Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

MTG-G1000RS-1AER

 

fajny jest ten mtg-g

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Casio nie chce pozostawać w tyle, i po Lorusie i Timexie jest kolejną marką zainspirowaną popularnością Daniela Wellingtona.

kO5mqTi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admof jest popyt to wymyślają takie paski...


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten nowy Casio Wellington będzie ostro promowany...zdjęcie z przystanku autobusowego - Gdańsk Główny. 542327ab0e20f843883c71d460cb5555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

zle sie dzieje..zle

 

Dzisiaj DW a jutro Roleks :) - bo z tego co kojarze to chyba pierwszy tego typu zegarek ze stajni Casio ktory ma przypominac inna firme.

Bez sensu jak dla mnie.Bo maja taki potencjal,a korzystaja z 'przykladow'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle sie dzieje..zle

 

Dzisiaj DW a jutro Roleks :) - bo z tego co kojarze to chyba pierwszy tego typu zegarek ze stajni Casio ktory ma przypominac inna firme.

Bez sensu jak dla mnie.Bo maja taki potencjal,a korzystaja z 'przykladow'

Przesadzasz... Wiele zegarków przypomina inne, nie tylko Casio ma podobny wygląd do DW, a i DW ze swoją stylistyką nie był pierwszy na rynku.

Niech reklamują - ludzie może się przerzucą chociaż w części na Casio, gdzie mamy sensowną, sprawdzoną jakość, a nie będą wielokrotnie przepłacać i kupować DW za którego Chińczycy biorą w hurcie 0,5 dolara za sztukę.

Myślę, że cena za to Casio na poziomie 1/2, 1/3 ceny DW wielu zachęci.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez msokol19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ma co się dziwić. Ile jeszcze można zaprojektować modeli niepodobnych do żadnego wcześniejszego...

 

A Casio "Rolex" to już chyba dawno były :)

 

b3cd87859e091bbea8076824.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie. Nie ma co się dziwić. Ile jeszcze można zaprojektować modeli niepodobnych do żadnego wcześniejszego...

 

Zegarek a'la Rolex ma praktycznie w ofercie większość firm na świecie. I nic z tym nie zrobimy, bo i nie ma sensu robić, o ile nie będzie na nim pisało Rolex (co czyni go podróbką), ja nie mam nic przeciwko temu.

 

A co do tego projektowania modeli niepodobnych do poprzedniego to jeszcze by się pewnie coś dało wymyślić, są tacy :) Ale to nie są zegarki dla śmiertelników, jak dla mnie w ogóle zegarków nie przypominają.

Pierwszy przykład z brzegu.

448dce736c43855439d3f29669033dc2.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

Casio submariner to z 10 lat temu (chyba) był.

 

Mogli by podążyć modą na reedycje staroci, np. kwadraty marlin wr 100, tyle, že solar, radio, w większej tytanowej kopercie, z uszami 22mm akceptującymi zwyczajne paski bez potrzeby stosowania przejsciowek itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby reanimowali Marlina to Marliny z lat 80 straciłyby wartość i wyjątkowość a tego bym nie chciał, bo jestem fanem tych modeli ;)

Pewnie taka inwestycja w dzisiejszych czasach nigdy nie stanie się opłacalna wiec nie powinno to mieć miejsca.

PSX_20161102_191950.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Panowie.Zegarek ladny,nawet bardzo.

Ale jak juz ciezko cos wymyslec nowego,to przynajmniej nie kopiowac

Wystarczylo dodac wodotryski,napis na tarczy plus data....choc widzialbym chyba date i solar

 

 

Dobrze ze nie nazwali go DW

 

:)

 

 

 

 

EDIT.ok.....on naprawde jest fajny.Ogladalem jego inne wersje hehehe :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio submariner to z 10 lat temu (chyba) był.

 

Mogli by podążyć modą na reedycje staroci, np. kwadraty marlin wr 100, tyle, že solar, radio, w większej tytanowej kopercie, z uszami 22mm akceptującymi zwyczajne paski bez potrzeby stosowania przejsciowek itp.

jakby zrobili stalowe A168 to nawet z tą bransoletką po puszkach coca coli bym kupił, ale po co jak plastikową wersję Zibi w złotym kolorze sprzedaje po trzysta https://www.timetrend.pl/zegarki/15668-casio-collection-retro-a168wegc-3ef.html?search_query=a168&results=6 DLA MNIE NIEPOJĘTE, za model bez moro dałem o wiele mniej, oczywiście u naszych kochanych sprzedawców z allegro bez Zibi gwarancji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra..   :blink: 

Najlepsze jest to ze po pół roku koperta zacznie zbierać rysy a po roku zacznie przecierać się ta złota powłoka, to samo jest z srebrna wersją.  Kiedyś robili porządne te kwadraciaki w stalowych kopertach, W-780 czy Merliny.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzące nowości

 

GA-700EH-1AER

GA-700SE-1A4ER

GA-700UC-3AER

GA-735A-1AER (35th anni)

GA-800-1AER

GA-800-4AER

GA-835A-1AER (35th anni)

GAW-100-1AER

GAW-100B-1AER

GG-1035A-1AER (35th anni)

GA-135A-1AER (35th anni)

 

Czyli 4 modele na 35lecie w tym same takie sobie modele oraz jedna nowość GA-800. Same odgrzewane kotlety oraz ana-digi a nic nowego cyfrowego nie ma.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi coś być, przecież rangeman skończy już 5 lat w przyszłym roku. Pora na następcę


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysły im się skończyły. Jeśli chodzi o cyfrowe G to ciężko będzie im przebić Rangermana. Chyba fanów G czekają chude lata. Nic tylko odgrzewane kotlety trochę pstrokatych kolorów. Od cała finezja Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie jeszcze na ostateczne limitki, myślę że pod koniec roku lub na początku przyszłego wjadą konkretne limitowane modele. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te limitki będą dostępne przed rocznica ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładny jest, tylko to chyba najdroższe GA-100 w historii... Z ciekawości: dużo musiałeś zań wyłożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hmmm..a ja mam wrazenie ze nie pomoze mu zadna limitowana edycja,zadna gama kolorow - jednym slowem,caly zegarek jest do przeprojektowania :) a zaczac trzeba od form stalowych w wtryskarkach :)

 

oczywiscie zartobliwie ujmujac i mam nadzieje ze cie nie urazilem

Na pocieszenie ci napisze ze lubie kwadraty,pomimo tego ze 50 % g maniakow ich nie toleruje :P

 

a powaznie piszac,to dobrze ze mu dali biale wskazowki..bo tak to bylaby lipa :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.