Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marek84

Zegarki z Chin

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mam że mój Parnis wyleciał 9.07 i od tej pory żadnej aktualizacji... ;)

 

Dawaj fotki mechanizmu lepiej bo juz wiemy, ze doszly:-) Pokaz co ten z PR ma w srodku...

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na alledrogo cijaba jakby podobną ma kopertkę do tego kwadratowego iwc ;)

 

post-26974-0-15189600-1331231910.jpg


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo mam że mój Parnis wyleciał 9.07 i od tej pory żadnej aktualizacji... ;)

 

A jak długo czekałeś na wysyłkę, bo ja wysłałem pieniądze PP-em 15.07 i od tej pory w statusie tylko: "Catch Money".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem 9.07, dostałem maila o wysłaniu 12.07, a wg trackingu dopiero 19 opóścił Hongkong. Szkoda, wczoraj wróciłem z wyjazdu i miałem cichą nadzieję, że już będzie... Proponuję zadać pytanie sprzedającemu, może zapomniał napisać, że wysłał. Szkoda nerwów na takie życie w nieświadomości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "chronometer" dzielnie przeleciał pół świata (z Hongkongu wybył 15.07) aby osiąść w naszym Klubie ;)

A żeby szczęście nie było pełne: dekielek jest nierówno dociśnięty - czy w tym modelu jest wciskany i można go potraktować prasą ?


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekswiss

Czy ktoś się orientuje,co to za czerwona kropka na tarczy w PARNISIE pokazanym przez GREENWATCHa? Do mnie jedzie taki sam model ale w czarnym PVD ,z czarną tarczą i pomarańczowymi wskazówkami,jak będzie to się pochwalę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Kolejny "chronometer" dzielnie przeleciał pół świata (z Hongkongu wybył 15.07) aby osiąść w naszym Klubie ;)

A żeby szczęście nie było pełne: dekielek jest nierówno dociśnięty - czy w tym modelu jest wciskany i można go potraktować prasą ?

 

Dekielek jest zakręcany i w niektórych egzemplarzach z jednej strony jest większa szczelina niż z drugiej, jest to efekt wadliwie naciętego gwintu w kopercie, i raczej nic z tym się nie da zrobić, pokaż jakieś fotki , będzie można łatwiej ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to wszystko wyjaśnia, w takim razie nie będę się tym przejmował.

Zrobię mu małą sesyjkę jak tylko dotrze do mnie pasek, z którym można go będzie pokazać.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zapłaciłem 9.07, dostałem maila o wysłaniu 12.07, a wg trackingu dopiero 19 opóścił Hongkong. Szkoda, wczoraj wróciłem z wyjazdu i miałem cichą nadzieję, że już będzie... Proponuję zadać pytanie sprzedającemu, może zapomniał napisać, że wysłał. Szkoda nerwów na takie życie w nieświadomości ;)

 

Czcigodny Gong Wei odpowidział i wysłał mi numer trackingu :P

 

Destination - Poland

The item (RAxxxxxxxxxx) left Hong Kong for its destination on 21-Jul-2009

 

PS. Ja też mam delikatnie krzywo siedzący dekiel, ale w Aviatorze :) Na początku myslełem, że przy zakręcaniu gwint spieprzyłem, ale powtórzyłem 2x zakręcanie no i wyszło, że krzywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czasowo człkiem nieźle ;) Swoją drogą szkoda, że nie da się śledzić przesyłki dokładniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł, 2 dni to zajęło, od momentu opuszczenia Hongkongu ;) Pasek mnie rozbawił, reszta rewelacyjna (poza paprochem na mechaniźmie, ale to się łatwo usunie).

 

PS. Przez tą osłonę koronki dość ciężko się nakręca, są na to jakieś sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swojego "chronometra" cały czas czekam, kupiłem i zapłaciłem 17.07, według poczty HK jutro wyrusza w drogę do mnie ;) oby żadnych problemów z UC nie było.

jackill wrzuć foto swojego "Żółtka" :)


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
PS. Przez tą osłonę koronki dość ciężko się nakręca, są na to jakieś sposoby?

 

Pokaz jego fotki, ale jeśli to jest model podobny do tego , to ja sobie tak poradziłem:

http

://zegarkiclub.pl/forum/index.php?show...901&st=111

Edit

Wypowieź przeniesiona do ponizszego tematu

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?show...t=0#entry411097

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Hej koledzy, czy ktoś miał do czynienia z tym modelem?

200979195617.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mój dzisiaj przyszedł :D Zdjęcia zrobię później... to ten model link usunięty

post-26420-0-75887700-1331232574.jpg

Pierwsze spostrzeżenia: pasek jest tragiczny, już nawet nie chodzi o materiał z jakiego jest zrobiony, ale kompletnie nie pasuje moim zdaniem do zegarka, jest za masywny, jakby próbował przyćmić czasomierz. W dodatku ma 28mm szerokości i jeszcze te sruby udające nity. Za to sam zegarek jest piękny, naprawdę duży, ale jednocześnie wydaje się lekki. Druga rzecz którą zauważyłem: srubki du uszu są pocharatane, jakby pijany je wkręcał :D

 

Generalnie muszę dobrać jakiś fajny pasek, coś delikatniejszego co wyeksponuje zegarek, na pewno węższy... 26, 24mm? Może jakieś propozycje w rozsądnych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten ciemny brąz z 1 zdjęcia. Lub Paner z klamra Pre-V. Jak myslicie, który lepszy?

 

Każdy w miarę przyzwoity pasek jest lepszy od Panera. :D

Miałem 2 i oba zachowały sie tak samo - były ok przez 2-3 tygodnie a potem coraz szybciej zbliżały się do poziomu szmaty. Niby nie kosztują dużo ale to w zasadzie wyrzucone pieniądze.

 

Taki piękny zegarek zasługuje na porządny pasek ... może custom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy w miarę przyzwoity pasek jest lepszy od Panera. :D

Miałem 2 i oba zachowały sie tak samo - były ok przez 2-3 tygodnie a potem coraz szybciej zbliżały się do poziomu szmaty.

(...)

 

A to żeś mnie pocieszył :D


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to żeś mnie pocieszył :D

 

Smutek i żal.pl ale taka jest brutalna prawda. Z tego sklepu miałem sporo pasków i szczerze polecam tylko Krokolooka (no i silikony naturlich :D), który jest wg mnie jedną z najlepszych budżetowych imitacji krokodyla. Mam takie 2 i jakoś nie dają się zajechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Miałem tego panera, którego miał Kuba. Potwierdzam jego opinię. :D Strap shop ma świetne paski. Ale tu hand made tylko i wyłącznie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do StrapShopa to mogę potwierdzić Waszą opinię, natomiast z Russtime mam jeszcze bardzo fajną bransoletę.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Custom może przewyższyć wartość zegarka :D Poszperam w weekend za ciekawymi paskami, bo w GB poczta strajkuje teraz, więc i tak nie zamówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blondaas

Można gdzieś w Polsce dostać sea-gulla? Albo gdzieś w polskich sklepach internetowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Można gdzieś w Polsce dostać sea-gulla? Albo gdzieś w polskich sklepach internetowych?

 

Niestety nie. Od 2 lat przedstawicielstwo na Europę "powstaje". Zostaje wiadomy globalny pośrednik w zawieraniu transakcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.