Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ze zwycięstwem Blaugrany :D.

Jestem fanem Bayernu od wielu lat ale nie widze osobiscie innego zwyciescy w tej edycji LM niz Barcelona. No chyba że spelni się fatum i Barcelonie nie uda się jako pierwszej zdobyć pucharu 2 razy z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jestem fanem Bayernu od wielu lat ale nie widze osobiscie innego zwyciescy w tej edycji LM niz Barcelona. No chyba że spelni się fatum i Barcelonie nie uda się jako pierwszej zdobyć pucharu 2 razy z rzędu.

 

Zobaczymy jak będzie. Najpierw Barcelona musi pokonać Inter. Poza tym, nie można zapominać, że celem numer 1 jest zawsze mistrzostwo Primera Division. LM to cel drugorzędny. W lidze hiszpańskiej Barka ma do rozegrania jeszcze 6 kolejek, w których dobrze by było żeby nie zgubiła punktów. Będę trzymał za nich kciuki, aby przewagę nad Realem udało się zachować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki (naszej beczki) :D

 

Kto wg was zdobedzie mistrza Polski? ponownie Wisla czy coraz mocniejszy Lech a moze nieobliczalny Ruch albo zawsze silna Legia...

A juz niedlugo mecz Wisla - Lech. Podejmiecie sie obstawic wynik?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki (naszej beczki) :D

 

Kto wg was zdobedzie mistrza Polski? ponownie Wisla czy coraz mocniejszy Lech a moze nieobliczalny Ruch albo zawsze silna Legia...

A juz niedlugo mecz Wisla - Lech. Podejmiecie sie obstawic wynik?

 

Co tu obstawiać. Lech ogra Wisłę i zdobędzie tytuł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tamtego czasu troche minelo wiec typy mogly sie zmienic nie sadzisz?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no,ale Inter rozjechał Barcę.Słabo grali,podobnie zresztą jak w weekend z Espanyolem.Cieżko będzie w rewanżu,zwłaszcza że bez Carlesa.Sędzia fatalny,rozdawał bez sensu kartki.

Szkoda że tak nie grali z Realem,ale widać Real jeszcze za słaby B) Jak Jose ogra Barcę to Perez zrobi wszystko żeby go ściągnąć do Realu w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No no no,ale Inter rozjechał Barcę.Słabo grali,podobnie zresztą jak w weekend z Espanyolem.Cieżko będzie w rewanżu,zwłaszcza że bez Carlesa.Sędzia fatalny,rozdawał bez sensu kartki.

Szkoda że tak nie grali z Realem,ale widać Real jeszcze za słaby B) Jak Jose ogra Barcę to Perez zrobi wszystko żeby go ściągnąć do Realu w wakacje.

 

Trudno oczekiwać, że przez cały sezon Barca będzie grała na najwyższych obrotach. Wpadki się zdarzają. Ale jestem pewien, że w rewanżu zagrają na swoim, wysokim poziomie. W przeciwnym razie może być tak, że i z LM i z mistrzostwa PD nic nie wyjdzie. Czas pokaże B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu obstawiać. Lech ogra Wisłę i zdobędzie tytuł :P

Jednak 0 : 0....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka liga taki hit.Słabizna,kto by nie został mistrzem i tak odpadnie z zespołem pokroju Levadi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze...jak mówi porzekadło stare...jak się nie da meczu wygrać to trzeba go zremisować. Choć trochę denerwował fakt że Wisła połowę drugiej połowy grała już typowo na remis zamiast o zwycięstwo i mogło sie to źle skończyć przypadkową bramką dla Lecha.

 

Z drugiej jednak strony chytry traci dwa razy i widocznie takie były założenia Kasperczaka że jak się nie uda strzelić gola przez pierwsze 20 minut drugiej połowy to trzeba przede wszystkim myślećo zabezpieczeniu tyłów i przewagi 4 pkt nad Lechem...bądź co bądź to Lech ma nóż na gardle i jednak ten remis oddala ich od mistrzostwa.

 

Co mnie zaskoczyła to ogólna gra Wisły na plus (poza brakiem skuteczności)...biorąc pod uwagę styl w meczach Lecha i słabą ostatnio formę Wisły...większośc myślała że Lechici rozjadą Krakowian. Gdyby tylko chciało sie grać im wszystkie mecze takim pressingiem a nie dwa razy w roku to o majstra byłbym spokojny.

 

W każdym razie rękę Kasperczaka już widać.


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła grała bez składu i ładu. Tragedia. Lech konstruował o wiele ciekawsze akcje. Generalnie jak na hit to poziom tragedia.

A propos sędziowania to uważam że Gancarczyk powinien dostac czerwień za faul na Łobodzińskim, a za takie pyskówki po żółtej to już na bank


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła grała bez składu i ładu. Tragedia. Lech konstruował o wiele ciekawsze akcje. Generalnie jak na hit to poziom tragedia.

A propos sędziowania to uważam że Gancarczyk powinien dostac czerwień za faul na Łobodzińskim, a za takie pyskówki po żółtej to już na bank

 

No to ogladalismy chyba inny mecz.... wg mnie Wisła miała lekką przewagę i bardziej klarowne sytuacje do zdobycia bramki....zresztą statystyka strzałów celnych 5:2 dla Wisły mówi wszystko za siebie.... co to faulu Gancarczyka zgadzam się, kwalifikował się na minimum zółtą kartkę, a drugą powinien zaraz zobaczyć po tym jak prawie nie pobił sędziego:D


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P co rozumiesz przez lekka przewagę? Posiadanie piłki? No to Lech miał podajże 58 proc. Jestem kibicem Wisły ale potrafie obiektywnie ogladać mecz :)

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P co rozumiesz przez lekka przewagę? Posiadanie piłki? No to Lech miał podajże 58 proc. Jestem kibicem Wisły ale potrafie obiektywnie ogladać mecz :)

 

Tak jak pisałem miała lekką przewagę czyli bardziej klarowne sytuacje do zdobycia bramki- jeszcze raz przypominam strzały celne 5:2 a tylko takimi zdobywa się bramki..... poza tym jednak druga linia grała w środku pola dużo lepiej.... Sobol, Łobo niż analogiczni zawodnicy w przeciwnej druzynie.

 

Też potrafię obiektywnie spojrzeć na mecz mimo że kibicuję Wiśle i pomimo lekkiej przewagi Wisły uważam jednak remis za sprawiedliwy


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No i Bayern w finale :lol: pieknie

 

No a ja nie mogę się już doczekać jutra. Na razie cieszę się zwycięstwem Barcelony nad Xerez 3:1. Choć trzeba przyznać, że Barca nie zagrała wielkiego meczu. Biorąc pod uwagę, że mieli do ogrania ostatnią drużynę w tabeli, 10 minut drugiej połowy i spora część pierwszej, nie zapowiadają niczego dobrego na jutrzejszy półfinał LM. Blaugrana się jednak odgraża, że z Interem zagra na 200% i że się odgryzie za ostatni mecz. Czas pokaże :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to jest dla Barcy wygrać te minimum 2:0 na Camp Nou?? Spokojnie Barca wejdzie do finału


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A cóż to jest dla Barcy wygrać te minimum 2:0 na Camp Nou?? Spokojnie Barca wejdzie do finału

 

Obyś miał rację. Niestety, nie można lekceważyć Interu. Wystarczy, że wyjdzie im jedna akcja i już Barca będzie musiała zdobyć 4 bramki żeby awansować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to jest dla Barcy wygrać te minimum 2:0 na Camp Nou?? Spokojnie Barca wejdzie do finału

 

Pamiętaj że Barca gra z włoskim zespołem a jak oni się zastawią w obronie to będzie bardzo ciężko zwłaszcza że Barca potrzebuje 2 goli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi Panowie, ale musicie się pogodzić z tym, że Barca nie dotrze do finału B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to im Inter pokazał jak się broni wyniku mimo błędu sędziego, który pozbawił ich zawodnika B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz kibice Barcy będą płakać że sędzia ich oszukał bo się dopatrzył ręki B) Jak cholerny Ovrebo nie widział dwóch karnych dla Chelsea to jakoś pretensji nie było.Cóż zawsze musi wyjść na zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pewnie teraz kibice Barcy będą płakać że sędzia ich oszukał bo się dopatrzył ręki :)

 

No tak, bardzo zabawne B). A co mówią przepisy w tym względzie ? i od kiedy zagranie ręką ma miejsce wtedy, gdy ręka jest przy ciele ?. A "Ibra" to pewnie sam sobie podarł koszulkę B). Niestety, sędzia wypaczył wynik meczu. Warto jeszcze dodać, że tydzień temu, trzecia bramka dla Interu została strzelona ze spalonego. I tak oto sędziowie wyeliminowali Barcelonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oto sędziowie wyeliminowali Barcelonę.

 

Ja też byłem bardziej za Barca ale moim zdaniem w dwumeczu Inter był lepszy i wynik końcowy wydaje mi się sprawiedliwy. Włosi jak już pisałem jak się zastawią to nie ma mocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.