Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iko

Nowy automat z tchibo

Rekomendowane odpowiedzi

post-3910-0-96751700-1331258222.jpg

post-3910-0-33007000-1331258219.jpg

post-3910-0-64149000-1331258220.jpg

post-3910-0-61177300-1331258221.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

made in china ?

To też w formie zapytania :)


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że był już taki z podobnym datownikiem (tylko nie szkielet) i to właśnie był jakiś Chinol.

 

Ale nie podoba mi się, tym razem nie biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam na starym forum ze chwaliliscie automaty z butikow tchibo , jako niezla jakosc i wykonanie w przystepnej cenie , w przyszlym tygodniu wchodzi do nich nowy model , z otwartym mechanizmem i komplikacja 'multidata' (chyba)

 

prawde mowiac 'ze zdjec' podoba mi sie , czy moze wiecie cos wiecej o mechanizmie , i ogolnie piszcie co sadzicie o tym

 

kw50_18108_b1,00.jpg

 

kw50_18108_b2,00.jpg


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zostawili tarczę w całości i usunęli przyciski "chronografu" to byłby całkiem fajny zegarek. W obecnej formie nie podoba mi się, właśnie ze względu na imitujące chrono przyciski. Jeśli będzie w cenie 100 zł to może przygarnę, jeśli więcej to nie bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te przyciski nie sa tylko dla wygladu lecz obsluguja kalendarz , tarcza to akurat kwestia gustu, zreszta zegarki z zabudowana tarcza sa w tchibo od dawna


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że obsługują kalendarz, ale sugerują co innego.

 

Ps. Właśnie znalazłem go na stronie Cibo- 300 stówki. Jest też inny, również z multikalendarzem, ale bez dziurawej tarczy. Marki nie sposób odczytać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marki nie ma, bo marką jest 'TCM', czyli Tchibo. Pilot Auguste Reymond był tu wyjątkiem. Ktoś już kiedyś identyfikował ten automat z kalendarzem jako Chińczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

automat sea gull, czyli pekińczyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, że będzie działał długo i niezawodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kw50_18517_b2,00.jpg

 

mozna kupic oba i szkatulke do nich :)

 

a tak na powaznie to jak ktos cos wie kto sklad te zegarki dla nich i o werku to niech pisze

 

a i sorry ale przypomnial mi sie dowcip (raczej do mowienia niz pisania)

 

przychodzi murzyn do spozywczaka i pyta :

 

- cińtopry , ci jest kafa cipo

 

- jest chuju!


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam szukalem w wyszukiwarce 'tchibo' ale nie znalazlem


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem posiadaczem (chyba od kwietnia) zegarka Tchibo , właśnie tego z kremową tarczą w którym pracuje sea gull , jak to określił jeden z kolegów.Panowie nie uwierzycie. W ciągu całego tygodnia +4 sekundy :) , a nigdy nie był poddawany jakiejkolwiek regulacji. Jest dokładniejszy od Adriatici 8201.Kupiłem go z czystej ciekawości , i faktycznie , jak komuś zależy na dokładnym zegarku , to szczerze POLECAM.


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :)

Ja oglądałem go we Wrocławiu i mało nie wybuchnąłem Bogu ducha winnej kobiecie śmiechem w twarz, bo w zależności od położenia koperty wskazówka chodziła albo normalnie, albo dwa razy wolniej, przeskakując do przodu i do tyłu... może komuś się wysmyknął i spadł na kafelki :)


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten szkielet to wariacja Shanghaia Model S-805

 

Shanghai_S805_3-1.jpg

Shanghai_S805_2.jpg


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do oferty wrocily Auguste Reymond prostokatne w wersji damski i meski. Nabylem ostatnio damski na aledrogo zupelnie nowy i taniej niz ze sklempu tchibo i musze potwierdzic, ze jest rewelacyjny. W tej cenie to wogole mistrzostwo, biorac pod uwage praktyczny brak damskich automatow oferta wydaje sie byc wyjatkowa. W srodku eta 2671.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malymike86

Czy mozna gdzieś dostać ten zegarek albo z podobny z odkrytymi wskazówkami jak te na zdjęciach. Dziękuje za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna gdzieś dostać ten zegarek albo z podobny z odkrytymi wskazówkami jak te na zdjęciach. Dziękuje za odpowiedź ;)

Ten można w sklepach Tchibo, a o co chodzi ci z "odkrytymi wskazówkami"? O dziurawą tarczę? poszukaj sobie na forum, albo w guglach szkieletów, to nie boli.


"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI,

JESTEM TYLKO JA"

Śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malymike86

Ten można w sklepach Tchibo, a o co chodzi ci z "odkrytymi wskazówkami"? O dziurawą tarczę? poszukaj sobie na forum, albo w guglach szkieletów, to nie boli.

Chodziło mi o odkrytą tarczę, szukałem tego modelu S-805 ale jakieś rzezczy do komputera mi wyskakują ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ładnego kotleta odgrzałeś... Zostaje raczej tylko polowanie na popularnych serwisach aukcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duża szansa, że w grudniu czyli w okresie przedświątecznym pojawią się jakieś zegarki w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze próbować w outletach TCHIBO. Oba pod warszawą: Ursus oraz Piaseczno. Tym drugim miałem kiedyś "przyjemność" kierować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.