Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

0975028e317edefeaa78aeb80128813.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/qu

 

Fajny jaka to model?


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-94542-0-26090200-1550329041_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0975028e317edefeaa78aeb80128813.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/qu

 

Fajny jaka to model?

 

CC7005, limited edition

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary

A tak po zatym widzę że też masz Cirrusa


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary

A tak po zatym widzę że też masz Cirrusa

 

Też. Po prostu lubię tę estetykę i w sumie nie ważne było, czy to Citizen czy jakakolwiek inna marka by była ;) A tu do tego GPS, najwyraźniej jakoś "higher accuracy quartz" gdzie sam Citizen pisze, że dobierali lepsze kryształy i mamy nawet dla tej zwiększonej dokładności "temperature correction". Czyli może nie high end quartz ale też nie taki jak z zegarka z 7 melodyjkami ;) Jedyne co mnie męczy to niska wodoszczelność (50m), a przecież w Navihawkach też jest ten typ sterowania przez koronkę i tam można 200m?

Edytowane przez SurferTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bardzo mała wodoszczelność w Cirrusie jest 200m więc spora roznica, ale tak po za tym zegarek świetny i ten design

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to, ale gdyby ktoś był chętny na wymiankę na coś w tytanie...

 

 

6eb0e149444fb1f6b2da2a6be8638a70_orig.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk

post-74783-0-42056000-1551537020_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eco Color

post-74783-0-66470800-1551609686_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

AW1360-12H - jak na razie mój jedyny Citizen.

 

 

 

 

 

Zdjęcia robione kalkulatorem...

U mnie tez się zaczęło od tego modelu.

Gratuluję fajny model.05921ecdb0bfbe2125bf915d6abc4444.jpg

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę polećcie mi jakiś fajny pasek do Citizen AT9030-55L   :) a może jakaś guma / karbon? albo bransoletę , bo ta jest dla mnie zbyt szeroka, uszy zegar ma 23 mm a bransoleta nie jest zwężana, a taką bym preferował, będę wdzięczny za sugestie, sam też szukam, ale wiadomo, w grupie siła   :D

pozdrawiam i życzę udanego początku tygodnia   :rolleyes:

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, co to za model? :)

 

 

CB5000-50L


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę polećcie mi jakiś fajny pasek do Citizen AT9030-55L   :) a może jakaś guma / karbon? albo bransoletę , bo ta jest dla mnie zbyt szeroka, uszy zegar ma 23 mm a bransoleta nie jest zwężana, a taką bym preferował, będę wdzięczny za sugestie, sam też szukam, ale wiadomo, w grupie siła   :D

pozdrawiam i życzę udanego początku tygodnia   :rolleyes:

 

Nie jest tanio, ale i tak o 100 PLN taniej od oryginalnego, który proponowanemu przez mnie może co najwyżej buty sznurować.

Moja sugestia, to Hirsch Heavy Calf Blue 24 mm. Sprawdzałem organoleptycznie na takim samym Citku. Dla mnie wygląda rewelacyjnie. 


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tanio, ale i tak o 100 PLN taniej od oryginalnego, który proponowanemu przez mnie może co najwyżej buty sznurować.

Moja sugestia, to Hirsch Heavy Calf Blue 24 mm. Sprawdzałem organoleptycznie na takim samym Citku. Dla mnie wygląda rewelacyjnie. 

Dziękuję bardzo za odzew  :) z tym, że proponowany prze Ciebie ma 24mm, a Citek ma 23 chyba że coś mi się pomieszało  ;)

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale pasek wejdzie bez problemu, bo jest tylko 1 mm różnicy. Poza tym skóra z czasem minimalnie się zbiegnie i będzie pasował idealnie.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, praktyczny, bezobslugowy ale jednak.... coś nie iskrzy :-O

post-36453-0-64280400-1551947781_thumb.jpeg

Edytowane przez eddq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pozbywaj się, tylko kup coś jeszcze... gwarantuję, że stale będzie wskakiwał na rękę, bo dobrze mieć taki zegarek... ładny, praktyczny, bezobsługowy. :P

 

Jak Cię pięty świerzbią, kup mu nato, będzie jakby nowy zegar. :wub:

 

post-94542-0-09774400-1551950188_thumb.jpg

 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Przesyłam zdjęcia mojego :) Model AS4020-44H. Ostatnio musiałem wymienić w nim akumulator, bo na jakiś rok o nim zapomniałem i leżał w szafie... Zastanawiam się czy nie dokupić do niego bransolety z serii modelowej AS4020, bo trochę drażni mnie w nim ta szpara pomiędzy końcem paska, a kopertą. Wersja na bransolecie ma ładne maskowanie - https://www.mastersintime.pl/citizen-promaster-bransoleta-ze-stali-nierdzewnej-59-s02759.htm . Jak myślicie, do jasnej tarczy bransoleta będzie pasowała? Pozdrawiam :)

post-108335-0-41012400-1552204121_thumb.jpg

post-108335-0-64420300-1552204133_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r8zasy.jpg

już tyle rys że nie wiadomo jak zdjęcie zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.