Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Jak kulturysta w różowej koszulce z napisem z cekinów "I love you".

Japończycy mają oryginalne spojrzenie na świat :(


Sowy nie są tym, czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:shock: Jak kulturysta w różowej koszulce z napisem z cekinów "I love you".

 

No, ale niezbyt napakowaną kulturyskę w takiej koszulce to już chyba byś conajmniej tolerował ?


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale niezbyt napakowaną kulturyskę w takiej koszulce to już chyba byś conajmniej tolerował ?

 

Tutaj raczej byłby wybór: w koszulce, czy bez koszulki. Jak kulturystka, to zdecydowanie bez koszulki :(

Mam nabytą niechęć do Kubusiów puchatków, prosiaczków, królików i innych potworów z Krzysiem włącznie. Jednak taki Samurai Jack na samuraju by Seiko mógłby być już ok :lol:


Sowy nie są tym, czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

jako ze temat seikowy pozwole sobie zadac dwa pytania

 

1) .... kojarzycie jakis sklep w Warszawie (pewnie w ktorejs galerii handlowej) zeby byl duzy wybor Seiko mechanicznych i zeby byl czynny co najmniej do 18.30-19.00 ?

 

2) Chcialem zobaczyc dwa zegarki SNKA23 i SNZE13 ....waham sie jeszcze .... co sadzicie o wytypowanych maszynach ?

 

pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba wyglądają całkiem nieźle

Pierwszy jest zdecydowanie tańszy ma ładnie wkomponowaną branzoletę, ale drugi to już niemal "diver" ma zdecydowanie bardziej bojowy wygląd. Ciekawe tylko o ile jest droższy.

Gdybym mógł kierować się tylko sercem a nie portfelem wybrałbym nr 2 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"diver" ma zdecydowanie bardziej bojowy wygląd. Ciekawe tylko o ile jest droższy.

jakies 400-450 pln roznicy w zaleznosci od aukcji :lol:

Zastanawiam sie na ile cena przeklada sie na lepszy werk

 

Gdybym mógł kierować się tylko sercem a nie portfelem wybrałbym nr 2 :lol:

 

oj chyba nie Ty jeden :lol:

 

ja musze pogodzic zegarek do garnituru z zegarkiem codziennym

czyli dwa powyzsze :(

 

pozdr.

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie na ile cena przeklada sie na lepszy werk

 

oba maja niemal ten sam mechanizm - jeden 7s26, drugi 7s36. roznica miedzy nimi jest raczej kosmetyczna...

 

wiesz, ze pierwszy z tych zegarkow jest bardzo maly (37mm) a drugi maly (40mm)? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niekorzystna, limitowanego samuraja można kupić za ca. 450$.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie niekorzystna, limitowanego samuraja można kubić za ca. 450$.

 

Tylko gdzie?


wik-cez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... na pewnym forum


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie niekorzystna, limitowanego samuraja można kupić za ca. 450$.

 

czy monstera?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam się podoba? Co bardziej zegarek, czy cena?

 

Jak uwielbiam zegarki SEIKO, tak w tym przypadku kompletnie nie podoba mi się zegarek, a tym bardziej cena.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Brzydka ta Sportura :)

Natomiast TO jest piękne :(

 

http://www.watchzworld.com/seiko_flight_co...aph_sna411.html

 

Tak tak wiem, że do "breitlingowców" trzeba mieć oko, niektórym kompletnie nie leży taka zapchana danymi tarcza :) Ale mi się podoba :) Mam kwarcowego Flightmastera, i nie mogę się przestać bawić suwakiem logarytmicznym...to chyba jakieś zboczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brzydka ta Sportura :)

Natomiast TO jest piękne :(

 

http://www.watchzworld.com/seiko_flight_co...aph_sna411.html

 

Tak tak wiem, że do "breitlingowców" trzeba mieć oko, niektórym kompletnie nie leży taka zapchana danymi tarcza :) Ale mi się podoba :) Mam kwarcowego Flightmastera, i nie mogę się przestać bawić suwakiem logarytmicznym...to chyba jakieś zboczenie :)

Można dostać oczopląsu, ale jak ktoś zobaczy coś takiego to pomyśli - to jest gość - zna się na TAKIM ZEGARKU.

Też lubię takie bajery. Mam nadzieję, że dołączają szczegółową instrukcję obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Jest szczegółowa, i to jest smutne :lol: Ale i tak prostsza o wiele niż w Navihawku.

ale jak ktoś zobaczy coś takiego to pomyśli - to jest gość - zna się na TAKIM ZEGARKU

Wiesz, mnie znajomi pytają po co mi tyle cyferek, jak i tak nie daję rady szybko godziny odczytać :lol: I w sumie racja, dla przeciętnego użytkownika taki zegarek zawadza...bo i przyciski wraz z koronką zakręcane, i trzeba rozczytywać malutkie znaczki na tarczy :)

 

BTW to chyba następny Seiko, jaki kupię:

http://www.allegro.pl/item279566030_seiko_...lka_gratis.html

Wygląd genialny, słuszne rozmiary, no i автомат :)

Tyle ze cena trochę wysoka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, też wpadł mi w oko. Duża wodoszczelność to pożądany bajer, ale dodatkowe funkcje to jest to :lol:

Nie wiem tylko jak właściwie działa ten kompas. Czy ta dodatkowa koronka służy do blokowania kompasu :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość firzu

Witam. Mam jedno pytanko odnośnie nowej Sporturki SPC009. Jak myślicie da się jakoś dorobić dziurkę do paska ? Ładny zegarek i rozważam jego zakup ale bez dodatkowej dziurki trochę mi na boki ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
bez dodatkowej dziurki trochę mi na boki ucieka.

:?:

 

Z tego co wiem, to zegarek z "bezuszną" kopertą...dlatego też musiałbyś w sklepie zobaczyć, czy pasek jest do tych łączników zaczepiony na stałe, czy też jest tam jakiś pin, który można wypchnąć aby zmienić pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość firzu

Na fotkach wgląda jakby dało się go wymienić. Ale jutro obejrze dokładnie w sklepie. Dziura o takim krztałcie w gumie to raczej chyba trudna sprawa :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek_73

W moim mniemaniu taka podłużna dziura jest do zrobienia w takiej technologii : dwa otworki przewiercone NAPRAWDĘ ostrym wiertłem np fi. 1,5 mm które będą zakańczać dziurę i zabezpieczać pasek przed pękaniem a materiał między otworkami należy wyciąć NAPRAWDĘ ostrym i precyzyjnym narzędziem np. odpowiednio zaostrzonym lancetem lub wąskim skalpelem jeszcze podostrzonym. Trzeba mieć pewną rękę oraz dobre narzędzie (oprawkę w której skalpel nie lata itp.) albo kogoś znajomego z ww rzeczami. Troszkę za daleko nacięte - i już paseczek chętnie w tym miejscu pęka a pewnie nowy tani nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.