Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kojiro

Sumo VS Big Mako

Sumo VS Big Mako  

103 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

wizualnie mako, jakościowo sumo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Seiko, choć zazwyczaj to estetyka Orienta bardziej do mnie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem posiadaczem Big mako i sumo.Jeśli chodzi o jakość wykonania i pewne niuanse to sumo wygrywa.wizualnie według mnie orient.Sumo sprzedałem a orienta mam do tej pory.Jest to zegarek który ma coś takiego w sobie, ze w momencie założenia szybciej bije serce a na twarzy pojawia się uśmiech.Ale to taka moja opinia.Być może sentyment.Aha i główna wada orienta to nie pełne maskownice.zegarek jest dość ciężki i teleskopy strzelają że hej.Ja swojego zmodyfikowałem i już jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem i małe i duże Mako oraz Sumo- sprzedałem wszystkie trzy, ale z powrotem kupiłem tylko Sumo.

Mako zarówno duże jak i małe nie są złe, ale do Sumiaka to nie mają żadnego startu w praktycznie żadnym aspekcie.

Chyba, że komuś wizualnie te Orienty bardziej się widzą, to ok, ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.