Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SphinX

"PLAYBOY" - dyskusja na temat...

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim...

 

JEsli moge, i nie naruszam regulaminu i dobrego smaku :), pozwole sobie zalozyc watek na temat magazynu "Playboy", a konkretnie tego co sie w nim znajduje....

 

Jako staly czytelnik, chetnie podyskutuje na temat artykulow, wywiadow, felietonow, testow...zdjec rzecz jasna :)..

 

Kupujecie, czytacie, przegladacie ???

 

Zapraszam do dyskusji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję, czytam i przeglądam :mrgreen:

 

Zacząłem kupować w roku 1998. Po drodze zdecydowałem, że skompletuję całą polską edycję. Dzisiaj mam wszystkie numery, które stoją sobie dumnie na półce i są źródłem satysfakcji kolekcjonera :grin:

 

Co do zawartości - przeczytałem od deski do deski wszystkie numery i mogę powiedzieć, że w historii polskiej edycji Playboy miał wzloty i upadki:

 

Pod redakcją Tomasza Raczka - wtedy był to w Polsce ewenement, ale też najbardziej, moim zdaniem, intelektualny okres dla magazynu. Najwięcej wówczas było dyskusji o kinie, literaturze (świetne opowiadania) i muzyce. No i świetne i nieodżałowane felietony Janusza Korwina-Mikke.

 

Pod redakcją Przemysława Berga - dno, dno i jeszcze raz dno! Playboy wtedy zbliżył się niestety stylem do CKM-u i z gazety w zamierzeniu dedykowanej ludziom z kasą i klasą, skierował się raczej ku mniej wybrednej klienteli.

 

Pod redakcją Marcina Mellera - Playboy odrabia straty i wraca moim zdaniem do dawnej świetności.

 

Generalnie gazetę kupuję, bo lubię ją CZYTAĆ :mrgreen: Pamiętam kiedyś reakcję mojego kumpla, który widząc u mnie Playboya, rzucił się na niego, przekartkował od pierwszej do ostatniej strony i stwierdził z rozczarowaniem: Ale tu nic nie ma :mrgreen: No właśnie! Lubię artykuły o modzie męskiej (chwała niech im będzie za Kreatora), o męskich gadżetach i sporcie, kulturze, o motoryzacji trochę mniej. Co do dziewczyn, to plastikowe podrasowane Photoshopem panie niespecjalnie mnie kręcą, ale czasem znajdzie się jakaś perełka.

 

To tyle. Mam nadzieję pozostać wiernym czytelnikiem do końca dni swoich, a jeśli będę miał syna, to odziedziczy po mnie całą kolekcję (zawczasu uprzedzę gówniarza, że będę go straszył po nocach, jeśli sprzeda ją na Alledrogo :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe..podzielam Twoje zdanie :)

 

czytelnikiem jestem nieco krucje....ale przyznaje, ze numery z czasow Pana Raczka byly najlepsze....

 

w tej obecnej wersji troche za malo jest felietonow, a za duzo gadzetow..ale i to, mam nadzieje, z czasem sie zmieni....

 

a co do Pan, racja, czasem przesadzaja z PS (Liszowska), a czasem (zazwyczaj) jest bardzo dobrze....np. najnowszy numer i fotki Kasi Figury - sie babka trzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem pictorial Kasi, przypomniała mi się sesja Kory Jackowskiej sprzed kilku lat. Po prostu te kobiety mają nieprzemijający seksapil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo nie mają lustra.

 

albo wolisz chlopcow...wolna wola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo nie mają lustra.

Lepiej tego nie da się ująć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Albo nie mają lustra.

Lepiej tego nie da się ująć...

 

dokładnie...

Panowie jak to moze być modne czasopismo kiedy pokazuja tam

emerytki?

:neutral:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playboya już nie czytam od dłuższego czasu (wyrosłem??).

 

przypomniała mi się sesja Kory Jackowskiej sprzed kilku lat

Ale kiedyś czytałem i właśnie mi przypomnieliście jej nogi w "kabaretkach" przypominające baleron... BLEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak to moze być modne czasopismo kiedy pokazuja tam

emerytki?

 

nie, no... polska edycja ukazuje się od kilkunastu lat.... ja przypominam sobie trzy sesje pań... hmmm... dojrzałych... trudno na tej podstawie oceniać całe pismo... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się trzymać z dala od takich pism. Ich celem jest wytwarzanie sztucznych potrzeb u konsumentów [zwłaszcza to absurdalne "logo"] i stawianie kobiet na piedestale [często nieświadome].

 

Nie, nie nie i jeszcze raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam, ze spodziewalem sie po milosnikach zegarkow wiekszej dojrzalosci....a tu mamy fanow plastiku rodem z USA i pewnie DODY..trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
przyznam, ze spodziewalem sie po milosnikach zegarkow wiekszej dojrzalosci....

 

hehhehe dobre

dojrzałości to widocznie mamy za duzo w zyciu zeby jeszcze płacic za watpliwej jakości zdjecia :/ :)

wątpliwej urody pań

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
No sorry ale Figura nie była atrakcyjna nawet jak była młoda.

 

teraz to przesadziłes- w latach 80ych była niesamowita

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tu mamy fanow plastiku rodem z USA i pewnie DODY..trudno

 

 

Playboy w moim udczuciu to synonim plastiku rodem własnie z US & A.

Doda była w Playboy'u w pazdzierniku 2007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczyłem pictorial Kasi, przypomniała mi się sesja Kory Jackowskiej sprzed kilku lat. Po prostu te kobiety mają nieprzemijający seksapil.
ja bym wziął pod uwagę korektę photoshopową :mrgreen: :mrgreen:

Ja niestety przeciwnie do Was przestałem czytać Playboya od czasu kiedy Raczek był naczelnym i IMHO "polip" (tak nazywam obecnego redaktora naczelnego) nic nie poprawił


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem ale potem przestało mnie to interesować.W ogole to moja żona jest uczulona na tego typu gazetki... :mrgreen: :wink:

Z drugiej strony się nie dziwię bo rowniez nie zaakceptował bym podobnej dla kobiet... :)


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja sama czyta i nic nie mówi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moja sama czyta i nic nie mówi :mrgreen:

Widocznie rozumie ,ze nie ma szans sie oprzec Twojemu "hobby"... :wink:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

Przynajmniej nie muszę się kryć.

 

A tak zupełnie poważnie - czasem Playboyowi trafi się lepszy numer, czasem gorszy. Czasem kupuję i po przekartkowaniu trafia na półkę, a czasem się wczytuję. Dziewczyny oglądam rzadko, bo też rzadko trafia się ładna, nie retuszowana i mająca w sobie to naturalne coś. A rytuał kupowania Playboya wszedł w comiesięczny plan zajęć, obok wizyty na pchlim targu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadowym numerze moja kumpela zona mojego najlepszego przyjaciela:)Chce ktos z autografem??;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
W listopadowym numerze moja kumpela zona mojego najlepszego przyjaciela:)Chce ktos z autografem??;)

 

a po polskiemu jak to bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zmeczony bylem i skladnia niepoprawna fakt. :mrgreen: Wiadomo o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.