Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

A oto mój "upolowany" world chronograph:

 

AT8010-58E

 
i
 

AT8010-58E

Edytowane przez _DsP_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_DsP_  - wygląda zacnie. Czy zegarek ma szafirowe szkło? Szukam czegoś podobnego tylko właśnie zależy mi na szafirze... 

 

 

Witam serdecznie,

A oto mój "upolowany" world chronograph:

 
 
 
i

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AdamB - a gdzie bransoleta?!?! Bez bransolety która jest jedna z ładniejszych jakie widziałem to moim zdaniem nie to samo... 

 

3 eco-drive

14311432975_60843bffe5_z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

_DsP_  - wygląda zacnie. Czy zegarek ma szafirowe szkło? Szukam czegoś podobnego tylko właśnie zależy mi na szafirze... 

Ten model ma szklo szafirowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To ja również przedstawię swoje eco-drivery:

 

AT8025-51E

 

AR1113-04A

 

 

BV1085-22H

 

(pasek zmieniony na skórzany, bo oryginalny zielony  jakoś mi nie pasował)

Edytowane przez 88y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mpivo jak wspomniał już @romsayman ten model posiada szafirowe szkło.

Nie ma napisu na kopercie ale jest na pleckach - może to nawet i lepiej, bo dzięki temu tarcza bardziej czytelna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

AT8025-51E

attachicon.gif-AT8025-51E .jpg

 

Zegarek, który podoba mi się z racji "Atomic Timekeeping Technology with Synchronized Time Adjustment Available in 26 Time Zones" ;) i jest pięknie czarny.

Możesz wrzucić kilka zdjęć tego modelu do swojej galerii ? Jak się sprawuje czarna bransoleta ? Używasz tego zegarka czy leży w pudełku ? ;)

Pozdrawiam

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zegarek, który podoba mi się z racji "Atomic Timekeeping Technology with Synchronized Time Adjustment Available in 26 Time Zones" ;) i jest pięknie czarny.

Możesz wrzucić kilka zdjęć tego modelu do swojej galerii ? Jak się sprawuje czarna bransoleta ? Używasz tego zegarka czy leży w pudełku ? ;)

Pozdrawiam

 

Witam,

 

Proszę, oto kilka zdjęć -> http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/album/1714-at8025-51e/

Z zegarków które mam używam głównie tego z uwagi na metalową bransoletkę. Czasami, gdy na zewnątrz zrobi się zimno (temperatura spadnie  poniżej 30C zakładam te z skórzanymi paskami - ale tutaj to raczej coś netypowego, norma  to ok 40C).

Czarna bransoletka sprawuje się jak ... bransoletka  :) . Zegarek używam od kilku miesięcy, raczej tak normalnie, praktycznie codziennie  i bez specjanych środków ostrożności, i jak dotąd wygląda jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę, oto kilka zdjęć -> http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/album/1714-at8025-51e/

Z zegarków które mam używam głównie tego z uwagi na metalową bransoletkę. Czasami, gdy na zewnątrz zrobi się zimno (temperatura spadnie  poniżej 30C zakładam te z skórzanymi paskami - ale tutaj to raczej coś netypowego, norma  to ok 40C).

Czarna bransoletka sprawuje się jak ... bransoletka  :) . Zegarek używam od kilku miesięcy, raczej tak normalnie, praktycznie codziennie  i bez specjanych środków ostrożności, i jak dotąd wygląda jak nowa.

Dziękuję bardzo. 

Podoba mi się, pomimo multum informacji na tarczy wydaje się być czytelny przy odczytywaniu godziny, na pewno bardziej czytelny niż wszelkie *hawki ;)

No to już wiem co dorzucić do moich Citków :)

PS. 

Gdzie Ty człowieku pracujesz, że zimno to 30C norma to 40C :D ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, pomimo multum informacji na tarczy wydaje się być czytelny przy odczytywaniu godziny,

 

Z odczytem godziny nie ma  problemu, te białe, drobne napisy giną przy szybkim odczycie godziny, także widoczne są tylko wskazówki i indeksy godzinowe.

 

 

No to już wiem co dorzucić do moich Citków :)

 

Ja się zastanawiam, czy nie dokupić jakiegoś z bransoletką w kolorze srebrnym, - myślałem o wersji BlueAngel tego zegarka, lub jakimś chrono titanium.

 

 

PS. 

Gdzie Ty człowieku pracujesz, że zimno to 30C norma to 40C :D ???

 

południe :)

Edytowane przez 88y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym się pochwalić moim cudeńkiem Citizen JY0080-62E !

Dostałem go w prezencie kilka lat temu. Do dziś mnie nie zawiódł :)

Oto zdjęcia:
di-GFBUL2GM.png

di-18CKHGFI.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubieniec :)

 

 

smwwfd.jpg

 

152i5x0.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez niektórych eco nie da się żyć:
 
post-32788-0-45156800-1384857303_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez niektórych eco nie da się żyć:

Ciężko się nie zgodzić. :)

 

 

ed4xg42.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda ;)

 

orotjc.jpg

 

4jt8op.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę (albo i nie ale to się okaże  :unsure: ).

Poniżej zakupiony ostatnio za wielką wodą i strasznie mi się podoba zarówno ze względów wizualnych jak i praktyczności :). A wykonanie jest na bardzo wysokim poziomie.

 

post-69742-0-33910700-1404031545_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu pojawia się pytanie. Zakupiłem go na Ebaju od prywatnej osoby, która miała same pozytywy. Na deklu od spodu nie ma żadnych oznaczeń, pudełko też inaczej wygląda niż na zdjęciach w necie. Zegarek jest bez papierów.

Czy takie zegarki są podrabiane i czy to może być podróba ?

Gdzie w Lublinie lub w Warszawie najlepiej to sprawdzić ?

post-69742-0-67782300-1404031906_thumb.jpg

post-69742-0-17136400-1404031910_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełka mogą się różnic, dekiel nie musi mieć napisów należy porównać z innymi w necie z tą uwagą, że ten sam model na USA i JP może być inaczej wykonany. W telefonie na podróbę nie wygląda, reszt później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pudełek to ok, mogą się różnić na różne rynki.

Tarczę i kopertę porównałem ze zdjęciami w HD i nie znalazłem różnic, ale martwi mnie ten dekiel, bo nigdzie w necie nie znalazłem Citka z gładkim deklem bez graweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca napisał mi, że dekiel został spolerowany (ciekawe dlaczego) i teraz mam pytanie czy jest jakiś inny sposób na znalezienie numeru seryjnego mojego Citizena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallo, spolerowany w NOSowym (z tego co czytałem w innych twoich tematach) zegarku ? Takiej dobrej historii dawno nie słyszałem. Jedyne usprawiedliwianie to rocznicowy grawer na deklu. Jedyne wyjścia to spisanie i ujawnienie mechanizmu pod deklem, niezależnie co stwierdzi zegarmistrz, lub rozpocząć spór przez paypal jeżeli taka była płatność...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu pojawia się pytanie. Zakupiłem go na Ebaju od prywatnej osoby, która miała same pozytywy. Na deklu od spodu nie ma żadnych oznaczeń, pudełko też inaczej wygląda niż na zdjęciach w necie. Zegarek jest bez papierów.

Czy takie zegarki są podrabiane i czy to może być podróba ?

Gdzie w Lublinie lub w Warszawie najlepiej to sprawdzić ?

 

zacznij od sprawdzenia mechanizmu. Jest dość skomplikowany,

a nie sądzę aby chińczyk dokładnie go skopiował bo by mu wyszedł oryginał :).

Sprawdź czy dział wieczny kalendarz, czasy lokalne, alarmy.

Jeśli jest ok. to raczej oryginał.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.