Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Wyjazd na wycieczkę do Glashutte

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taka prosbe

Czy KLOD moglby napisac kto moze jechac bo z tego co pisales jest 12-e miejsc

Jak sie stworzy lista docelowa to osoby ktore jada dograja sobie transporty

Teraz powstala wstepna lista i nie wiadomo czy sie z kims komunikowac w sprawie przejazdu czy tez nie bo jest na niej wiecej osob niz 12-e

Nie wiadomo tez czy bedzie bus czy nie itd itd

Osoby zdecydowane takie jak ja chcialyby wiedziec czy jest miejsce na miejscu i czy jest bus

Proponuje zatem Stworzyc liste uczestnikow/liste rezerwowa i potwierdzic albo odrzucic BUSa

Jesli bedzie BUS to uczestnictwo bedzie latwo potwierdzic bo kto za niego zaplaci ten wiadomo ze jedzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdzie się jeszcze miejsce (jeżeli ktoś do wyjazdu zrezygnuje) zgłaszam swój udział.

W przypadku wyjazdu własnym transportem proponuję swój samochód ;) - jestem z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam informację dotyczącą transportu:

 

Możemy wynająć komfortowo wyposażony bus Mercedes 8-mio osobowy w cenie 1,70zł/km + nocleg i wyżywienie kierowcy.

Przy trasie przez Poznań 2 x 33,00zł za autostrady oraz ewentualne opłaty parkingowe.

Zakładając całą trasę na 1500km daje to koszt 2550,00zł.

Nocleg - 5 pokoi x 85Euro/pok x 4,20zł/Eur = 1785,00zł

 

Razem: 2550,00 + 1785,00 = 4335,00zł

 

Dodając jeszcze 465,00zł (wyżywienie kierowcy + autostrady + opłaty parkingowe) całkowity koszt wynosiłby 4800,00zł

 

4800,00zł/8 osób = 600,00zł za osobę

 

Wydaje mi się, że taniej się nie da.

Proszę ewentualnych chętnych o zdecydowane podjęcie decyzji

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600,00zł za osobę

 

Hmm... Moim zdaniem, swoim samochodem, to mam taniej nawet jakbym jechał sam, a jak już wezmę 3 pasażerów, to po podziale kosztów nie ma nawet co porównywać (odezwał się stary pyrus). Tyle, że busem to wygoda i zajedzie się na miejsce nie zmęczony, piwko można też wypić... :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za busem - integracja w autobusie będzie równie przyjemna jak pobyt na miejscu.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie Panowie skutecznie wykluczyliście z wycieczki....a szkoda wielka....może następnym razem.

 

Dla mnie koszt samego BUSa plus ewentualna reszta jest poza wszelkim zasięgiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam informację dotyczącą transportu:

 

Możemy wynająć komfortowo wyposażony bus Mercedes 8-mio osobowy w cenie 1,70zł/km + nocleg i wyżywienie kierowcy.

Przy trasie przez Poznań 2 x 33,00zł za autostrady oraz ewentualne opłaty parkingowe.

Zakładając całą trasę na 1500km daje to koszt 2550,00zł.

Nocleg - 5 pokoi x 85Euro/pok x 4,20zł/Eur = 1785,00zł

Razem: 2550,00 + 1785,00 = 4335,00zł

 

Dodając jeszcze 465,00zł (wyżywienie kierowcy + autostrady + opłaty parkingowe) całkowity koszt wynosiłby 4800,00zł

 

4800,00zł/8 osób = 600,00zł za osobę

 

Wydaje mi się, że taniej się nie da.

Proszę ewentualnych chętnych o zdecydowane podjęcie decyzji

 

Pozdrawiam

 

Mirek

 

Jeśli to ogólny koszt, to jestem zdecydowany.

Jedna uwaga:

Trasa Warszawa - Glashutte (przez Piotrków Trybunalski i Wrocław) to ok. 650 km (wg. google)

Trasa Warszawa - Glashutte (przez Poznań) to ok. 760 km (wg. google)

 

Oczywiście szacunkowo :) Pytanie tylko, jak bardzo nam zależy na oszczędności rzędu 400 zł (obie strony+opłaty za autostrady) czyli ok 50 zł na osobę.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam informację dotyczącą transportu:

 

Możemy wynająć komfortowo wyposażony bus Mercedes 8-mio osobowy w cenie 1,70zł/km + nocleg i wyżywienie kierowcy.

Przy trasie przez Poznań 2 x 33,00zł za autostrady oraz ewentualne opłaty parkingowe.

Zakładając całą trasę na 1500km daje to koszt 2550,00zł.

Nocleg - 5 pokoi x 85Euro/pok x 4,20zł/Eur = 1785,00zł

 

Razem: 2550,00 + 1785,00 = 4335,00zł

 

Dodając jeszcze 465,00zł (wyżywienie kierowcy + autostrady + opłaty parkingowe) całkowity koszt wynosiłby 4800,00zł

 

4800,00zł/8 osób = 600,00zł za osobę

 

Wydaje mi się, że taniej się nie da.

Proszę ewentualnych chętnych o zdecydowane podjęcie decyzji

 

Pozdrawiam

 

Mirek

 

Niestety w moją wyliczankę wkradł się błąd więc wieści są jeszcze mniej optymistyczne.

Policzyłem tylko jeden nocleg a zgodnie z agendą wycieczki należy policzyć dwa więc do ogólnej kwoty trzeba dodać 1785,00zł

Wtedy całość to kwota ok.6600,00zł/8 osób = 825zł

 

W związku z powyższym osoby nadal zdecydowane niech rozważą dojazd indywidualny oraz wybór jednego z hoteli zaproponowanych przez Klaudiusza.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli koszt wyjazdu nie przekroczy ostatecznie 5000 na osobe, to jade na 100%. :) Pytam, bo roznie sie jeszcze moze potoczyc. Na trasie przejazdu jest niezliczona ilosc barow i restauracji, sporo agencji towarzyskich (moze wycieczki licza taniej?), i wielu jeszcze punktow niezdefiniowanych w tej chwili uciech. :)

Pzdr.

 

PS. Nie wiem czy przejezdzajac po Polsce 1500 km. w trzy dni, i spiac dwie noce w 4 gwiazdkowych hotelach byloby taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Termin wycieczki zbliża sie nieubłaganie, a część uczestników zaczyna się wykruszać.

Jeśli ostało by się jedno wolne miejsce chętnie dopisałbym się do listy.

Deklaruję dojazd własnym samochodem z Katowic ( moge zabrać dodatkowo 2-3 kolegów z

mej okolicy lub z trasy ).

 

pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam swoje zainteresowanie zarówno opcją busem jak i swoim transportem - w tym przypadku oferuję swój samochód (Wyjazd z warszawy) a więc i miejsce dla 3 uczestników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chęć wyjazdu z opcją mikrobusową potwierdziły na 100% następujące osoby:

 

1. Jędrek38

2. Klod100

3 .Pan Igor

4. Dommir

5. ...

6. ...

7. ...

8. ...

 

Czy ktoś jeszcze jest zdecydowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę dopisać mnie do zdecydowanych

Oczywiście na wyjazd i busa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zglaszam na 100%. Mam ważna imprezke w sobote o ktorej planowany jest wyjazd busa z Warszawy? Pisze sie na busa a jak nie to moge jechac samochodem:-) Oby dojechac :-) chciaz w busie bedzie wesolo :-) bo i wiecej ludzi i ktos tu jakies piwko wspomnial :-) a ja bede po sobotniej imprezie to to piwo podleczy, oj podleczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he no to mamy wycieczke integracyjna :-)

 

 

No to zostały już tylko dwa wolne miejsca w busie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o miejsce nr 7 ... jestem zdecydowany na busa

 

p.s. czy w manufakturzch można robić zdjęcia / filmy ? są jakieś ograniczenia itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem bardzo wiele relacji z wizyt w manufakturach zegarkowych za zdjęciami. Najwyżej poproszą aby nie robić konkretnych zdjęć - ale ogólnie raczej można.

 

Bardzo proszę osoby zdecydowane na 100% o podanie swoich danych prywatną wiadomością:

 

Zostałem poproszony o listą uczestników przez A Lange i Sohne:

 

First name:

Family name:

Phone number:

E-mail address:

Home address:

 

Chodzi o to, że osoby jadące na zwiedzanie manufaktury zostaną zarejestrowane w bazie PR i otrzymywać of firmy publikacje oraz katalogi.

 

Oczywiście można nie podawać danych, których się nie chce. Dane do wykorzystania wyłącznie w celu rejestracji u A.Lange & Sohne oraz rezerwacji hotelu.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - już wyczyściłem. Strasznie mała ta skrzynka.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam Panowie..bardzo....

 

Naróbcie dużo zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.