Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mamy czasy że najwięcej mówią Ci co powinni najmniej mówić bo...nic nie mają do powiedzenia..

 

 

 

:);):)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i są dla starych, ale na pewno nie są dla pozerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna ofiara polskiego systemu edukacji..? ;)

 

To nie jest moja opinia (ta o "zegarkach dla 80-latków") - ja się z niej śmieję, a dalej jest krótka rozmowa z Master Yodą, który pyta, czy to fragment dyskusji na FB o Seiko i opinia jakiegoś z tamtejszych "ekspertów", a ja potwierdzam i <UWAGA>, w cudzysłowie używam wyrazu "argumenty" - to znaczy, że tak naprawdę pada tam mało prawdziwych argumentów. Na popularnej grupie padały takie, jak zacytowany wyżej i inne, MOIM ZDANIEM IDIOTYCZNE, zarzuty pod adresem marki Seiko. Istvan, jak zauważyłem, był jedną z osób, które starały się rzeczowo argumentować za Seiko. 

 

No właśnie - Istvan, jeżeli to o "pozerach" to do mnie, to musiałbyś chyba ze 100 razy mnie przepraszać, biorąc pod uwagę, ile razy na forum lajkowałem same tylko Twoje fotki zegarków Seiko.  :lol:

 

LUDZIE, PROSZĘ - CZYTAJCIE CAŁOŚĆ, a nie DWIE SYLABY, po których zaraz się wywiązuje gównoburza, ok? :)

 

 21751604_10155736340657052_3480373653516

 

 

EDIT: Na screenach poniżej widać fragmenty dwóch rozmów - "Jarek" to ja. Jeżeli komuś przyjdzie do głowy, że z tych wypowiedzi wynika, iż jestem przeciwnikiem Seiko, to czas na rekolekcje. ;) "Super" pod zdjęciem Dominika jest ode mnie. Zresztą, po moim głosowaniu w wątku RANKING ULUBIONYCH MAREK.... widać, jak "nienawidzę" Seiko... ;)

 

21731229_10155736384372052_3190938074488

21740374_10155736384752052_9092466244852

 21740578_10155736405717052_5931102826119

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do prośby kolegi @LSE, czytamy całość, takie są zasady przy prowadzeniu dyskusji, bo innaczej nasze wypowiedzi mogą zabrzmieć groteskowo.

 

" Team" kolegi @ Istvan, piękny, gratuluję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki tekst o Seiko naszej klubowej koleżanki: http://kmziz.pl/artykul/kult-seiko

 

Dodalibyście jeszcze coś do listy "za co kochamy Seiko"?

Ja bym dodał, że:

- na przestrzeni lat powstało tyle modeli że prawie zawsze okaże się że istnieje jakiś ładny model lub jego wariacja, o którym nie mieliśmy pojęcia - krótko mówiąc wielkie bogactwo modeli

- seiko zrobiło mnóstwo modeli, które stały się kultowe, z racji gdzie i przez kogo były używane, tak dla przykładu "Pogue", 6105 (wojna w Wietnamie no i Czas Apokalipsy), 7a28 Bond, "Helmet" - Al Pacino, SKX (między innymi w tym filmie z Retfordem), "Arnie", nawet słynny dyrygent Leonard Bernstein nosił 6309 i pewnie wiele wiele innych (możecie dorzucić do listy)

 

Envoyé de mon SM-G900F en utilisant Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Też kiedyś byłem zauroczony seiko, ba nawet nie wyobrażałem sobie lepszego zegarka  :D zostaje taki, bo jest punktualny i fajnie wygląda. Sprawdzałem co tam w środku siedzi, ale jednak 4R36  dziwne  <_<

Seikotuna_qhqeprq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lincoln Six Echo & Master Yoda

 

Z tego co pamiętam, chyba w "co noszą znani ludzie" lub podobnym, też tak niedawno było. Trzeba by dorzucić do regulaminu "posty czytamy w całości i ze zrozumieniem" :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lincoln Six Echo & Master Yoda

 

Z tego co pamiętam, chyba w "co noszą znani ludzie" lub podobnym, też tak niedawno było. Trzeba by dorzucić do regulaminu "posty czytamy w całości i ze zrozumieniem" :)

Tak, tak. Przykro patrzeć, kiedy, mimo kilkukrotnych wyjaśnień, ludzie brną w polemikę z opinią, której nikt nie wyraził. Najgorsze jest to, że "nie ma zmiłuj". Standardem są od razu ostre jazdy, pisanie o "głupotach", epitety, ataki ad personam, itp. 

 

Szkoda, że niektórzy nie dorastają swoim zegarkom do koronki... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o proszę :P nawet tutaj ta rozmowa trafiła :P To wrzucę jeszcze raz moje zegarki dla 80-cio latków :P

post-84480-0-98570100-1505506149_thumb.jpg

post-84480-0-21633800-1505506174_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wymyślisz jak ktos jedyne co przeczytali to recenzje Harry Pottera w internecie?

Wiekszosc jest pod wplywem Jankiela. *

 

 

* Jankiel, grał na cymbalach.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, 

 

Tak, tak. Przykro patrzeć, kiedy, mimo kilkukrotnych wyjaśnień, ludzie brną w polemikę z opinią, której nikt nie wyraził. Najgorsze jest to, że "nie ma zmiłuj". Standardem są od razu ostre jazdy, pisanie o "głupotach", epitety, ataki ad personam, itp. 

 

Szkoda, że niektórzy nie dorastają swoim zegarkom do koronki... ;)

 

 

Raczej szkoda, że niektórzy odkryli co to "fejsbuk" i jeszcze zaczęli tego używać...

 

To jeszcze zegarek dla nie wiem "ilulatka"...

 

seiko_013.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sebaa_75

"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, może wymusimy/wyprosimy zwiększenie limitu możliwych polubień. Ja może jestem próżny :D, ale samemu lubiąc dostawać lajki, zakładam, że przynajmniej niektórzy inni użytkownicy też to lubią - nawet jeśli zamiast albo oprócz tego dostaną fajny, pochlebny komentarz. A tu pstryknę parę razy i limit się kończy i już nie mogę nic polubić. Trochę to... głupie.  :rolleyes:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seeba_75 na tarczy jest, dla pięciolatka ;)

Seiko ma zegarki dla szerokiego grona nosicieli jak widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jestem już za stary na niego, lipa.. Idę założyć fejsa i napisać, że Seiko robi zegarki dla dzieci :P


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza medycyna potrafi cuda. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Lincoln Six Echo skumał się z tym Panem. Zna sekret wiecznej młodości :)

 

1200px-Krzysztof_Ibisz_by_Robert_Widomsk


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.