Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamBanan

@Jash wiesz ile tego przyjedzie do Polski? Ile jest tych zegarków na cały świat?

 

Edytowane przez AdamBanan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem do końca czemu, ale uwielbiam tego nurka. Jakoś sumo i samuraj leżą, a ten co chwilę ląduje na nadgarstku.

post-98957-0-06039200-1514553842_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wiem jaka jest wielkość limitacji, nie wiem ile tego będzie w PL i czy w ogóle będzie, ale możesz być pewny, że jak tylko pojawi się to dam znak sygnał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mam info od Jacy że będą jednak trzy sztuki. Jestem szósty w kolejce... Yeah! ;)

 

Spamujcie go, niech nie ma życia! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przeca to zacny człek i spamować nie trzeba ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam info od Jacy że będą jednak trzy sztuki. Jestem szósty w kolejce... Yeah! ;)

 

Spamujcie go, niech nie ma życia! :D

Ty właśnie wyleciałeś z kolejki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

No dobra, żartowałem.

Jak jeszcze ktoś napisze do Jacy to sam osobiście dam mu bana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dosyć że czarny to na sylikonie i nawet dekla nie farbują....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

No właśnie, Burns musisz ich zniechęcić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak, tak Kolego @Burns, o więcej prosimy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Kolego @Burns, o więcej prosimy ;-)

dziwne, że w powyższym presage jeszcze nikt, na rzymskie indeksy nie marudzi i ogólna podnieta z emaliowanej tarczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest podnieta bo zegarek jest za***isty. Kto miał w rękach ten wie, kto na żywo nie widział ten nie ma pojęcia o tym jakie tarcza robi wrażenie. Zdjęcia tego nie oddają

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie do dostania. Na zegarki zielona góra był kilka dni i niedostępny.

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W PL już nie ma, w sumie jak przyszły to już ich nie było :D Jak się uda to w styczniu coś powinno jeszcze przyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest podnieta bo zegarek jest za***isty. Kto miał w rękach ten wie, kto na żywo nie widział ten nie ma pojęcia o tym jakie tarcza robi wrażenie. Zdjęcia tego nie oddają

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Jacek, ale co TY rozmawiasz ?

 

Seiko zegarki z emalią powszechnie robi od dobrych trzech lat (oczywiście w ich historii występowały już wcześniej)

Czy emalia czy jej brak to rzymskie indeksy na tym forum zawsze powodowały powszechne obrzydzenie,

I teraz chcesz mi powiedzieć, że zmiana koloru raptownie przebudowuje ten zegarkopogląd ?

Czyli niebieski jest cacy bo jest niebieski a inne są bee ?

 

Mi się ten zegarek nawet podoba, nie mam nic do jego indeksów i standardowo nie wybrałbym niebieskiego za to, że jest niebieski (ale widać chodliwy kolor)

 

i taki filmik na wesoło:

 

a tu dla przypomnienia wcześniejsze modele chyba z 2014/15 - o taki zbieg okoliczności, że znowu mamy odgrzewanego kotleta

 

11201555_1466373220336727_185310648_n.jp

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin, ale ja wiem od kiedy SEIKO robi emalię, Ty ojca dzieci nie ucz robić :D

Niebieska jest super i biała, którą miałem w rękach też była super. Może nawet i lepsza. Rzymskich indeksów choć nie cierpię to w Seiko toleruję, są nawet OK. Nie wyobrażam sobie tego zegarka z arabskimi  i z kreskami  - bo też wyglądałoby to biednie. I serio nie lubisz, nie podoba Ci się, spoko. Ja Cię do niczego nie przekonuję. Moje zdanie jest takie, że ten model wyszedł super i tyle. Mnie się podoba i ja go chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko robi emalie od 1913 roku w zegarkach narecznych, to jest od czasu modelu Laurel.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był jeszcze SARX027 i jego bardziej wypasiony brat

11093021_631029296998073_1768154678_n.jp

1ca15c4504df44a1f9b04f5d3de28abc--models

 Rzymskich indeksów choć nie cierpię to w Seiko toleruję, są nawet OK. Nie wyobrażam sobie tego zegarka z arabskimi  i z kreskami  - bo też wyglądałoby to biednie. I serio nie lubisz, nie podoba Ci się, spoko. Ja Cię do niczego nie przekonuję. Moje zdanie jest takie, że ten model wyszedł super i tyle. Mnie się podoba i ja go chcę.

 

jakoś w tym pogrubionym jedno zaprzecza drugiemu

a mi nie chodzi o Ciebie czy o mnie, kto sobie co kupi albo o czego nie bo mam to w D.

 

Tylko o tą sztuczną atmosferę jaka tu ostatnio panuje, kreowaną przez wszelkiej maści dystrybutorów i osoby związane z tym światkiem, bo wrzucane są zdjęcia zegarków, za którymi ciągnie się sznur komerchy

 

1325347911_by_egipcjan_600.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długa przeciwwaga sekundowej robi dobrą robotę, do tego piękna godzinowa w kształcie jaki lubię . Świetnie wyglądają też stalowe polerowane osie przy lakierowanych na grubo wskazówkach. Jak ukazała się ta pierwsza emalia sarx027 z arabskimi to chciałem ją kupić i jak widać temat nie uciekł, niebieska emalia na żywo jest przepiękna. 15abef93570119a51779abeb6399d07f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, raz jeszcze

ja miałem te w rękach, a Ty chyba robiłeś komuś pasek(jeżeli to nie był twój zegarek) bo tak mi się wydaje, że też któregoś z nich widziałem na twoich zdjęciach.

Ja tam różnic w tych zegarkach nie widzę, ale oczywiście możemy się bawić w grę znajdź trzy pierdoły (inna, godzinowa, inna koronka bo to zmienili w całej linii presage, czy tam ten napisik na tarczy jaka to seria)

Sekundowa jest tak samo długa jak była z takim samym księżycem

 

11201555_1466373220336727_185310648_n.jp

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie do dostania. Na zegarki zielona góra był kilka dni i niedostępny.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Piszesz o emali? Jest dostępna w novotime.

 

To prawda, że zdjecia nie oddają w pełni jego piękna ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin znamy się nie od dziś. Nie wiem o jakiej atmosferze piszesz, ale jak mi coś w SEIKO nie pasuje to nazywam rzeczy po imieniu i piszę, że coś jest do d*py. O tym zegarku mam takie, a nie inne zdanie. A wracając do niebieskiej emalii. Patrząc na kształt tarczy, jej strukturę odnoszę wrażenie, że to inna technika wykonania szczególnie w stosunku do dwóch ostatnich modeli, które wrzuciłeś a gdzie wszytko było takie równe, jakby maszynowe. I dla mnie to jest ta różnica, której Ty nie widzisz. No chyba, że ja mam coś z oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, raz jeszcze

ja miałem te w rękach, a Ty chyba robiłeś komuś pasek(jeżeli to nie był twój zegarek) bo tak mi się wydaje, że też któregoś z nich widziałem na twoich zdjęciach.

Ja tam różnic w tych zegarkach nie widzę, ale oczywiście możemy się bawić w grę znajdź trzy pierdoły (inna, godzinowa, inna koronka bo to zmienili w całej linii presage, czy tam ten napisik na tarczy jaka to seria)

Sekundowa jest tak samo długa jak była z takim samym księżycem

 

11201555_1466373220336727_185310648_n.jp

Ja tych zegarków nie mialem nigdy w ręku. Zobaczylem dwa tygodnie temu niebieskiego, spodobał mi się bardzo i mam go od wczoraj.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin znamy się nie od dziś. Nie wiem o jakiej atmosferze piszesz, ale jak mi coś w SEIKO nie pasuje to nazywam rzeczy po imieniu i piszę, że coś jest do d*py. O tym zegarku mam takie, a nie inne zdanie. A wracając do niebieskiej emalii. Patrząc na kształt tarczy, jej strukturę odnoszę wrażenie, że to inna technika wykonania szczególnie w stosunku do dwóch ostatnich modeli, które wrzuciłeś a gdzie wszytko było takie równe, jakby maszynowe. I dla mnie to jest ta różnica, której Ty nie widzisz. No chyba, że ja mam coś z oczami.

Widzę, widzę - przez to jest mniej dziadkowy?

jako Ojcu powiem Ci po cichu, że czarny to technika Urushi, wiec tylko biały jest ...

 

i co by to nie była za technika, Seiko w tym przedziale cenowym robi strukturę tarcz po mistrzwosku, jednocześnie jest je w stanie tak samo sp***dolić i wypuszczać krzywusy.

 

i tak se tymi kolorkami odgrzewają te kotlety a w mechanizmach nic się nie dzieje bo i tak je skonsumujemy

a były jeszcze te z 28800vph

 

 

generalnie tych zegarków z tymi tarczami na ten czas przewidzianych jest już kilka (a samego niebieskiego jest 1500),

mają rozmach ch*je jak w kilka osób tego elitarnego zespołu są ich w stanie tyle natrzepać (chyba malują /wypalają rękami, nogami i ustami )  :D  :D  :D

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.