Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

I Zdzichu Kapka ma znowu wrócić do Wisły :). Ciągle eksperymentują i od 10 lat słyszę gadkę o Lidze Mistrzów. Nie będzie ligi mistrzów jak się w ten zespół porządnie nie zainwestuje. Ci zawodnicy którzy są obecnie są dobrzy tylko na naszą słabiutką ligę. Największym błędem było moim zdaniem odwołanie Petrescu. Efekty jego pracy było naprawdę widać...zawodnicy narzekali ale pamiętam jak w meczu z Salonikami bodajże...grecy po 90tej minucie słaniali się na nogach a wiślacy biegali dalej jak gazele i walili w nich jak w worek z grochem :). Niestety technicznie nie jesteśmy za dobrzy to chociaż fizycznie trzeba górować nad przeciwnikiem...ale nasze gwiazdki to obiboki ;)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyrzucenie Petrescu to byl blad ktory sie nam teraz odbija czkawka....natomiast niestety ale Skorza nie mial juz od dawna pomyslu na ta druzyne i ile mozna bylo czekac w tym maraźmie?

wiem, że gro osó było najpierw za a potem przeciw Skorzy...ja od poczatku byłem przeciw....nie uwazam ze to zly trener ale w takiej druzynie jak Wisła gdzie oczekiwania co roku sa najwyzsze potrzeba albo kogos z duzym autorytetem....albo kogos z twarda reka...... Skorza byl za 'mietki' i gwiazdki dały znac o sobie w druzynie....

 

Kasper objal druzyne i bramki sie posypaly...... mozecie powiedziec tak to praca Skorzy daje teraz efekty i gdyby teraz tu byl tez by zdobywali po kilka bramek....tego sie nie dowiemy nie mniej za Skorzy wygladalo to w tej rundzie jak wygladalo-bramki nie padały....a za Kasperczaka wyglada to ciut lepiej i nie wazne czy jest w tym mysl szkoleniowa (choc ja uwazam ze jest- przesuniecie Piotra Brozka na skrzydlo) czy jest to wynikiem impulsu po zmianie trenera ktorego trzeba bylo tej druzynie....

 

a osobny temat to faktycznie kiepskie zarzadzanie w tym klubie....cyrk z bramkarzami itd.....

Edytowane przez lwasikowski

Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani Petrescu ani Skorża nie prezentują ofensywnego stylu gry. Fakt jest faktem, że dwa raz do tej samej rzeki się nie wchodzi ale pamiętacie jak "chodziły" skrzydła za Kasperczaka? Kosowski i Uche robili na skrzydłach takie rajdy,że średnie europejskie kluby padały na kolana. A i znaczna częśc meczów rozstrzygała się pod koniec lub w dogrywce kiedy przeciwni nie miał siły a Wiślacy nie odpuszczali. Ehh to były czasy


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i znaczna częśc meczów rozstrzygała się pod koniec lub w dogrywce kiedy przeciwni nie miał siły a Wiślacy nie odpuszczali. Ehh to były czasy

I ja wspominam to z łezką w oku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisłą grała wtedy jak nie-polska drużyna, z polotem, wybiegana, cały czas atakująca, akcje kombinacyjne...ehhh. Skorża jest poprawnym trenerem ale to za mało na taki klub, nie ma doświadczenia międzynarodowego. Kasper ma. Obcenie bolączką Wisły są bramkarze. Pawełek moim zdaniem jest na straty...dostał już wystarczająco szans i w Wiśle i reprezentacji i nie potrafił przeskoczyć pewnego poziomu w dodatku popełnia podstawowe błędy...czasem mam wrażenie że boi się piłki co już go w ogóle dyskwalifikuje. Wisła powinna się pochylić nad Onyszko moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy ćwierćfinał LM.

Bayern Monachium - Manchester United !!!

 

Czy będzie powtórka sprzed 11 lat (dwa gole dla MU w doliczonym czasie gry)?

3mam kciuki za gwiazdy z Old Trafford.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam LM dla polskich zespołów :) :) ;)

 

Nawet Mourinho,Hiddink czy Capello nie wszedłby do LM mając takich kopaczy.Dla nich się liczy żelik,solarka i impreza z fajnymi d*pami a jak ktoś próbuje zadać im trochę ciężkiej,uczciwej pracy albo powie że są słabi i nie potrafią kopnąć prosto piłki to chłopaczki się obrażają i grają przeciwko trenerowi żeby go zwolnili.

Idiotyzmem jest płacenie takich pieniędzy jakie te miernoty zarabiają bo pensje sa nieadekwatne do ich umiejętności.Taki numer to jeszcze chyba tylko jest polityce że zarabia się dużo nie umiejąc i nie robiąc nic.

Chlopakom się w d*pie poprzewracało ale trudno się dziwić skoro znajdują sie frajerzy którzy płacą taką kasę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisłą grała wtedy jak nie-polska drużyna, z polotem, wybiegana, cały czas atakująca, akcje kombinacyjne...ehhh. Skorża jest poprawnym trenerem ale to za mało na taki klub, nie ma doświadczenia międzynarodowego. Kasper ma. Obcenie bolączką Wisły są bramkarze. Pawełek moim zdaniem jest na straty...dostał już wystarczająco szans i w Wiśle i reprezentacji i nie potrafił przeskoczyć pewnego poziomu w dodatku popełnia podstawowe błędy...czasem mam wrażenie że boi się piłki co już go w ogóle dyskwalifikuje. Wisła powinna się pochylić nad Onyszko moim zdaniem :)

 

Dobrze prawisz.... Pawełek jest najzwyczajniej w świecie słaby psychicznie....ma się wrażenie że wychodzi na mecz z portkami pełnymi a bramkarz to powinien być kawał skur....a. Onyszko jest o klasę lepszy, jednakże ja bym tu widział jeszcze lepszego bramkarza. Nie oszukujmy się Cupiał będzie musiał w końcu prędzej czy później wyłożyć trochę kasy na porządnego bramkarza.... bo kto ma bronić Pawełek, Juszczyk!!, Kurto?

 

Eh a mieli bramkarza z prawdziwego zdarzenia jakim był Dolha...on to wyjmował nieprawdopodobne piłki.....


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy będzie powtórka sprzed 11 lat (dwa gole dla MU w doliczonym czasie gry)?

 

Gol w doliczonym czasie gry był :)

Szkoda że tylko 2-1 powinno być wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewanż rzeczywiście się udał :)

Zobaczymy czy uda się to powtórzyć za tydzień w jaskini lwa :)

 

Dzisiaj piękny mecz - Arsenal v Barcelona.

Liczę na to, że zobaczymy kilka ładnych bramek.

Mocno wierzę w Barce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień Bayern dostanie ze 4:0 i po sprawie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewanż rzeczywiście się udał :)

Zobaczymy czy uda się to powtórzyć za tydzień w jaskini lwa :)

 

Dzisiaj piękny mecz - Arsenal v Barcelona.

Liczę na to, że zobaczymy kilka ładnych bramek.

Mocno wierzę w Barce!

 

Też żałuję, że MU nie wygrało, ale mecz był bardzo ładny i to jest najważniejsze, bo MU i tak u siebie im dokopie :)

Co do pięknego meczu Arsenal - Barca to już nie mogę się doczekać, ale w przeciwieństwie do Ciebie ja bardzo lubię Arsenal i wierzę, że dokopią Barcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewanż rzeczywiście się udał :)

Zobaczymy czy uda się to powtórzyć za tydzień w jaskini lwa :)

 

Rewanż w postaci bramki faktycznie ale prawdziwy rewanż to był rok po pamiętnym finale kiedy Bayern wyeliminował Man U z LM.

 

A co do meczu na Old Trafford to pewnie Bayern polegnie :) Aczkolwiek mam nadzieje że jak wróci Robben i Schweinsteiger to Bayern powalczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piękny mecz - Arsenal v Barcelona.

Liczę na to, że zobaczymy kilka ładnych bramek.

Mocno wierzę w Barce!

 

Bramek padło sporo (Arsenal - Barcelona 2:2)

ale remis moim zdaniem niezasłużony i bardzo szczęśliwy dla Arsenalu.

Za tydzień masakra na Camp Nou.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramek padło sporo (Arsenal - Barcelona 2:2)

ale remis moim zdaniem niezasłużony i bardzo szczęśliwy dla Arsenalu.

Za tydzień masakra na Camp Nou.

 

Masz rację, masakra będzie - Barca odpadnie z LM na własnym stadionie :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, masakra będzie - Barca odpadnie z LM na własnym stadionie :lol::lol:

 

no chance- Arsenal przy takim wyniku pierwszego meczu nie ma czego szukac na Nou Camp...bye bye


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chance- Arsenal przy takim wyniku pierwszego meczu nie ma czego szukac na Nou Camp...bye bye

 

Powiedz to Rubinowi Kazań :lol::lol:

Ps. Dzisiaj Legia polegnie :lol:

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzony frajer Siejewicz !!! 100% karny dla Lecha.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie, nie ładnie...

 

Nie ładnie, że sędzia się pomylił :D

To, że wygrał lepszy to bardzo ładnie B)

Ps. Najładniej, że był na prawdę fajny mecz jak na naszą drętwą ligę :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to B)

Tylko to jest forum więc takie skandowanie jest nie na miejscu bo tu są osoby z różnych miast.

 

PS. Mecz fajny. Teraz czas na boks :D

Edytowane przez Bartek19877

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to :D

Tylko to jest forum więc takie skandowanie jest nie na miejscu bo tu są osoby z różnych miast.

 

PS. Mecz fajny. Teraz czas na boks :)

 

Kurde zapowiada się fajny wieczór B)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapowiada się fajny wieczór B)

 

A będziesz oglądał drugą galę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będziesz oglądał drugą galę ?

 

Mam nadzieję, że doczekam :D

Chętnie bym obejrzał B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.