Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KMZiZ pomoże jeżom?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dla zwycięzcy licytacji Rakiety dorzucam bardzo przyjemnego Łucza kwarcowego. Tarcza jak widać jest idealna, odnowienia wymaga jednak koperta, no i koronkę trzeba by zmienić.

Zegarek, (jak to kwarc) chodzi dokładnie a i na ręku prezentuje się świetnie, dużo lepiej niż współczesne chińskie kwarce za 5 zł.

 

zorka-c-004.jpg

 

zorka-c-002.jpg


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew dla jeżyków wysłany.

 

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że Klubowicze dołożyli się do pomocy, ale co z licytacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że Klubowicze dołożyli się do pomocy, ale co z licytacją?

 

Może tak jak na Allegro, wszystko rozstrzygnie się w ostatniej minucie. :)


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta 81 zł


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej dać za bardzo nie mogę, bo ostatnio na Rakietę w kamieniu wyłożyłem trochę kasy, ale każde pieniądze się liczą :)

Jutro zrobię przelew bezpośrednio na jeże i fotkę dowodu wpłaty wkleję w tym wątku.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzutem na taśmę wygrał Karol Kłósek.Gratulacje.

Zegarki już zapakowane, po udokumentowaniu przelewu na jeżowe centrum, wysyłam pod wskazany adres.

 

pzdr


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mimo tego wciąż zachęcam do wpłat ;)

swoją drogą ciekawe jak się mają jeże, z tego co szukałem po sieci to sporo jest miejsc gdzie jest taki postulat jak ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w temacie jeży, to przychodzą do mojego ogródka na żer. Kiedyś widziałem jak jeż biegał sobie po placu, potem zniknął pod jałowcami. Z ciekawostek, raz na sośnie przez pół dnia siedziała sobie sowa, kiedyś na trawniku wylądował dudek, dzięcioła też widziałem, w jałowcach gniazdowały ptaki - istne mini zoo, a dom z ogródkiem ulokowane są przy ruchliwej ulicy niedaleko centrum miasta.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-280-0-70032400-1331254189.jpg

CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Poszedł przelew na jednodniowe wyżywienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki w drodze.

 

jez-001.jpg


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym, żeby cała akcja nie zakończyła się to jednodniowym medialnym szumem, jak większość podobnych sytuacji w Polsce, lecz przerodziła w miarę stałą pewną pomoc.

 

 

Pamiętajmy o zwierzakach Koledzy.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jest sroga zima- pamiętajmy o jeżykach!

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nasza pomoc nie miała charakteru chwilowego zrywu, pozwolę sobie podnieść wątek :rolleyes:

 

up!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, idzie zima- pamiętajmy!

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.