Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

need assistance!

Rekomendowane odpowiedzi

Radeon X1300LE

 

...ale ta karta, do gier, to się chyba nie za bardzo nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia, że nigdy nie grałem i nie gram. To powoduje, że gdybym dzisiaj składał kompa to pewnie skończyłoby się na zintegrowanej grafice lub notebooku. ATI ma ta zaletę, że w przeciwieństwie do nvidii nie robi pieprznika z kolorami. Na nvidii otwórz 2 okna z tym samym obrazkiem, jeden niech bedzie bitmapą, a drugi dokumentem pdf z tym obrazkiem i kolory bedą różne. ATI sobie z tym radzi i ma lepszej jakości sygnał TV-out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a może z tej strony nr. 9:

Procesor: Intel Pentium 4 650 (3,4 GHz,2MB ) [OEM]

Typ gniazda procesora: LGA 775, Częst. szyny FSB: 800 MHz, Obsługa technologii HT: TAK, Cecha dodatkowa: Sprzętowa ochrona antywirusowa, Cecha dodatkowa: Technologia Intel® EM64T

Moduł pamięci DDR2: Kingston 512MB/533

Moduł pamięci DDR2: Kingston 512MB/533

Obudowa: Enlight EN-7254

Typ obudowy: MIDI-TOWER (ATX), Format: ATX, Format: mikro ATX, Miejsca na napędy 5,25": 4 szt., Miejsca na napędy 3,5": 2 szt., Miejsca na napędy 3,5" ukryte: 1 szt., Zasilacz: bez zasilacza

Zasilacz: !OEM! do obudowy ATX 400W (P4)

Karta grafiki: Leadtek 128MB Winfast PX660GT-TDH128 [bOX]

Model procesora: GeForce 6600 GT, Zainstalowana pamięć: 128 MB, Rodzaj złącza: PCI-E 16x, Rodzaj wyjść/wejść: D-SUB, Rodzaj wyjść/wejść: TV-Out / HDTV, Rodzaj wyjść/wejść: DVI, Wersja produktu: BOX

Dysk twardy SATA: Seagate 120 GB (7200RPM, 8MB, NCQ) (ST3120827AS)

Interfejs dysków Serial ATA: 150 MB/s, Szybkość obrotowa: 7200 RPM, Pamięć Cache: 8 MB

Nagrywarka DVD: LG Electronics SuperMulti GSA-4167BBU (biały) [OEM]

Napęd FDD: !OEM! FDD 1,44MB 3,5"

 

 

 

Cena brutto: 2821

jestem zdecydowany na to. Może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tanich sklepów to ja polecam:

http://www.agito.pl/category/2

http://www.acris.pl/

 

Jak kupowałem kiedyś cyfrówkę i monitor, to przegladałem wiele ofert internetowych sklepów i w tych dwóch było najtaniej. Różnice były znaczące.

Nie wiem jak jest teraz, ale myślę, że warto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

grzesiek - oferta faktycznie ciekawa ale już kupiłem bo się kuzyn niecierpliwił. Jako ciekawostkę powiem, że komp. ma system operacyjny "media centre" czy jakoś tak...

 

Jeszcze raz dziękuję Rzepie, grześkowi, LukasSowi. Macie u mnie piwo.jpg:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli łatwo zrobić z niego kino domowe/serwer muzyki/magnetowid (jeżeli ma tuner).

 

Gdybyś mógł wrzucić specyfikację, cenę i gdzie kupiliście, lub linka, to chętnie zobaczę.

 

 

Automat, czy reczny naciąg? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

sorry za odgrzebanie zupelnie "nie-zegarkowego" watku... ale Wy sie znacie na wszystkim, a na potrzebuje malej porady :oops: :wink:

 

najpierw sie troche pouzalam- zepsul mi sie fax w urzadzeniu wielofunkcyjnym HP 3200, zawiozlem je od razu do serwisu, a tam zanim jeszcze powiedzialem co sie zepsulo powiedzieli, ze naprawa kosztuje niecale 1000zl, bo licza teraz "ryczaltem" i cena jest jedna niezaleznie od tego co sie zepsulo :shock: wartosc urzadzenia to jakies polowe z tego wiec nie pozostaje mi nic innego jak kupic nowe :x

 

no i teraz musze kupic cos nowego- zawsze bez wahania bralem tylko i wylacznie HP, ale jak oni spiewaja 1000zl za kazda naprawe to trzeba sie bedzie chyba przeprosic z innymi producentami :?

 

Potrzebuje cos:

- laserowy b&w, ze skanerem "stolowym" jak w ksero

- wspolpracujacy z W98SE

- bezawaryjny, tani w eksploatacji

- obciazenie nie wiecej jak 500str/m-c

 

mozecie cos polecic? moze Xerox? chyba, ze zaryzykowac znowu z HP? :roll:

 

narazie na oku mam 2 aukcje:

 

http://www.allegro.pl/item125502612_xerox_...wa_f_ra_ss.html

 

http://www.allegro.pl/item124649829_urz_wi...ner_gratis.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

heh:P ja polece tak:

 

procek: Athlon 64 3200+ (lub mocniejszy 3400, 3600+) na S939 lub zupelnie lepiej na nowej podstawce AM2 :wink: cudem był by procek AMD 64 X2...

 

płyta główna: moim zdaniem najlepiej w system DualChannel z chipsetem zatem nForce nVidii - np. nForce 4 Ultra (jest oki :wink: ) - firma najlepiej - MSI, Gigabyte, Epox, Abit :wink: (polecam Gigabyte i MSI (szczególnie te z CoreCenter))...

 

RAM: jak to bywa przy chipsetach nForce - dwie kości po 512 MB - szukać z jak najkrótszymi czasami dostępu - najlepiej firm Kingston, GeiL, TwinMOS, Infiteon, Corsair :wink: tańsze a bardzo dobre są Wilk Elektronik...

 

Twardziej: WD Raptor - pojemność 40-60 GB 10000 RPM - jako dysk na system - cholernie szybki.. of kors pod SATA

a drugi WD Caviar SE - duża pojemność - też SATA

 

Grafika: ogólnie albo ATI albo nVidia...

składam czasem kompki na zamówienie i naprawiam ich bardzo dużo... teraz mam laptora Toshiby :wink: ale składając kompy na nowych częściach nigdy przyznam sie nie kupiłem grafiki ATI... zawsze nVidia...

mozę być jaka nVidia GeForce 6 Ultra 4800 - 256 ramu - z najkrótszym jak to mozliwe czasem dostępu - analogicznie do płyt głownych - MSI, Gigabyte lub Gainward

 

Muzyczka: starczy zintegrowana :wink:

 

Monit: LG Flatron L1730P

lub Samsung SyncMaster 173P Plus

 

mega wypas to np. Eizo FlexScan L578

 

 

------------------------------------ wszystkie monity co podałem do 17'

 

nagrywarka: DVD jakiś LiteON...

 

wypas: Plextor

 

chłodzenie procka albo orginalne Box'owe albo jakiś ZALMAN

 

:wink:

 

no i pozornie zawsze to ludzie olewają... ale to mega ważna sprawa :shock: ZASILACZ - minimum 400 W.. najlepiej gdzieś 500W - firma... najlepiej Chieftec, TAGAN, Silverstone, Topower :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a teraz na spokojnie przeczytaj post kolegi Pcstud :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh:P ja polece tak:

 

Marcin, patrz na daty, Tsuki już kupił - kilka miesięcy temu 8)

 

 

...ale już kupiłem bo się kuzyn niecierpliwił. Jako ciekawostkę powiem, że komp. ma system operacyjny "media centre" czy jakoś tak...

_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje cos:

- laserowy b&w, ze skanerem "stolowym" jak w ksero

- wspolpracujacy z W98SE

- bezawaryjny, tani w eksploatacji

- obciazenie nie wiecej jak 500str/m-c

500 stron na miesiąc to bardzo mało i należy przemyśleć czy niższe koszty eksploatacyjne zrównoważą wyższą cenę zakupu.

Na kombajnach się specjalnie nie znam. Mogę tylko polecić od siebie laserówki Lexmarka. Może mają też jakiś set ze skanerem.

Jeżeli zależy Ci na jakości skanera to może lepiej oddzielnie skaner i drukarkę.

Co do HP to koszty, jakość konstrukcji i zechowanie serwisu są dla mnie czynnikami wykluczającymi tę markę. Poza tym zawsze mam jakiś problem ze sterownikami HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

nie zalezy mi na jakosci skanera- zalezy mi zeby to byl kombajn :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to mnie wszystko jedno. Nie gram. Ale mam jakas slabosc do kart grafiki ATI Jakis czas temu(spory) kupilem taka ATI Radeon 8500. Do dzisaj uciaga wszystko. No i jak na moj wzrok to najladniejszy obraz ma. Najczesciej to potrzebuje do obrobki grafiki. I gotow jestem na ubita ziemie wyzwac ze ATI plus monitor Sony Trinitron (nie LCD bron Boze) to najlepsza para zeby sobie wzroku nie spaprac. Wiem co pisze bo widzialem mase zestawow, tzn co pokazuja. Prywatnie jestem fanem(wiernym) firmy AMD ;)


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Wiem co pisze bo widzialem mase zestawow, tzn co pokazuja. Prywatnie jestem fanem(wiernym) firmy AMD ;)

 

tzn lepiej kupic HP czy tego Xerox'a? :D:D:D

 

moglem nowy watek zalozyc :oops: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia(bo beda moje prywatne obiekcje) wazne zeby mial grafe ATI i monitor Sony ;) To jak dla mnie bys chcial kupic. To przezyje nawet Intel-a w srodku z zegarem kosmos co nic nie robi. :D


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

no to sie kurde zagalopowałem :shock: ten post czytałem nieuważnie... :oops:

 

poprawie sie... wybaczcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.