Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bartekfm

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

375 profile views
 1. Dunkierka w kinach rzeczywiście robi wrażenie. Bez zagłębiania się w szczegóły - zdecydowanie warto. Nolan to chyba aktualnie reżyser #1 w Hollywood w kategorii "Ambitna rozrywka".
 2. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 3. W PL tylko Kruk. Obejrzeć można w Złotych Tarasach oraz Krakowie. W innych na żądanie (trzeba zapłącić ok. 1,5k za sprowadzenie, ale nie jest to zobowiązanie do kupna). Ja aktualnie oczekuję na dostawę BB.
 4. Dobra jakość wykonania, dobry chód (mój robi standardowo 2-2,5 s/d), wygląd zbliżony do suba (mi to akurat pasuje, bardzo lubię tę stylistykę), eta w środku, szafir, dobrej jakości bransoleta. Mam GMT i ten zegarek ma u mnie raczej dożywocie Miałem Monstera i też był oczywiście dobrym zegarkiem, ale przegrywał ze Stenkiem na co dzień i to mocno, aż poszedł w świat. Bransoleta była wygodna, ale wizualnie dużo słabsza. SKX mierzyłem, wykonanie na poziomie Monstera. Padi nie miałem przyjemności.
 5. Przybliżysz? Bo na GooglePlay znajduje tylko apke do mierzenia kroków pod tą nazwą. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 6. Sprzedam lub zamienię Loreo . Błękit, w środku Seagull, przeszklony dekiel. Stan 9,5/10 ze względu na skróconą bransoletę. Cena na sprzedaż: 300 PLN z wysyłką
 7. Nigdy nie widziałem gorszej podróby Rolexa
 8. Głód Martina Caparrosa, póki co niezmiernie pozytywnie...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.