Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe Ocki Cachalot P2000

adda1699802df51926cc276473ce41e8.jpg

48187ac2a5d94ee8755c4edd8dd9a2ce.jpg

fc6d12aff26453b026f342eb7835f6e9.jpg

fead24214ce54239b285dd80cdacfb8a.jpg

95bc1b083ae4e7ca28c2779646764350.jpg

a947eee27fb082372cd3c06e6736636e.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi całkiem fajne tylko po co brną w taką ilość śrubkek , zrobili by screwbacka i po kłopocie - skuteczne i (moim zdaniem) ładniejsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak normalnie wolę niebieskie divery, tak pepsi na gumie w tym przypadku też podoba mi się bardziej. A z tym deklem na 8 śrubek to mimo wszystko całkiem fajnie, inaczej.

Na szczęście cena 220.000-230.000 jenów wystarczająco spokojnie mnie odstrasza.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Ocki. Dziwną nazwę im nadali, przecież wcale nie są brzydkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe..

I tak ładniejszy był stary Cachalot P1000-1AJF. Tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Jak normalnie wolę niebieskie divery, tak pepsi na gumie w tym przypadku też podoba mi się bardziej. A z tym deklem na 8 śrubek to mimo wszystko całkiem fajnie, inaczej.

Na szczęście cena 220.000-230.000 jenów wystarczająco spokojnie mnie odstrasza.

Uuu, to z ceną polecieli jak Małysz w najlepszych czasach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, srogo, srogo.. W tej cenie wolę Mantę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to byłem ja i już jestem załamany.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie u nas miał być koniec kwietnia/poczatek maja bo byłem w stałym kontakcie z ZIBI i innymi sklepami. Teraz to już pozytywny test na korona byłby lepszą informacją niż to :unsure: A czytałem o tej informacji o miesiecznym anulowaniu sprzedaży zegarków przez Casio kilka dni  temu.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShoRtie, ja również się na niego czaję, ale nie przejmuj się, w końcu się pojawi. Będziemy się tylko jeszcze bardziej ekscytować otwierając paczki ;)

BTW, mój plan był taki, żeby zamówić ten z białym paskiem i dodatkowo czarny lub szary pasek. Jakoś te zielone napisy o wiele bardziej mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na grafit z czerwonymi akcentami i dokupić czerwony pasek :)  I oczywiście do kompletu GBX-100 chyba ten niebieski czy zielony  bo teraz pewnie ich premiera sie zbiegnie w czasie.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie już jaka będzie cena?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wrzucalem link do sklepu w UK, gdzie z kodem rabatowym wychodził jakies 1700-1800 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce TT ustalił na 2250zł bo wczesniej było 2300zł ale to oficjalna dystrybucja u reszty może być troszku taniej. A na jurawatches co dawałes linka było 379 funtow a potem podrozaly na 399 funtow wiec tez do konca nie wiadomo ile bedzie kosztowac.

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShoRtie, ja również się na niego czaję, ale nie przejmuj się, w końcu się pojawi. Będziemy się tylko jeszcze bardziej ekscytować otwierając paczki ;)

BTW, mój plan był taki, żeby zamówić ten z białym paskiem i dodatkowo czarny lub szary pasek. Jakoś te zielone napisy o wiele bardziej mi się podobają.

Też się nad nim zastanawiam i też w takiej konfiguracji, tzn. + czarny pasek :) Jedyne czego się obawiam to rozmiar. 


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar wiekszy niż GPR bo 63.0×55.0×20.4mm/101g


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

A toto ma normalne rozmiary czy znów jakaś landara?

Taki akuratny - na nogę  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce TT ustalił na 2250zł bo wczesniej było 2300zł ale to oficjalna dystrybucja u reszty może być troszku taniej. A na jurawatches co dawałes linka było 379 funtow a potem podrozaly na 399 funtow wiec tez do konca nie wiadomo ile bedzie kosztowac.

Sądzę, że w kilka miesięcy po premierze będzie spokojnie dostępny za jakieś 1500-1700 PLN. Nie mam jakiegoś specjalnego ciśnienia, żeby mieć go od razu. Na razie mam co nosić, ale tak, jak nie ciągnie mnie do Romana II, tak ten nowy G-Squad mnie się bardzo widzi, więc pewnie prędzej, czy później go kupię :)

 

Jeśli zaś chodzi o rozmiar, to niestety różowo nie będzie. Idealny byłby taki GBX-100 z funkcjami GBD-H1000, ale tego się raczej nie doczekamy.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do Romka II tez nie ciagnie ale to przez cene i ta nieintuicyjna koronke do nawigacji. Za to w GBD-h1000 jest fajna cena co do mozliwosci jak na 5 sensorow a z minusow jak dla mnie to brak szafiru jedynie no i po troszku rozmiar ale i tak bede nosic :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to ten sam wyświetlacz co w Romanie II?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.