Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

diver do 3 tys euro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Powoli przymierzam sie do kupna kolejnego automatu, ale tym razem cos konkretniejszego...

Posiadam juz takie cukiereczki jak:

- Maurice Lacroix Pontos chrono

- Certina DS Podium Valgranges

- Edox Les Vauberts Open Heart

a w miedzy czasie czekam na Eposa (a wlasciwie zdjecia) od pana Tic Taca i jesli mi sie spodoba to rowniez go kupie.

W kazdym razie od pewnego czasu szukam czegos wyjatkowego. Ostatnio spodobaly mi sie divery i moim nr 1 ktory najprawdopodobnie kupie jest Breitling Superocean Heritage 46 chyba ze mi podrzucicie cos ladniejszego co zmieni moje zdanie. Mam nadzieje ze mnie zaskoczycie wieloma propozycjami.

Zegarek ten koniecznie ma byc na bransolecie gdyz wszystkie inne wczesniej wymienione mam na pasku a przydalaby mi sie jakas konkretna bransoleta. Kolejna istotna sprawa - ma byc dosc duzy minimum 44 mm no i oczywiscie szwajcar. Co do kolorow i typu czy chrono czy nie to poki co mniej istotne choc jakis czas temu bylem zdcecydowany na jasna tarcze teraz to mniej wazne. Zegarek ma byc przejrzysty a co do ceny to dajmy na to ze do 3tys euro (okolo 12 tys zl)

Czekam na wasze propozycje.

Pozdrawiam

Michal


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A seamaster?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko Marine Master ? Ja wiem nie szwajcar ... ale szlachetny Diver !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Girard-Perregaux Sea Hawk,

- Zenith Defy Classic,

- IWC Aquatimer Automatic 2000,

- Panerai ???


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna KonTiki Diver

eterna_kontiki_diver_001_06.jpg


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seamaster jak najbardziej szkoda tylko ze troszke malawy:( z tego co kojarze to ma 42mm a to troche malo jak dla mnie. To samo tyczy sie Girarda, Zenitha i IWC choc musze przyznac ze Zenith jak i Girard sliczne. Jaka cena? chyba troche ponad 3 kola euro? Eterna do mnie nie przemawia. Seiko choc cenie to odpada bo nie szwajcar. lukas1 oczywiscie Orisy nie odpadly bo to naprawde piekne zegarki dzisiaj mialem okazje je mierzyc i naprawde fajnie leza zwlaszcza ten co kupiles no i te 47mm nie jest wcale takie duze:) ale przy tym brajtku poki co zostaja w rezerwie. Oczywiscie jeszcze ich nie wykluczam tym bardziej ze zona mnie namawia na tego Orisa bo po co wydawac 3 kola euro jak mozna 1 tys. Kobiety:)

Jakies inne propozycje?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te u boty to skolei sa przesadnie duze 50 i ponad mm to troche przegiecie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seamaster jak najbardziej szkoda tylko ze troszke malawy:( z tego co kojarze to ma 42mm a to troche malo jak dla mnie. To samo tyczy sie Girarda, Zenitha i IWC choc musze przyznac ze Zenith jak i Girard sliczne. Jaka cena? chyba troche ponad 3 kola euro? Eterna do mnie nie przemawia. Seiko choc cenie to odpada bo nie szwajcar. lukas1 oczywiscie Orisy nie odpadly bo to naprawde piekne zegarki dzisiaj mialem okazje je mierzyc i naprawde fajnie leza zwlaszcza ten co kupiles no i te 47mm nie jest wcale takie duze:) ale przy tym brajtku poki co zostaja w rezerwie. Oczywiscie jeszcze ich nie wykluczam tym bardziej ze zona mnie namawia na tego Orisa bo po co wydawac 3 kola euro jak mozna 1 tys. Kobiety:)

Jakies inne propozycje?

Girarrd Perregaux Sea hawk Pro - srednica 44mm . Bardzo fajny zegarek , powinienes znalezc za okolo $5000, moze troche mniej .

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2e156279445d7c0d8187b29d380a3ec5.jpg

Troszkę przekraczamy budżet ale warto ponegocjować cenę w salonach sprzedaży... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widze ze ma 44mm no i szczerze mi sie podoba ale 5000$ to juz troche za duzo. Ale chwila mowimy o 49950-19-632-FK6A ? bo mi sie o tego rozchodzi...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten IWC na pierwszy rzut oka w moim typie... jaka cena i czy jest dostepny na bransolecie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje ze ten IWC zrobil na mnie wrazenie musze poszperac zeby znalesc jakies inne zdjecia tego zegarka. Z tego co widze to jest w wersji z bransoleta... szkoda tylko ze taki drogi.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widze ze ma 44mm no i szczerze mi sie podoba ale 5000$ to juz troche za duzo. Ale chwila mowimy o 49950-19-632-FK6A ? bo mi sie o tego rozchodzi...

Myslalem o 49950-1-651-fk6a, ale fakt nie sprawdzilem ze zmienil sie kurs euro do $ . Niedwno bylo 1.6-1 teraz juz nie . Zastanow sie nad normalnym Seahawk II pomimo 42mm wyglada na rece na wiekszy niz jest naprawde . Sam mam taki i na mojej niemalej lapce wyglada wiecej niz OK , gdybys chcial zdjecia na rece daj znac to podesle

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ireczku jesli ci to nie sprawi problemu to bardzo chetnie zobacze fotki tego Seahawk II. A co do Orisa wstawionego przez cyklotymik to mialem okazje go wczoraj mierzyc i naprawde jest kozacki z tym ze moja zona powiedziala ze nie wyjdzie zemna na ulice jak bede mial taki budzik na rece wiec raczej odpada:( ale fakt jest troszke za duzy. Dzisiaj jade do Dublina w poszukiwaniu tego IWC wklejonego przez TomASHa chetnie go przymierze. Szczerze mowiac zrobil wielka konkurencje dla Breitlinga Superocean Heritage 46. Jesli by porownac te dwie firmy i te dwa zegarki to waszym zdaniem co lepsze i dlaczego?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski ten GP BMW Oracle B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki HemiG wlasnie znalazlem je juz jakis czas temu na ebayu i z mojego punktu widzenia sa zbyt kolorowe. Niebieska tarcza odpada - gdyby byl w innej kolorystyce (ciemna/czarna lub jasna/biala) napewno bym go bral pod uwage co nie zmienia faktu ze to naprawde sliczne zegarki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Glycine Lagunare LCC3000 3875.19 podobno jest ich pare w klubie. Moglby ktos wrzucic zdjecia jak lezy na nadgarstku?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj prawie 2mm na grubosci do Orisa 47mm( 16.5 ) B)


Oris Diver Small Second Date 47mm -Steinhart Ocean2 White -Orient CEU07008DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-16365-0-99677900-1331370786.jpg

post-16365-0-18747200-1331370781.jpg

post-16365-0-08153500-1331370783.jpg

post-16365-0-95044300-1331370784.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie slicznie sie prezentuje ale mimo wszystko szukam czegos troszke wiekszego. Jaki on ma kolor tarczy?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie slicznie sie prezentuje ale mimo wszystko szukam czegos troszke wiekszego. Jaki on ma kolor tarczy?

Czarny


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.