Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jako "prosty" człowiek chcę przypomnieć kolegom że TELEFON jak nazwa wskazuje służy do....a właśnie bo już sam się zgubilem czytając ten wątek......

 

Obsługa poczty e-mail, przeglądanie internetu, robienie zdjęć np. dokumentów, korzystanie z przeróżnych aplikacji. W związku z tymi funkcjami parametry są dość istotne.

 

Pod każdym postem na tym forum można przypominać, iż każdy zegarek wskazuje czas i datę a najdokładniejsze są elektroniczne..

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Obsługa poczty e-mail, przeglądanie internetu, robienie zdjęć np. dokumentów, korzystanie z przeróżnych aplikacji. W związku z tymi funkcjami parametry są dość istotne.

 

Mobilny dostęp do korporacyjnych serwerów, nawigacja, smartfon w pewnych sytuacjach może robić też za modem, gdy trzeba z kompa uruchomić dostęp do internetu, a wszystkie pozostałe możliwości zawiodły, bo np. jest awaria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wykonywanie połączeń to max 20% wykorzystania telefonu. Służy mi głównie do przeglądania internetu, wysyłania wiadomości i robienia zdjęć. Do nawigacji używam innego telefonu, starej nokii c6, która ma świetne darmowe mapy, którę mogę nadal aktualizować no i nie muszę martwić się o baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wykonywanie połączeń to max 20% wykorzystania telefonu. Służy mi głównie do przeglądania internetu, wysyłania wiadomości i robienia zdjęć. Do nawigacji używam innego telefonu, starej nokii c6, która ma świetne darmowe mapy, którę mogę nadal aktualizować no i nie muszę martwić się o baterię.

 

Ponoć NOkia stopniowo ma udostępniać swoją nawigację także na inne systemy. Ciekawy ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to klikam Alcatela :D

Ponieważ nie chcę wersji na 2 karty sim, muszę wziąć wersję X z T-Mobile. Ma tylko animację startową T-Mobile i to tyle. Szkoda dopłacać 450zł by jej nie mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alcatel na dwie karty sim to świetny wybór. Posiadam takowy i jestem zadowolony. Dwusimowiec w dobrej cenie. Ja mam model 6030D.

 

Śmignięte z BB PlayBook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alcatel na dwie karty sim to świetny wybór. Posiadam takowy i jestem zadowolony. Dwusimowiec w dobrej cenie. Ja mam model 6030D. Śmignięte z BB PlayBook

 

Ponoć używanie 2 kart bardzo siorbie baterię.

 

Jacek gdzie kupujesz i za ile ? Ja też bym chętnie kliknął. Chociaż osttnio znalazłem znowu złe opinie o aparacie cyfrowym wbudowanym w ten model. Ocipieć można... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy to napiszę, mam dość ajfonów!! Miałem wszystkie generację i z każdym jakieś problemy, teraz znów nie dość, że mi się non stop wiesza, to jeszcze przyciski glośności padły. Jadę po Samsunga Galaxy s4 mini, ciekawe czy sie przyzwyczaje do innego telefonu...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mam pytanie odnośnie etui Lunatik. Czy są dostępne oryginalne wersje z nadrukiem Lunatik ?. Pytam, bo widziałem na stronie producenta, że logo jest tłoczone. Kupiłem produkt na Allegro. Sprzedawca zarzeka się, że etui jest oryginalne i pochodzi od europejskiego dystrybutora. Wystawił paragon. Etui z przesyłką kosztowało 152 zł. Zastanawiam się czy nie kupiłem podróby ???  <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po raz pierwszy to napiszę, mam dość ajfonów!! Miałem wszystkie generację i z każdym jakieś problemy, teraz znów nie dość, że mi się non stop wiesza, to jeszcze przyciski glośności padły. Jadę po Samsunga Galaxy s4 mini, ciekawe czy sie przyzwyczaje do innego telefonu...

No jesteś kolejną osobą, którą znam, a której iPhone się wiesza. Kolega ma 5 i klnie jak szewc, że go kupił. Ma też komputer Apple, nowy i ten nie potrafi sobie poradzić z tak prostą czynnością jak drukowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesteś kolejną osobą, którą znam, a której iPhone się wiesza. Kolega ma 5 i klnie jak szewc, że go kupił. Ma też komputer Apple, nowy i ten nie potrafi sobie poradzić z tak prostą czynnością jak drukowanie :D

 

Ja na swoim Mac Book Pro także miałem jazdy z drukowaniem. Mam wrażenie że 50% drukarek z tym sprzętem nie współpracuje. Niby są sterowniki ale nie działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja mam Canona LBP 7200Cdn i drukowanie ma Maku działa bez żadnych problemów. A iPhone 5 nie zawiesił mi się ani razu  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się piątka wiesza praktycznie codziennie, i jest to już druga piątka. Wcześniejszą wymieniłem na gwarancji - też się wieszała. Dwa razy się zastanowie, czy jak wyjdzie kolejna generacja, to czy sobie ją kupować. Zły jestem jak cholera.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Może problem nie tkwi w smartfonie tylko na przykład po stronie operatora ?. A może ktoś nieudolnie robił jailbreak urządzenia ?. Mam już drugiego iP5 i ani obecny smartfon ani poprzedni nie zawiesił mi się ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak McIntosh odpukać nigdy nie miałem zwiechy - i oby tak dalej :)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alcatel na dwóch kartach faktycznie ciągnie baterię. Na firmowej karcie bez netu ale za to dużo, dużo rozmów, wytrzyma dwa dni. Jak dołożę do tego prywatną, to od 6 rano do 17 jest po baterii. Pomimo tego smartfon jest bardzo fajny. Nigdy mi się na nim ani system, ani żadna aplikacja nie zacięła. A miałem lepsze sprzęty które chodziły dużo gorzej.

 

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030D za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja właśnie kupiłem wersję silver z t-mobile, bez logo, bez aplikacji. Soft czysty od alcatela. Wcześniej potwierdziłem info u konsultanta, że jest bez brandu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie mi nigdy ajfon nie zwiesił, nie zbiesił, w sumie nic nienormalnego nievzrobił. Działa sprawnie i cenię go właśnie za niezawodność.

Kolega ma alcatela idol, dual sim. Chwali sobie, choć jakość wykonania taka średnia, a aparat dramatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten aparat powoduje że jeszcze się wstrzymuję z zakupem. Nie rozumiem po cholerę pakować 8mpx skoro i tak zdjęcia to robi kiepskie bo przyoszczędzono na szkiełku. Wolę solidne 5mpx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po cholerę pakować 8mpx skoro i tak zdjęcia to robi kiepskie bo przyoszczędzono na szkiełku.

:) Marketing. W lustrzankach sa matryce np 25 mpx, a obiektywy i tak dlawia to do 15-16. Szklo ma w tej materii duzo wieksze znaczenie niz matryca ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy napiszcie za kilka dni, jak dlugo i przy jakim uzytkowaniu, ten Alcatel działa.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No właśnie ten aparat powoduje że jeszcze się wstrzymuję z zakupem. Nie rozumiem po cholerę pakować 8mpx skoro i tak zdjęcia to robi kiepskie bo przyoszczędzono na szkiełku. Wolę solidne 5mpx.

Masz gdzieś linki to tych kiepskich zdjęć? Ja robiłem nim fotki w Saturnie i niczym nie różniły się od tych z mojej Xperii. Nie spodziewam się cudów po telefonie za takie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w sieci fotki z tego tel gdzie było widoczne paskudne zjawisko rozmywania zdjęcia poza centrum kadru. Duze deformacje, szumy.

Wygląda to na typowe wady bardzo kiepskiej optyki lub jak wyczytałem gdzieś na forum przyczyną mzoe byc nierówne osadzenie matrycy względem szkła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szukam i nic nie mogę znaleźć. Filmy 720p z tego telefonu widziałem, są OK. Kolory trochę za blade, ale jakość jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.