Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ to brzmi: "Leicester wraca na pozycję lidera". 

Fajny mecz, Chelsea gra naprawdę kiepsko. Atak, atakiem ale obrona i środek... Kiepsko.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał, żeby Leicester został mistrzem. Od czasu Leeds w Anglii żadna lubiana przeze mnie drużyna nie była mistrzem. Leicester to może nie są jacyś moi ulubieńcy, ale jednak świeża krew, no i klub Linekera :)

u nas chciałbym Piasta, ale beznadziejny system rozgrywek pewnie sprawi, że i tak mistrzem zostanie wiadomo kto - najprawdopodobniej po wątpliwym karnym w 90. minucie...

 

A co myślicie o losowaniu Euro? Dla mnie chyba jednak za dużo drużyn. 24 to powinny grać na Mistrzostwach Świata (Europa 11, Ameryka Płd. 5, Concacaf 3, Afryka 3, Azja/Oceania 2), a mędrcy z FIFA chcę je rozdmuchać do absurdalnych rozmiarów i 40 drużyn. Wracając do Euro, trudno - poza Niemcami, mimo wszystko - wskazać faworyta. Zobaczymy, jak sprawy będą wyglądać za pół roku. Dla Polski losowanie niezłe, moim zdaniem, chociaż kilka takich niezłych już mieliśmy. A jak było - wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie nominowali Suareza. Moim zdaniem - pomyłka, nie pierwsza i nie ostatnia w tym plebiscycie.

Złota piłka nie jest już tak prestiżową nagrodą jak kiedyś. Wygrywa ją ten, który jest obecnie "najmodniejszym" piłkarzem. Neymar jest bardziej medialny od Suareza, Lewandowskiego czy Neuera. Oczywiście nie jest tak, że słaby piłkarz wygra Złotą Piłkę. Myślę, że dopóki Messi i Ronaldo nie zaczną grać piachu to oni będą nadal zgarniać ten tytuł. Potem nastanie era Neymara i może jakiegoś Pogby czy Gotzego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea bez trenera

Ale.to juz od jakiegos czasu

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie nastąpi to przed końcem sezonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił, gdyby zostawili go do końca kontraktu, choć też jestem za jak najszybszym zwolnieniem. Jak tak ma wyglądać nasza gra, to równie dobrze można było zostawić Moyesa.


Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny porywający mecz MU ;)

Cieszę się, że nie oglądałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się dzieje w lidze angielskiej, że zapominam powoli o tym, że nie mam bezpośredniego dostępu do La Liga ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były czasy (koniec SAF-a w United), że go chciałem na tym stanowisku. Kto by pomyślał, że dojdzie do takiego upadku Chelsea razem z Mou.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real dziś dyszke wrzucił

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż odpaliłem youtube.

Gdyby nie 2 czerwone kartki to pewnie tak gładko by nie poszło  ;)

A przegrywał Real 1-2  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mark Ogden pisze, że w przypadku przegranej MU ze Stoke lub Chelsea, LvG wylatuje. Zapowiada się małe trzęsienie ziemi w Premiership, spore przetasowania.


Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się Boxing Day podoba?

Jak na razie to kolejny pasjonujący występ United. Ciekawe czy LvG zostanie czy wyleci, bo przez znaczną cześć meczu na grę United patrzeć się nie dało. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiło sie, że w przypadku porażki ze Stoke sajonrara panie trenerze.

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na wiadomość o wylocie LvG z MU

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.