Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Na Twoim nadgarstku wygląda dobrze, zostaw go sobie bo ładny.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna tarcza i grube indeksy jeszcze go optycznie zmniejszają. Myślę, że jasną tarczą jeszcze by uszedł na tą wielkość nadgarstka. Ale tak generalnie zegarek faktycznie ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały nie mały ale mi już po głowie chodzi coś większego, może jakiś diver ;). Szerokość nadgarska to ok 6cm więc większy zegar będzie chyba lepiej się prezentował. Najgorsze, że nie ma gdzie takiego przymierzyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telemahos nie ma zegarków za malych, sa tylko za duze- nie traktuj tego jako dogmat, ale jak ktos na szczuply nadgarstek ubierze patelnie to dopiero komicznie I nieestetycznie wyglada. A 5-ka lezy na Twoim nadgarstku b.dobrze, tylko sobie bransolete skroc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sam zegarek nie jest mały ale mała średnica szkiełka powoduje że tak wygląda. Mam go tydzień i dalej nie jestem do niego przekonany choć bardzo mi się podoba. Myślę, że z paskiem będzie wyglądał lepiej. Za tydzień dostanę do łapek orienta Ray w wersji niebieskiej i wtedy będę wiedział który zostanie na mym nadgarstku na dłużej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest ładny i myślę, że szkoda się go pozbywać. Skróć nieco bransoletę albo załóż pasek, powinno byś lepiej i nie daj się ogłupić modzie na wielkie zegarki ;), które nie zawsze i nie u wszystkich wyglądają dobrze.

Edytowane przez Karakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telemahos nie ma zegarków za malych, sa tylko za duze- nie traktuj tego jako dogmat, ale jak ktos na szczuply nadgarstek ubierze patelnie to dopiero komicznie I nieestetycznie wyglada. A 5-ka lezy na Twoim nadgarstku b.dobrze, tylko sobie bransolete skroc.

 

Dokładnie.

Mniejszy zegarek zawsze będzie leżał dobrze a za duży wręcz kuriozalnie

 

p1000003r.jpg

 

89918494.jpg

 

 

;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę ostatnim "projektem" :)

 

przyszedł do mnie w takim stanie:

beforeyw.jpg

 

a teraz prezentuje się tak:

afterwy.jpg

 

Przepraszam za paluchy na fotkach i za jakość tychże ale taki ze mnie fotograf jak z mojego blackberry urządzenie do robienia zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Seiko 5 dołączył Orient Ray Blue. Ray zmiażdzył drobną piątkę już w pierwszej rundzie. Masą, sportową sylwetką Orient górował w tej nierównej walce :)

 

IMGP8583.jpg

 

IMGP8603.jpg

 

IMGP8615.jpg

 

Resztę zdjęć postaram się dodać do galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy mogłbyś coś opowiedzieć o tym zegaRECZKU?nigdzie nie mogę znalezc o nim informacji a chciałbym taki kupić.obecnie posiadam big mako.jakie są różnice miedzy nimi? wielkość Jakość wykonania itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegar, dużo droższy jest od zwykłego Mako Blue? Wygląda na to, że wymiar mają ten sam.

Edytowane przez ichris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem mako blue ale z tego co wyczytałem w sieci rozmiary mają takie same.

Plusy zegara: idealny rozmiar na moją łapę, świetnie wykonana bransoleta (pełne ogniwa) o szer. 22mm, jedynie zapięcie wygląda z tandetnego metalu (mat) ale na ręku tego nie widać, gwintowana koronka i przycisk daty, mocna luma no i wygląd, cena.

Minusy: 2 maciupeńkie paproszki na brzegu tarczy (trzeba się dobrze przyjrzeć), po odkręceniu koronki korona kiwa się na boki (nie wiem jak to wygląda w innych zegarkach), bezel właściwie bezużyteczny (trzeba użyć bardzo dużej siły aby go obrócic, jedną ręką jest to właściwie niewykonalne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda na Twojej ręce. Ja chyba sobie sprawie zwykłe Blue Mako bo bardziej mi się w nim indeksy podobają :)

Edytowane przez ichris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl to dobrze ;) Ray ma świetną lumę, ładniejszą bransoletę i indeksy prawie jak w omedze ;). I w razie czego łatwiej z odsprzedażą będzie, za dużo rayów na rynku wtórnym nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y luma sie ygodye natomiast resyta taka sama jak w big mako

 

Ctrl+Shift naciśnij :rolleyes:


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl to dobrze ;) Ray ma świetną lumę, ładniejszą bransoletę i indeksy prawie jak w omedze ;). I w razie czego łatwiej z odsprzedażą będzie, za dużo rayów na rynku wtórnym nie ma.

 

 

Te kropki mi się średnio podobają. Z kolei w Mako te liczby są trochę zbyt duże... no i wystarczyłaby sama 12 lub w ogóle tylko kreski - byłby tak elegancki diverek na każdą okazję :)

 

Wczoraj pokazałem dziewczynie 3 zegarki między którymi się waham, każdy w zupełnie innym stylu i stwierdziła, że Mako jej się nie podoba... Lorus RT359AX9 jeszcze mniej... a jedynie Edifice 339BK-1A9 przypadł jej do gustu... A najbardziej lubi mojego Timexa T28822 :D Ostatnio nawet go pożyczyła sobie na parę dni i nie chciała oddać...

Edytowane przez ichris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale te co piszesz to oprócz mako są kwarcami.ja zakochalem się w automatach.To zegarek z sercem i dusza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wsio jedno ;) Choć automat ma ten plus, że mniej traci na wartości. Dla mnie ważniejsza jest chemia... Obawiam się, że jak założe mako to się nie dogadamy... No ale kto wie, może uda się wkrótce przymierzyć w Bonarce.

Edytowane przez ichris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mewcia - może nie całkiem nowa, ale w końcu doczekała się serwisu i jest znów w pełni sprawna i gotowa do pracy :)

 

sgr00.jpg

 

sgr01.jpg

 

sgr02.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny mechanizm.bardzo podoba mi sie to logo mewy nie takie jak teraz są.to ma taki klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kliknąłem sobie to :

 

 

DSC01368.jpg

 

 

a dziś to B) :

 

p4170198h.jpg

 

 

jak dojdą to pochwalę się swoimi fotkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.