Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiotrekL

Lings 21 prix

Rekomendowane odpowiedzi

post-23586-0-41633500-1331223513.jpg<

post-23586-0-52115200-1331223511.jpg


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz bardzo ciekawie wyglądający zegarek, ale w środku słabiutki mechanizm (nie znalazłem firmy) najprawdopodobniej z wychwytem kołkowym i prymitywną stop sekundą, która zastępuje tu chronograf potrzebny do telemetru. Zagadkowa mała tarczka wygląda na rezerwę chodu, ale przy tym zegarku nic pewnego nie można powiedzieć. Jeżeli chodzi o wyregulowanie zegarka, to może być trudne, gdy wychwyt kołkowy jest już zużyty.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza z zewnątrz zegarek robi spore wrażenie głównie za sprawa tarczy i designu który naśladuje rasowego chronografa jednak mechanizm to cieniutka maszynka do tego bardzo awaryjna. Miałem kilka razy ten zegarek w rękach i na pierwszy rzut oka jest dość ciekawy może dlatego osiąga dość spore ceny na allegro, widziałem dziś identycznego, za którego ktoś proponuje 380zł :). Więc jest to wg. mnie najdroższy kołek jaki do tej pory widziałem. Ale nie martw się wszyscy popełniamy błędy zwłaszcza gdy nam się coś spodoba lub zwęszymy okazję.Mam tylko nadzieje że nie przepłaciłeś :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.