie towarzystwo miałbym głęboko...

Cały ten artykuł to jakaś paranoja :blink:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczego ten swiat zmierza  Jak oceniani jestesmy nie po tym co prezentujemy soba ale po tym jaki uzywamy telefon ? Tylko czekac jak np do Australii beda zadzac wiz od posiadaczy Androidow  :)

 

Wypi...alam z tej planety przenosze sie na ksiezyc 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Irku-to pewnie spodoba Ci się napis na murze przy ulicy na ktorej mieszkam-"Hej Kopernik,wstrzymaj Ziemię,ja wysiadam..." ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jest po prostu depressing. Całe szczęście ze za często nie czytam takich artykułów na poziomie

 

qr** właśnie sobie uświadomiłem ze z ksiezycem tez nie będzie łatwo, będę musiał Rolexa na Omeg zamienić. qr** jak tu żyć chłopaki, jak tu żyć?

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być sobą....[łatwo powiedzieć ;) ]

A najśmieszniejsze jest to że "Ci" co żyją jak im "podpowiadają" najwiecej mówią że są wolni.....

P.S Trzymam kilka Omeg dla znajomych-gdyby co,dawaj znać :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

na tych zdjęciach też jest widoczny efekt który opisałem. Powiększ je sobie i zobacz jak różni się obraz w centrum kadru i jak spada jego jakość ku brzegom. Jasne , ze fotki i tak są OK, bo i w większości smartfonów wykonują już akceptowalne dla większości ludzi zdjęcia. Ale my jesteśmy bardziej wymagający.

Tak jak pisałem wcześniej, pstrykam tylko do Instagrama, więc nic więcej mi nie trzeba. Od zdjęć mam aparat, a tych z telefonu nigdzie nie używam praktycznie,bo z każdego telefonu są tylko zadowalające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Cyt: Posiadacz BlackBerry coraz częściej wyrzucany jest poza towarzyski nawias.

 

Hmm... Jeśli jakies towarzystwo oceniałoby mnie na podstawie marki mojego telefonu, to ja takie towarzystwo miałbym głęboko...

Cały ten artykuł to jakaś paranoja :blink:

 

Myślałem, że obśmiejecie temat (pomimo, że NYT to poważne czasopismo), a tu takie poważne rozważania  :). Cóż... życie. Fakty są jednak dość przykre jeżeli chodzi o RIM. Z jednej strony spełniają wymogi bezpieczeństwa Pentagonu, co jest pozytywne, ale z drugiej... ?. Cóż, założycieli tej firmy należałoby wysłać kilka lat temu na pogadankę ze Stevem. On by im wytłumaczył, że zbyt duża koncentracja na rynku Pro tak się właśnie skończy. Dzisiaj czytamy, że rozważane jest wycofanie BlackBerry z Giełdy, że być może firma zacznie się rozglądać za nowym właścicielem. Podobno prowadzą już jakieś rozmowy z Microsoft i wcale bym się nie zdziwił jeżeli za jakiś czas pojawią się jeżyny z WM na pokładzie. A to wszystko jest efektem tego, że przespali kilka ostatnich lat.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mariusz, BB z WP na pokładzie? Taka fantastyka to już przekracza możliwości mojej wyobraźni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolejny ciekawy model z Chin - Xiaomi mi2s. Parametry HTC One/Samsung Galaxy S4 - cena 1200-1500zł ze wszystkim prosto z Chin.

Pierwsze 200000 sztuk sprzedało się w 45 sekund :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, BB z WP na pokładzie? Taka fantastyka to już przekracza możliwości mojej wyobraźni :D

 

Na pewno byłoby szkoda RIM. Mariaż z firmą, której CEO jest idiotą pewnie nie przyniósłby nic dobrego. Niestety liczby są bezwzględne i niektórzy już piszą wprost, że Blackberry jest bankrutem. Ale i przyszłość mojej ulubionej firmy (bez Jobsa) zdaniem niektórych nie rysuje się dobrze. Larry Ellison - szef Oracle, a prywatnie przyjaciel Jobsa, bez owijania w bawełnę powiedział co myśli...

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GUdYebAN-Fs

 

Ciekaw jestem jaki będzie układ sił za 10-20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

RIM prędzej ogłosi bankructwo niż zgodzi się na obcy system w ich urządzeniach.

Swoją drogą WP to porażka. Nokia już płacze, że MS nic nie rozbi w kwestii rozwoju swojego systemu, z którego klienci Nokii w obecnej postaci nie do końca są zadowoleni.

Nie wiem, czy koledzy czytali już o nowej wersji WM8.1 - nie zminiło się praktycznie nic poza cyferką w wersj OS.

Co do przyszłości....myślę, że jeszcze 5 lat i chińczycy opanują ten rynek. Robią coraz lepszy sprzęt w świetnej jakości, którego najlepszym przykładem jest wspomniane wcześniej przeze mnie Oppo Find 5. Polecam test na YT, który przyprowadza gość, który patrząc na to co ma w domu jest fanem, albo miłośnikiem Apple. Oppo nisczy IP5 pod każdym względem. Niestety na chwilę obecną bolączką jest to, że o firmach nikt nic nie wie, nazwy nie są tak znane jak Samsung, czy Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Znam Oppo z bardzo dobrych odtwarzaczy blu-ray. Są znakomite. A jak rozumieć Jacek Twoje stwierdzenie, że "Oppo niszczy iP5 pod każdym względem" ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Głównie chodzi o "owianą legendą jakość" wykonania oraz zdjęcia plus szybkość działania systemu. Co do systemu nie dyskutuje, bo każdy ma jakieś upodobania.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ciekawy model z Chin - Xiaomi mi2s. Parametry HTC One/Samsung Galaxy S4 - cena 1200-1500zł ze wszystkim prosto z Chin.

Pierwsze 200000 sztuk sprzedało się w 45 sekund :)

Jaki ma to sens, gdy mozna bylo kupic S4 za 1500 PLN?

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jaki ma to sens, gdy mozna bylo kupic S4 za 1500 PLN?

S4 kosztuje w sklepie 2099zł (średnio)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy to napiszę, mam dość ajfonów!! Miałem wszystkie generację i z każdym jakieś problemy, teraz znów nie dość, że mi się non stop wiesza, to jeszcze przyciski glośności padły. Jadę po Samsunga Galaxy s4 mini, ciekawe czy sie przyzwyczaje do innego telefonu...

Smiem twierdzic, ze jesli nie uprzedzisz sie do Androida, to zrozumiesz, dlaczego iPhone to kupa (sam rozwazm 5s jako drugi tel).

Tylko po co "mini"?

To jest bez sensu!!!!

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Marketing. W lustrzankach sa matryce np 25 mpx, a obiektywy i tak dlawia to do 15-16. Szklo ma w tej materii duzo wieksze znaczenie niz matryca ;)

Tak nie do konca, jesli wiesz, co mam na mysli...

Pomine fakt, ze mpix, ma sie ZERO do jakosci.

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Głównie chodzi o "owianą legendą jakość" wykonania oraz zdjęcia plus szybkość działania systemu. Co do systemu nie dyskutuje, bo każdy ma jakieś upodobania.

 

Za Android dziękuję, nie chcę. Poza tym, ktoś w Oppo nie zrozumiał, że chodzenie z "tabletem" przy uchu jest średnio wygodne. Niestety Blackberry z modelem Z30 zmierza w podobnym kierunku. Czemu to ma służyć ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Androida nie lubisz z jakiegoś konkretnego powodu?

Ja po rozstaniu z HTC Hero jakiś (spory) czas temu obiecałem sobie, że w życiu nie wrócę do androbiedy.

No i wróciłem i nie żałuję.

Co do Oppo i jego rozmiaru.....kupując Sony Xperia P z 4 calowym wyświetlaczem uznałem, że to absolutny maks.....minęło pół roku i czekam na urządzenie z wyświetlaczem 4,7 cala :D

Oppo ma 5, więc niewiele więcej. Co powiesz Mariusz zatem na phableta od Sony - model Xperia Z Ultra? 6,4 cala :D

Tak wygląda w zestawieniu z Sony Xperia Z:

 

Sony_Xperia_Z_Ultra_vs_Xperia_Z.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.