Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spolerowany? Żeby spolerować numer seryjny, nie wiem co trzeba by zrobić?

Równie dobrze to może być "Sample" - oryginalny, ale nie przeznaczony do sprzedaży.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem kopertę i wydaje mi się, że sikorek jest oryginalny. Poniżej zdjęcia mechanizmu i dekla z obu stron. Widać, że były oznaczenia, na zdjęciu zaznaczyłe te widoczne, ale generalnie widać wszystkie symbole mniej lub bardziej.

Czy wg was to oryginał ?

Numer seryjny to jednak 360459 czyli zegarek jest wyprodukowany w czerwcu 2003 lub 2013 roku. Czy ktoś wie kiedy te Citizeny były produkowane ?

 

post-69742-0-89199100-1404147187_thumb.jpg

post-69742-0-54154100-1404147189_thumb.jpg

post-69742-0-04898900-1404147191_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie jak wygląda oryginalny dekiel, spolerowanie go to  żaden problem,

nie ma tam żadnego głębokiego graweru.

Przestań się przejmować, oryginał i tyle.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginała zatkany w Chinach jak np Seiko Sumo - widać standard w obecnych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to oryginał. Sprawdziłem, że perpetual calendar i alarm działa. Teraz tylko jeszcze do sprawdzenia jak trzyma czas i kiedy został wyprodukowany. Napisałem maila do centralnego serwisu w Polsce, ale odpisali, że nie wiedzą. Wczoraj napisałem do USA i czekam na odpowiedź. Jak w 2013 to zostawię, a jak w 2003 to go zwrócę (chyba, że jego urok mnie przekona).

Najciekawsze, że na stronie Citizena serwis w Japonii nie podaje maila, tylko telefon :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety jak wino...

zegarki jak wino - im starsze tym lepsze.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman
Napisano (edytowane)

No to oryginał. Sprawdziłem, że perpetual calendar i alarm działa. Teraz tylko jeszcze do sprawdzenia jak trzyma czas i kiedy został wyprodukowany. Napisałem maila do centralnego serwisu w Polsce, ale odpisali, że nie wiedzą. Wczoraj napisałem do USA i czekam na odpowiedź. Jak w 2013 to zostawię, a jak w 2003 to go zwrócę (chyba, że jego urok mnie przekona).

Najciekawsze, że na stronie Citizena serwis w Japonii nie podaje maila, tylko telefon :blink:.

Bo szukac to trzeba umiec   :P  Tu masz adres do Citizena w Japonii :  [email protected]

 

Dla ulatwienia link do gotowca: https://secinfo.citizen.co.jp/riqs/RIQSO00100.php

 

Korzystalem z tego i odpisali mi. Podczas wypelniania bedziesz musial wpisac swoje imie i nazwisko fonetycznie po

 

japonsku. Skorzystaj z tego: http://www.sljfaq.org/cgi/e2k.cgi   Wpisz co trzeba i voila... :)

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

czy masz może kajdan od niego na zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie sprzedaje bransolet naewt jak nie używam, bo później lipa przy dalszej odsprzedaży... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer
Napisano (edytowane)

fakt,schade!

Edytowane przez breslauer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem go kiedyś z jakimś zegarkiem...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chciałem mieć takiego Citka, no i został u mnie. A na dodatek sprzedawca zwrócił połowę ceny zegarka.

 

 

post-69742-0-41345000-1404419956_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia jeździ ze mną taki tytanik. Jak na razie żadnych zastrzeżeń nie mam co do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na łapie od początku tygodnia.

 

xbh1lqM.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Teston to on zastąpił Nightwalka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo niezpupełnie. On zastąpił Nighthawka  :P


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OF, na początku jak nabyłem Nighthawka wydawało mi się, że trochę jest za duża wężownica. Ostatnio nie schodzi mi z łapki i powiem, że zegar jest super  :) Jednym słowem kawał porządnego "żelastwa" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na łapie od początku tygodnia.

 

 

Bardzo fajna wersja kolorystyczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży nabytek.

post-59414-0-65473300-1406104822_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem przesyłkę z pierwszym moim azjatyckim zakupem. Miałem trochę obaw co do tej drogi nabycia zegarka ale z drugiej strony mocno mnie to ciekawiło, jak to się odbywa itp.

Wybrałem sklep http://www.dutyfreeislandshop.com/ i skomentuję zakup jednym słowem - rewelacja:) Kupiłem Citizena AW0010-01A na którego chorowałem od jakiegoś czasu. W sumie padło na ten sklep bo w nim przynajmniej ten model jest dostępny - w innych jest z tym gorzej. W Polsce kosztuje 700 zł - w tym sklepie 112$. Przebitka niesamowita.

Wracając do zakupu - kupiony 15.07, wysłany z Hongkongu 16.07 - odebrany przeze mnie 23.07. Jak dla mnie rewelacyjny czas. W Polsce był już 21.07. Nie jestem co prawda fachowcem ale nie ma nic, co by rzucało podejrzenie na nieoryginalność zegarka. Zamówiłem go z gratisowym czarnym paskiem Zulu i taki też przyszedł - dość gruby i z porządnymi, solidnymi klamrami. Zegarek i pasek zapakowane szczelnie w folie bąbelkowe, zegarek dodatkowo w woreczek.

Opłat celnych i Vatu brak:) Jest jakaś pieczątka celników ale prawie nieczytelna. Tak więc jak najbardziej polecam ww. sklep - następnym razem też kupię u nich, bo szybkość dostawy, przejrzystość procesu na wysokim poziomie.

Zdjęcia:

 

AW0010-01A

AW0010-01A

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pieczątce jest tylko napis jaki urząd celny i że dopuszczono do obrotu w kraju. Co ciekawe na swojej paczce zobaczyłem, że wpisali, że w środku jest bransoleta za 35$... Wziąłem darmową przesyłkę głównie ze względu na koszt, bo jakby przyszło opłacić cło i vat to jakoś bym opłacił, bo i tak wyszłoby na korzyść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.