Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marek84

Zegarki z Chin

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jakoś spokojniej ;) , jedno co chciałem powiedzieć , Dommir ponoć powiedział/napisał " wielu wartościowych Ludzi juz tu nie pisze " nie wiem gdzie to miało miejsce ani z jakiego wątku zapożyczony cytat , więc tylko mogę domniemywać , głupio by było gdyby sie to okazało prawdą - czyż nie ? Ja tam nie wiem jak to bedzie , i nawet nic głupiego nie mogę napisać .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nimue -to forum jest rasistowsko-faszyzujace i zawsze takie było i chyba bedzie.Ja mam ogromny zakres tolerancji .Nie jestem jedynym ktory zauwazył taki stan rzeczy . Kiedy posiedzi sie tu dostatecznie długo to moim zdaniem kazdy zdroworozsadkowo nastawiony to wychwyci.Zniknąłem sobie na kilka miesiecy bo miałem już dośc.Mysle ze sporo użytkowników odpadło własnie dlatego ze miało po prostu dosyc.Nie chodzi tutaj o przepychanki ale o taki czasem duszny "smrodek".

Widzisz stwierdzenie "wartosciowi ludzie już tu nie piszą" okresla stosunek do reszty uzytkowników i takie własnie pogardliwe traktowanie powoduje ze ludzie stad uciekaja.Oczywiscie autor sam siebie nie zalicza sie do tych mniej wartosciowych a wrecz przeciwnie...

 

 

Ale naprawde fajnie, ze wrociles.

 

Brakuje mi jeszcze uzytkownika: Jacek., chociaz widze, ze czasami wpada na Forum.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..... Dommir ponoć powiedział/napisał " wielu wartościowych Ludzi juz tu nie pisze " nie wiem gdzie to miało miejsce ani z jakiego wątku zapożyczony cytat , więc tylko mogę domniemywać , głupio by było gdyby sie to okazało prawdą - czyż nie ?......

 

To było o ile dobrze pamiętam w zamkniętym wątku z ankietą ;)

Chyba poniosło kolegę, potem przeedytował na:

"Mam trochę stażu na tym Forum i cieszę się z tego, że miałem jeszcze okazję poznać wielu wartościwych i sympatycznych ludzi, którzy dzięki Wam zaglądają tu coraz rzadziej"

 

 

Choć to może nie to - jeśli tamten post z tym zdaniem się znajdzie proszę nie mieć do mnie pretensji - nie chciałem fałszować historii :) - pobieżnie co prawda przejrzałem wątek - bo mnie też zaskoczył ten "argument" w dyskusji.

.....tzn nie sam tekst - bo przewijał się wielokrotnie w czasie moich 2 lat z Wami.

 

I ja się z tym zgadzam - internet jest coraz dostępniejszy, pełno małolatów się kręci - pół biedy gdy są poważni (100 lat Klue z okazji 16tych urodzin) ale do tematu - pojawiają się kolesie którzy śmieją się z nas, że można kupić zegarek z 2tyś - głupota - za tyle można mieć Golfa II ...i wyrywać lachony :)

Jeśteśmy otwarci - to jest efekt.....tej otwartości.

Przykład ?

Proszę :

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?s=&a...st&p=411194

 

Dużo pracy jest tu dla moderatora....ojj, dużo.

 

Dommir nie potrzebuje pewnie obrońcy - ale ja myślę, że chodziło mu o ludzi pokroju OTHO, Ireneusz Paluszek, Mr@wa, Wocio19, Jan89R i inni "majacy coś do powiedzenia w TEMACIE" - ich nie ma.......z różnych przyczyn..

 

Ja jestem tu 2 lata - i poziom , ponoć niski już wtedy ........spada coraz bardziej.....

Ja się nie obrażam bo - swoją wartość znam - na zaczepki nie reaguję - chyba, że mnie krew zaleje- a są tu mądrzejsi o doświadczenie ode mnie!

Choćby Piotr Ratyński - wie chyba wszystko o szwajcarskich mechanizmach :)

I pewnie nie tylko o szwajcarskich - Tęga Głowa, po prostu :)

Podobnie Sszwedo - super facet, który latami zbierał kolekcję - jedyna jego wina, podobnie jak Alamo'a, że wg. WAS - ze "złego" kraju :)

Dziś wieszacie na nim psy bo miał czelność kupić chińczyka - porównać z innymi i pochwalić go.

Panowie, trochę kultury, wpisanego w :) statut zasad savoir-vivre, stylu i dobrego smaku :)

Jeśli Ma rację - po co się pienicie - za kilka lat okaże się, że nie mieliście racji....? Po co taka sytuacja?

Jeśli się myli.......myślę, że będzie potrafił przyznać się do błędu, uważam go za honorowego.

 

 

Ktoś napisał,że gdy nie bedzie nas, bedą inni - w sumie niegłupia strategia - ilość userów sobie stale bedzie rosła - i o to chodzi przed reklamodawcami , sponsorami.....

Potęga największego forum zegarkowego stale rośnie - jest progres - ale jeszcze trochę a "nowi" nie bedą wiedzieć czym różni się werk automatyczny od manualnego.

Bo i po co skoro im wystarczy komórka.

 

ELITARNOŚĆ NASZEGO KLUBU - JEST JUż TYLKO Z NAZWY.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

PS

Mam nadzieję się mylić.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wypowiedź Mirka została tak odebrana.

Choć obecnie sporo wypowiedzi jest odczytwanych zupełnie inaczej niż intencje autorów. Zwykle nieprzypadkowo.

Ja tę wypowiedź odebrałem tak, jak wydaje mi sie, że jest napisana - wielu wartościowych ludzi juz tu nie pisze. To prawda. Wielu kolegów, którzy mieli wiele do powiedzenia, zwykle ciekawych rzeczy już sie tu nie wypowiada. Czy takie stwierdzenie komuś uwłacza? Nie rozumiem o co raban. Jest faktem, że wielu już się nie udziela.

Wiele dowiedziałem sie od Wocia, Otho, wiele razy poprawiły mi chumor posty Jacka z kropką, Irek sporo wnosił, Coraz rzadziej mam tu okazje zaobserwować racjonalne podejście do spraw Filipa, czy fajny chumor Diabła- te osoby i wielu, wielu innych, których nie wymieniłem albo nic nie pisza już, albo prawie nic. Jest za to masa postów - codziennie te same osoby są w top20 - które w dużej mierze nie dają temu forum nic albo niewiele. Prosze odczytać literalnie - w dużej mierze - ale nie napisałem zawsze czy wszyscy - zeby znowu, ktoś nie zinterpretował po swojemu.

Nie jestem Mirkiem i nie mam 100% pewności co miał na myśli, ale ja odebrałem to tak jak wyzej napisałem.

Czyli jak zwykle masa szumu o zupełnie nic ale zawsze można się przyczepić, przekręcic i wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Prośba do moda, wytnijmy tą imprezę zanim temat z 47 stron przerodzi się w 100, z czego 60% to wycieczki osobite i rozgrywki personalne...

 

Ostrzeżenia hmm kariery nie zrobiły, może więc czas zacząć karmić bananami? (wybaczcie slang, chodzi o dawanie banów). Bany mogłyby być czasowe lub permanentne, itd itp - to już decyzja admina jak on to sobie zaplanuje, ale NA BOGA NIECHAJ KTOŚ ZACZNIE TEMPEROWAĆ TEN CYRK, bo to forum przestaje być tym czym było, a staje się miejscem dla flooderów czy ludzi trollujacych często nieświadomie, bo nie znają netykiety i zapychają temat głupotami.

 

Mało kogo fascynuje brnięcie przez x stron słownej bijatyki aby wyłowić choć jeden merytoryczny, interesujacy szczegół związany z tematem...podobno to Forum jest dla dzielenia się doświadczeniem i wiedza, a nie dla bełkotania o mydle i powidle?

Szczerze mówiąc to chyba na nic forum o chińczykach - Darek Chlastawa miał rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Classified, ale to będzie kolejny zamknięty temat o chińskich zegarkach, i zaraz powstanie nowy i będzie to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Classified, ale to będzie kolejny zamknięty temat o chińskich zegarkach, i zaraz powstanie nowy i będzie to samo ;)

 

Chyba, że pokażą się fajne chińskie zegarki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
Chyba, że pokażą się fajne chińskie zegarki. :)

 

Ja pokazywałem ;) Co prawda nie mój, ale zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apel!

Koledzy, porzućmy chińską tandetę! Przenieśmy się na forum szwajcarskie i zacznijmy jak każdy porządny zegarkoholik zachwycać się panerajem. Ja wiem, że to boli, no bo jak tu się zachwycać jak on nie zachwyca? Ale trudno! Pracujmy nad sobą. Powtarzajmy wszyscy przed snem Marzę o paneraju, davosa wcale nie jest podobna do rolexa, itp itd. Tylko w ten sposób mozna uzyskać akceptację kolegów i po śmierci życie wieczne w zegarkowym raju. A w zegarkowym raju na każdego porządnego Swiss-Taliba czeka 70 zegarków wszystkie piękne jak złoty rolex. I można je wszystkie nosić równocześnie!


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.