Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PiotrekL

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Początkujący

About PiotrekL

 • Birthday 03/21/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ino

Recent Profile Visitors

135 profile views
 1. Franka. Ja czekałem chyba koło 13 miesięcy. Zamawiałem jakoś w wakacje 2018.
 2. Wyciąg z regulaminu: Klient ma prawo do wyboru następujących form płatności: a. płatność kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu payu.pl; b. płatność przelewem za pośrednictwem serwisu payu.pl; c. płatność gotówką (za pobraniem) lub u kuriera, z zastrzeżeniem § 4 ust. 3 poniżej; d. płatność za pośrednictwem serwisu PayPal; e. płatność Elektronicznym Karnetem Jubilerskim. I informacja z payu. https://www.payu.pl/metody-platnosci/platnosci-wielowalutowe
 3. Panowie. W sprawie pasków. Informacja z FAQ. How long is the delivery time? The approximate lead time is between 4 – 6 weeks. Także pewnie jeszcze chwilę poczekać trzeba.
 4. Stary Wilku biorąc pod uwagę mitologię lepiej żeby ten Odyseusz nie płynął, bo trochę by McIntosh musiałby czekać . Moim typem jest 1815 chronograph z ciemną tarczą.
 5. Lort aż tak daleko w świat nie poszedł . Został na forum.
 6. Do mnie coraz bardziej przemawia tarcza. Ale tak jak Desmo ta koperta i bransoleta psują obraz całości. Chociaż tarcza na początku też mi się nie podobała, to z każdym kolejnym filmem uśmiecham się do niej coraz bardziej.
 7. Ale czy można fifty six traktować jako zegarek stricte sportowy? Wydaje mi się, że jednak nie.
 8. W mojej ocenie prestiżem bliżej mu do wcześniejszej wspomnianych modeli. Nie piszę o stopniu komplikacji mechanizmu czy jego wykończeniu. Jest to nowo wprowadzony model. Jego cena bardziej powinna oscylować w granicach 20k euro. Takie jakieś wewnętrzne przeczucie StaryWilku
 9. Według mnie cena początkowa jest zdecydowanie za wysoka. Bliżej temu modelowi do VC Overseas niż do PP. Zarówno RO jak i Overseas są w cenie znacząco niższej od Lange. Komplikacja dnia nie usprawiedliwia na tyle wyższej ceny. Ponieważ w VC dostaniemy w tej cenie chronograf.
 10. Według mnie za bardzo spóźniona premiera w zbyt dużej cenie. Ale wizualnie źle nie jest. Chociaż bardziej pasowałby jako Glashutte Original za połowę ceny.
 11. Chris a jeśli można spytać. Jaki jest teraz czas oczekiwania? I czy mógłbyś napisać jaką mają ochotę na rabaty u oficjalnego dystrybutora. I ile wynosi mrsp. Chciałem kupić wersję na bransolecie. Może być na pw. Dziękuję
 12. Chyba tylko to mi właśnie pozostaje. Podjechać w wolnej chwili do galerii Mokotów. Dzięki za podpowiedzi
 13. Koledzy zwracam się z zapytaniem do Was. Chodzi mi po głowie 422, ale nie wiem czy rozmiar przypadkiem nie jest za duży. Byłem podczas urlopu u Pani Jansen, ale niestety nie posiadała tego zegarka na stanie. Zaproponowała 44 mm wersję z gmt i automatem. A moje założenia są takie, że musi to być manual i kanapka. Co powinienem przymierzyć? Jakie modele są warte uwagi? Najbardziej chodziły mi po głowie 372 i 422. Dzięki wielkie za wszelkie podpowiedzi.
 14. Hm. Jak ja pytałem u Dolińskiego o serwis Vaughana to cena pełnego serwisu wynosiła 700 EUR plus vat. W Tempusie w Łodzi za pełny serwis zapłaciłem 580 złotych. Długo się nad wyborem nie zastanawiałem . Jedyny minus to czas realizacji około 3-4 miesięcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.