Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Wyjazd na wycieczkę do Glashutte

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjadę swoim samochodem, tym bardziej, że jeszcze w niedzielę muszę być w innym miejscu, a mogę pojechać dopiero w poniedziałek. Jak ktoś z Poznania ma ochotę się przyłączyć, to zapraszam.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dane na priv.

Pozdrawiam

Adam


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane poszły na priv.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

Wysłałem PW.

 

Pozdrawiam,

Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Trochę mnie nie było na forum byłem za granicą. Przeczytałem zaległe e-maile i trochę się pogubiłem.

Byłem na pierwszej liście i potwierdziłem od razu swoją obecność na 100% i dojazd własnym samochodem z Gdyni.

Chciałbym zapytać jak to teraz wygląda. Czy jest dla mnie miejsce w hotelu i jak z wejściówkami na zwiedzanie manufaktur i muzeum?

Jutro znów wyjeżdżam za granicę. Proszę organizatora wycieczki o informację.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oto ostateczna lista osób wyjeżdżających busem do Glashutte:

1. Klod100

2. Jędrek38

3. Sphinx

4. Paweł Jankowski

5. dommir

6. Corvus

7. Mario61

8. KrzychuS

 

W rezerwie lub w pierwszej kolejności do wyjazdu następnym razem:

1. pasjonat

2. damiance

3. Marcin_LL

 

Osoby dojeżdżające transportem własnym i załatwiające nocleg we własnym zakresie:

1. Temption

2. Amroziuk

3. Piotr Ratyński

4. ?

 

Jak widzicie jest jeszcze jedno miejsce na dojazd transportem własnym i noclegiem we własnym zakresie.

Proszę o ostateczne potwierdzenie chęci wyjazdu do końca tygodnia tj. niedzieli 1-go listopada.

 

pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Mirek, ale nie bardzo rozumiem. Jak mam rozumieć "w rezerwie lub jedzie następnym razem" przy moim nicku??? Zgłaszałem moje uczestnictwo 24 września w części poświęconej Stowarzyszniu, więc co znaczy "w rezerwie"?

 

Po drugie, przesłałem do Kloda PW 25 listopada (nie wiem czy dotarło, ale zakładam, że tak), w którym potwierdziłem że jadę, po drugie poprosiłem o miejsce dla mojego kolegi zegarkowego, Marka Filipczyka. Stwierdziłem też, ze będziemy jechali na pewno własnym transportem, jedziemy na 100% i prosimy jedynie o możliwość zwiedzania, hotel możemy zarezerwować sami lub poprosimy o rezerwację razem ze wszystkimi, żebyśmy byli razem. Więc jeśli jest jeszcze jakieś wolne miejsce - chciałbym je zarezerwować niniejszym.

 

Poproszę o potwierdzenie naszego uczestnictwa.

 

Pozdrawiam

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Mirek, ale nie bardzo rozumiem. Jak mam rozumieć "w rezerwie lub jedzie następnym razem" przy moim nicku??? Zgłaszałem moje uczestnictwo 24 września w części poświęconej Stowarzyszniu, więc co znaczy "w rezerwie"?

 

Po drugie, przesłałem do Kloda PW 25 listopada (nie wiem czy dotarło, ale zakładam, że tak), w którym potwierdziłem że jadę, po drugie poprosiłem o miejsce dla mojego kolegi zegarkowego, Marka Filipczyka. Stwierdziłem też, ze będziemy jechali na pewno własnym transportem, jedziemy na 100% i prosimy jedynie o możliwość zwiedzania, hotel możemy zarezerwować sami lub poprosimy o rezerwację razem ze wszystkimi, żebyśmy byli razem. Więc jeśli jest jeszcze jakieś wolne miejsce - chciałbym je zarezerwować niniejszym.

 

Poproszę o potwierdzenie naszego uczestnictwa.

 

Pozdrawiam

 

Marcin

 

Marcinie wysałem PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oto ostateczna lista osób wyjeżdżających busem do Glashutte:

 

 

witam,

 

proszę organizatorów o informację w jaki sposób wypadłem z listy? Bardzo chciałbym wiedzieć, liczę na odpowiedź na forum.

 

Z wyrazami szacunku

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, lista skompletowana:

1. Klod100

2. Jędrek38

3. Sphinx

4. Paweł Jankowski

5. dommir

6. Corvus

7. Mario61

8. KrzychuS

 

W rezerwie lub w pierwszej kolejności do wyjazdu następnym razem:

1. pasjonat

2. damiance

 

Osoby dojeżdżające transportem własnym i załatwiające nocleg we własnym zakresie:

1. Temption

2. Amroziuk

3. Piotr Ratyński

4. Marcin_LL

 

Proszę te osoby, które jeszcze nie wysłały informacji o jakie prosił Klaudiusz o zrobienie tego jak najszybciej.

 

Więcej szczegółów odnośnie godziny odjazdu w niedzielę, zakwaterowania, sposobu płatności i innych podamy po spotkaniu z przedstawicielem firmy przewozowej. Myślę, że do końca tygodnia.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem sie na wyjazd jako czwarta osoba 1 pazdziernika liczac ze jesli puszczacie info na forum tzn ze jest to otwarta wycieczka a nie dla znajomych. Wasz wyjazd, Wasz wybór - na drugi raz proponuje jednak takie rzeczy organizowac we wlasnym gronie a nie na forum. Zaoszczedzicie ludziom zawodu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie, ja to widze tak: Majac na mysli organizacje "wycieczki", organizator rzadko ma na mysli spotkanie sie przy bramie np. Wawelu, wejscie grupowe do srodka, a nastepnie pozegnanie zaraz po przejsciu bramy.Zwlaszcza wtedy, kiedy wiekszosc uczestnikow nie jest z Krakowa. Klaudiusz ktory podjal sie zalatwiania wszystkiego mieszka w Gdansku, a jednak dla wygody wiekszosci bus jedzie z Warszawy. Rozumie sie zatem samo przez sie, ze pierwszenstwo powinny miec osoby jadace z grupa. To bylby nonsens, jesli bus pojedzie pusty, bo wiekszosc zainteresowanych chce w zasadzie tylko mozliwosci wejscia do firm zegarkowych. Klub to dyskusje, spotkania, integracja, czasem i wspolne piwko, i taka forma zorganizowanych wyjazdow ma najwiekszy sens. Dla mnie jest proste ze najpierw ci z busa, a potem ewentualna reszta. Koszty sa do wytrzymania, taka wyprawa nie moze byc udreka. Jak mamy tam jechac po 5 osob w Yugo, w torbie butelka po wodce z herbata zawinieta w gazety (zeby nie wystygla), jaja na twardo i sol w serwetce, to ja sie pytam czy ma to sens? Jedziemy ogladac w koncu jedne z drozszych zegarkow, a nie zbierac tapczany z wystawek.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem sie na wyjazd jako czwarta osoba 1 pazdziernika liczac ze jesli puszczacie info na forum tzn ze jest to otwarta wycieczka a nie dla znajomych. Wasz wyjazd, Wasz wybór - na drugi raz proponuje jednak takie rzeczy organizowac we wlasnym gronie a nie na forum. Zaoszczedzicie ludziom zawodu......

 

Drogi kolego,

 

Od początku było wiadomo, że pierwszeństwo w wyjeździe mają członkowie Stowarzyszenia. Pozostali koledzy, którzy jadą mają zdecydowanie dłuższy staż na Forum od Ciebie więc nie rozumiem o co te pretensje. Też chciałbym aby pojechali wszyscy chętni ale niestety nasi gospodarze wprowadzili pewne ograniczenia.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego,

 

Od początku było wiadomo, że pierwszeństwo w wyjeździe mają członkowie Stowarzyszenia. Pozostali koledzy, którzy jadą mają zdecydowanie dłuższy staż na Forum od Ciebie więc nie rozumiem o co te pretensje. Też chciałbym aby pojechali wszyscy chętni ale niestety nasi gospodarze wprowadzili pewne ograniczenia.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

 

 

Witam,

 

Pytania dogrywkowe:

 

1. czy wszyscy koledzy są członkami Stowarzyszenia? (ja jestem) - mam wątpliwości

2. Może nie widzę, ale oprócz informacji w pierwszym poście Klaudiusza, że członkostwo daje przywilej, innych warunków nie widzę (staż).

 

 

Ukłony,

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj prosze ponownie moja wypowiedz

 

 

Drogi kolego,

 

Od początku było wiadomo, że pierwszeństwo w wyjeździe mają członkowie Stowarzyszenia. Pozostali koledzy, którzy jadą mają zdecydowanie dłuższy staż na Forum od Ciebie więc nie rozumiem o co te pretensje. Też chciałbym aby pojechali wszyscy chętni ale niestety nasi gospodarze wprowadzili pewne ograniczenia.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszałem sie na busa

 

 

 

Drodzy Panowie, ja to widze tak: Majac na mysli organizacje "wycieczki", organizator rzadko ma na mysli spotkanie sie przy bramie np. Wawelu, wejscie grupowe do srodka, a nastepnie pozegnanie zaraz po przejsciu bramy.Zwlaszcza wtedy, kiedy wiekszosc uczestnikow nie jest z Krakowa. Klaudiusz ktory podjal sie zalatwiania wszystkiego mieszka w Gdansku, a jednak dla wygody wiekszosci bus jedzie z Warszawy. Rozumie sie zatem samo przez sie, ze pierwszenstwo powinny miec osoby jadace z grupa. To bylby nonsens, jesli bus pojedzie pusty, bo wiekszosc zainteresowanych chce w zasadzie tylko mozliwosci wejscia do firm zegarkowych. Klub to dyskusje, spotkania, integracja, czasem i wspolne piwko, i taka forma zorganizowanych wyjazdow ma najwiekszy sens. Dla mnie jest proste ze najpierw ci z busa, a potem ewentualna reszta. Koszty sa do wytrzymania, taka wyprawa nie moze byc udreka. Jak mamy tam jechac po 5 osob w Yugo, w torbie butelka po wodce z herbata zawinieta w gazety (zeby nie wystygla), jaja na twardo i sol w serwetce, to ja sie pytam czy ma to sens? Jedziemy ogladac w koncu jedne z drozszych zegarkow, a nie zbierac tapczany z wystawek.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pytania dogrywkowe:

 

1. czy wszyscy koledzy są członkami Stowarzyszenia? (ja jestem) - mam wątpliwości

2. Może nie widzę, ale oprócz informacji w pierwszym poście Klaudiusza, że członkostwo daje przywilej, innych warunków nie widzę (staż).

 

 

Ukłony,

Damian

 

Ad.1. Zgadza się, rzeczywiście przeoczyłem. Moja wina. W związku z powyższym oddaję Ci moje miejsce.

Ad.2. Jak więc sobie wyobrażasz wybór jeśli kandydatów jest więcej jak miejsc. Zapewne zaproponowałbyś kolejność zgłoszeń?

Gdyby pierwszą osobą, która się zgłosiła był ktoś kto przed chwilą się zarejestrował, przyjąłbyś to bez protestu?

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Dla mnie, jakakolwiek dyskusja nie ma tutaj sensu. Nie postawie sie w roli osła z Shreka "Pick me, Pick me" Nie jade i tyle. Powtarzam jednak - Znacie sie, jestescie w Stowarzyszeniu. Na drugi raz organizujcie to miedzy soba. Bedzie lepiej. Na tym koncze moje komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Zgadza się, rzeczywiście przeoczyłem. Moja wina. W związku z powyższym oddaję Ci moje miejsce.

Ad.2. Jak więc sobie wyobrażasz wybór jeśli kandydatów jest więcej jak miejsc. Zapewne zaproponowałbyś kolejność zgłoszeń?

Gdyby pierwszą osobą, która się zgłosiła był ktoś kto przed chwilą się zarejestrował, przyjąłbyś to bez protestu?

 

Pozdrawiam

 

Mirek

 

OK,

 

Mirek,

 

niech już będzie jak jest. Nic nie odkręcajmy. Zapewne lepiej wykorzystasz wyjazd niż ja. Nie jestem związany z branżą, a wyjazd traktowałem całkiem rekreacyjnie.

Liczę że przy kolejnej okazji organizatorzy o mnie nie zapomną i coś zrobią w kwestii zasad rekrutacji na wycieczkę. Moim zdaniem nie ma nic złego w tym, że zasadą byłby staż i/lub aktywne uczestnictwo w Stowarzyszeniu/ forum - tylko to musi być jasno powiedziane na wstępie.

 

 

pozdrawiam,

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Spokojnie koledzy, jeszcze nie jedna wycieczka przed nami. W przyszłym roku spróbuję załatwić zwiedzanie Vacheron Constantin. Mam nadzieję, że każdy chętny na taki wyjazd będzie mógł z niego skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.