Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez wskazówek, bo nie mógłby się nazywać gw-9500/9600. Myślę, że następca będzie kosztował ze 3k bo przecież frog przetarł szlak drogich cyfraków :D


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wole następną wersję 100% w digitalu.Jak dołożą jakieś wskazówki to będzie wizualnie klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Film filmem..ale najwieksza reklame by mieli gdyby wszystkim nam z KMZiZ rozdali po jednym za free :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film filmem..ale najwieksza reklame by mieli gdyby wszystkim nam z KMZiZ rozdali po jednym za free :P

Mądrego to i dobrze posłuchać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych pieniądzach można już kupić prawdziwy zegarek.

Fajne te G, mógłbym za nie dać do maks 2500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych pieniądzach można już kupić prawdziwy zegarek.

Fajne te G, mógłbym za nie dać do maks 2500 zł.

 

A te są jakie? Sztuczne? Według mnie też są za drogie ale nie przesadzajmy z takimi określeniami. Tym bardziej na forum Casio.

 

Ja też mógłbym potrollować i napisać: prawdziwy zegarek to jaki - taki, który jest mniej dokładny niż najtańsze Casio ale za to ma technologię sprzed 200 lat w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi jestem wielkim miłośnikiem G-Shocków, posiadłem ich kilka, obecnie mam Oceanusa.

Jednak Casio żądając za swoje G około 8000 - 10 000 zł konkuruje z na przykład: nowym Seiko MM 001 (do kupienia na forum), z używanymi Omegami, Panerajami, czy przy odrobinie szczęścia z Rolexem - a to mnie szokuje i skłania do powiedzenie na forum Casio o konkurencji z prawdziwymi zegarkami.

To tylko moje zdanie, z którym nie musisz zgadzać się.

Edytowane przez MariuszA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, musze się zgodzić z kolega MariuszA, też uważam ze cena jest przesadzona i podyktowana marketingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych pieniądzach można już kupić prawdziwy zegarek.

Fajne te G, mógłbym za nie dać do maks 2500 zł.

Ten G-shock przeżyje niejednego "prawdziwego" zegarka.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 kawałków czy 10 za Casio to może i jest przegięcie ale wcale nie większe od 50 czy 60 kawałków za Breitlinga czy Rolexa.

Moim zdaniem.

Ale bogatemu nie zabronisz i jak kogoś stać na jedno lub na drugie to jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 kawałków czy 10 za Casio to może i jest przegięcie ale wcale nie większe od 50 czy 60 kawałków za Breitlinga czy Rolexa.

Moim zdaniem.

 

 

Odpowiem cytatem:

 

 też uważam ze cena jest przesadzona i podyktowana marketingiem.

:D

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest mi pogodzić się, że ta seria zegarków Casio w założeniu ma/miała być przeznaczona do ekstremalnych zadań.

Jednak nie widzę tego, żeby ktoś wydał na G-Shocka  około 10 tyś zł i "używał" go bez oporów.

 

Mając w ręce 10 tyś na zegarek, nie pomyślałbym o kupnie G-Shocka, może rozważyłbym Oceanusa, jednak znając życie kupiłbym coś innego.

 

Widzę w katalogu G-Shocków zawodnika za 13900 zł - MRG-G1000B-1ADR

 

Fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co tam Roleksy i inne Breitlingi, szczytem marketingu i tandety sa zlote iWache które po 3 latach juz są starociem i wstyd "lansowac" sie starym modelem na "dzielni"  :P 

Moze za malo obeznany jestem w temacie zegarkow, dla mnie G-Shock to w dlaszym ciagu zegarki do "tyrania" Może droższe modele Casio są przeznaczone dla osób które "tyrają" za lepsza stawkę? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić abym mógł przeznaczyć 140000 zł na Casio, zdecydowanie wybrałbym coś innego w tej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko dlatego, że Casio dla większości ludzi jest synonimem plastikowego i taniego zegarka.

Seria G dodała do tego wytrzymałość i niezawodność, ale to dalej Casio...

Nie mieści nam się w głowach, że Casio G-Shock może kosztować więcej niż 10 tysięcy i tyle :)

Gdyby Casio wypuściło serię zegarków identycznych, ale nie markowanych jako G, za to pod inną nazwą serii (Superior? Luxury, lub inny synonim wypasu) to pewnie by nas to nie dziwiło jak teraz.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym marka Casio jest niedościgniona na rynku a mianowicie jaka firma ma w swoim portfolio zegarki w przedziele cenowym od 50 pln do 14000 pln (zakładając, że ten jest najdroższy)?

Daje wybór, więc nie ma co narzekać na skrajności, bo z jednej strony Casio to tani elektronik a z drugiej technicznie zaawansowany i luksusowy zegarek.

I podejrzewam że każdy znajdzie coś dla siebie mierząc jakość z ceną.

Bierzcie i noście z tego wszyscy (czy jakoś tak kiedyś powiedział sławny człowiek) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym co piszecie o postrzeganiu marki - jestem przyzwyczajony że G-shock to wytrzymałość i przystępna cena.

Z drugiej strony patrząc na tego MR-G i jego specyfikację:

- tytaniczny tytan,

- szafir,

- GPS,

- Solar,

- Weve ceptor

- krótka seria,

- jakość wykonania

I za to tylko 14 000 zł, w porównaniu do innych marek to nie jest jakiś kosmos.

Niebezpiecznie zacząłem myśleć o tym MR-G :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.