Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LukasS

Carbon strap i inne

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo pasków Hirscha (także modeli wycofanych i gdzie indziej trudno dostępnych) jest tutaj:

 

http://www.watchband.biz/

 

Nie bardzo wiem, jak wypada porównanie cen do krajowych, podejrzewam że są zbliżone lub trochę niższe niż u polskiego dystrybutora.

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ML, a to jest w dotyku takie jak plastik? :? Czy bardziej "miłe"?

I ile kosztuje taki carbonowy Hirsch? Dużo więcej niż ta "bezfirmówka" z Timefactor?

 

Hirsch jest dość sztywny, ale szybko ułożył sie na nadgarstku i jest OK. Nie sprawia wrażenia plastikowego, raczej coś w kierunku gumy. I ładnie pachniał, kiedy był jeszcze nowy, teraz ma zapach neutralny :oops:

 

Oprócz odkształcenia od klamry i "wyoblenia" na ręce nie wykazuje żadnych śladów zużycia.

 

A Aparcie w Poznaniu te paski są za PLN 99.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włókno węglowe kojarzy mi się z motoryzacją i to tą "wyczynową".

 

Ten jest dopiero motoryzacyjny:

 

rallybrn-3.jpg

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w 4 sklepach z paskami Hirsch i nigdzie nie było Carbona 22 mm. :D

To jakiś nietypowy rozmiar. :D

Zamówiłem w Poljocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a miał ktoś doświadczenia z paskami kauczukowymi? Bo juz kombinuję coby nowemu koledze sprezentować na lato....

 

http://www.rltwatches.com/acatalog/Swiss_Rubber.html

 

Interesuje mnie pierwszy (Rubber Deployment Strap - 300B) i ewentualnie czwarty (Camouflage Heavy Duty Rubber - 317C) z tej listy. Tylko co tu kryć, tanie nie są i się zastanawiam czy warto....

 

MOże znacie namiary na jakies inne ciekawe "gumiaki" ?


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gumowych podoba mi się to co ma Federer na swoim Masterpiece.

Masywny, elegancki pasek.

 

44228d572ccf6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tak, opona jest niezła.

W ogóle na TF te paski wyglądają na lepsze niż z RLT.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 mm :D

 

Zapomniałem dodać, że chodzi mi o rozmiar 22 mm.

 

Timefactors sprawdziłem, ale mają niestety same maleństwa (z tych które mi się podobają).


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jeszcze jakieś sklepy (polskie), gdzie można kupić Hirscha wysyłkowo oprócz "Poljot"?

Zamówiłem u nich, wysłałem już tam 3 maile i nie ma żadnej odpowiedzi. :evil: Kpiny!

 

W sklepach, które odwedziłem nigdzie nie było 22mm czarnego carbona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sprawuja się paski Darlena - z wyglądu bardzo ciekawe, mają tez carboona 22 mm w ciekawej (w porownaniu z Hirschem) cenie - nawet doliczając wysyłkę.

 

http://www.timefactors.com/darlena.htm

 

Fajne są tez "harcerskie" skorzano - canvasowe :)

 

Carbona Hirscha oglądałem w sobotę i szczerze mówiąc nieszczególnie mnie zachwycił. Ale może dlatego że jednocześnie oglądałem brązowego Liberty, który zarządził, zamiótł i którego nabyłem.

 

W Jankach w Aparcie i Zibim carbona 22 mm nie mieli.

 

Za jakiś czas zamówię sobie tego "morowego" kauczuka, bo mi się podoba, a jesli Piotrek mówi że to taki sam jak w Sinnie, to znaczy że jest OK :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Darlenie, ale od spodu nie ma na nim gumy.

Poza tym Hirsch ma białe nitki.

 

Może odpiszą z Poljota. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwona oponka jest super :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, fajny sklep, fajne paski i ceny w miarę przyzwoite. Panerai Style są super :D

 

Liberty wysiada

 

Nie :twisted: Liberty jest inny, gładki, bardziej surowy, nie ma tej jasnej podkładki po wewnętrznej stronie i jest minimalnie grubszy :D Za to w tym jest fajne to, że ma stałą szerokość (22), Liberty się zwęża do 20 mm.

Tak czy owak rządzi, wygląda super, ciekawe jak na żywo....

 

post-269-0-70007400-1330497854.jpg


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie super sklep. Timefactors i RLT wyglądają przy nim słabo.

Aż dziwne, że wczesniej go nie znalazłem. Sam nie wiem, co teraz w google wpisałem, że mi go wyświetliło. :D

Wybór ogromny, ceny przyzwoite, tylko znowu PayPal. :x

Niby można zapłacić nie posiadając konta, ale pewnie wirtualne karty mBankowe (for MOTO only) nie przejdą. :D

 

Już zaczynam myśleć, czy nie zrezygnowac z Carbona Hirscha i nie kupić tego desert sand albo titanium grey. Wyglądają jakby były zniszczone. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie super sklep. Timefactors i RLT wyglądają przy nim słabo.

Aż dziwne, że wczesniej go nie znalazłem. Sam nie wiem, co teraz w google wpisałem, że mi go wyświetliło. :D

 

Chyba ktoś już kiedyś publikował link do tego sklepu na forum. Oferta faktycznie wygląda ciekawie i ja ze dwa miesiące temu chciałem tam zakupić porcję pasków, ale niestety nie udało się. Nie ma tam normalnego "koszyka", więc aby zamówić zestaw kilku pasków i zapłacić łącznie trzeba według podanych tam informacji wysłać zamówienie mailem, w odpowiedzi zaś powinien przyjść "money request" z PayPala. Próbowałem dwukrotnie w odstępie kilku dni i nie było żadnej reakcji. Może przypadek (problemy techniczne), ale w efekcie dałem sobie z tym sklepem spokój i kupiłem u sprawdzonych dostawców (TimeFactors, TheWatchPrince).

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.