Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Policzmy SEIKO 5

Rekomendowane odpowiedzi

Dopisuje sie z moja 5tka rozmiar moglby byc wiekszy,chociaz mi nie przeszkadza,bo jest bardzo wygodny!

 

 

Gratulacje :)

 

Bardzo wygodny i "nieodczuwalny", jednakże rozmiar ciut mały jak dla mnie (kwestia subiektywna).

 

Niewątpliwie SNZG ma lepszą lumę, miałem 809-tkę i nie świeciła tak długo, w SNZG jest widoczna, solidna warstwa lumy. Wolę również wskazówkę sekundową w tym pierwszym, w 809 jest nieco ekstrawagancka - chodzi o proporcje, "widoczność" końcówki pomalowanej na czerwono i to "kółeczko" z lumą  (czemu po przeciwnej stronie, niż zazwyczaj?) i długość oraz proporcje.

 

Plus dla SNZG za pełne ogniwa bransy i 23 kamienie ;)

 

Subiektywnie wolę wiekszego pilota, tarcza też wydaje mi się bardziej uporządkowana i proporcjonalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezposrednio przed ta 5tka nosilem Certine DS Rookie i jak zalozylem Seiki to pomyslalem - damka! Ale po paru dniach sie przyzwyczailem i jest ok;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja "5", od niej wszystko się zaczeło prawie 3 lata temu :D

Fajny. Jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNKE63K1, na forum jest nawet recenzja kolegi Przemek84 i więcej zdjęć z fajnymi paskami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek prześwietny, gratuluję. Łezka mi się w oku kręci jak go widzę w takim ładnym stanie. Mój po 4 latach noszenia do pracy już "troszkę" gorzej wygląda, ale co mnie cieszy nadal punktualny i wodoszczelny.


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek prześwietny, gratuluję. Łezka mi się w oku kręci jak go widzę w takim ładnym stanie. Mój po 4 latach noszenia do pracy już "troszkę" gorzej wygląda, ale co mnie cieszy nadal punktualny i wodoszczelny.

widziałem w galerii na fajnym parciaku, co to za pach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o ten pasek ze zdjęcia na instagramie, w ręku scyzoryk, multinarzędzie, latarka a na ręce SNKE63K1 na tym pachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zrobione przeze mnie dwa lata temu oliwkowozielone nato. Aktualnie już dość mocno znoszone, muszę uszyć nowe ale czasu brak.

 

https://instagram.com/p/3dv0qyLhDI/?taken-by=przemekspce

https://instagram.com/p/3KBUZCLhC4/?taken-by=przemekspce

Edytowane przez Przemek84

Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moja piątka. Jest to mój pierwszy automat. Tylko mam problem. Zupełnie zapomniałem jaki to model:)

d716aa49a63a0bcamed.jpg

Edytowane przez looki8329

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko 5 president w Google i powinien być :D zawsze mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki teraz już wiem. To model: SNK619K.

Edytowane przez looki8329

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi chodził po głowie president, nie mogłem sie zdecydować biały czy czarny i w końcu wziąłem coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Amildor

Oto moja piątka. Jest to mój pierwszy automat. Tylko mam problem. Zupełnie zapomniałem jaki to model:)

d716aa49a63a0bcamed.jpg

Podoba mi się pomysł umieszczenia informacji z dniem tygodnia na dole, dobrze to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moja piąteczka, tydzień na forum i nie mogłem się powstrzymać, musiałem kupić coś co można nazwać prawdziwym zegarkiem... W końcu od czegoś trzeba zacząć :)

 

SNKK07

 

post-83643-0-15405700-1438075334_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, niech się dobrze nosi.

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mike74

dzis rano przeczytalem ten watek i znalazlem zdjecie seiko snxs77k....i juz jedzie do mnie, dzieki forumowicze! w zyciu bym nie spojrzal na ten zegarek, ale jak zobaczylem go na pasku to dopiero zobaczylem jego piekno w prostocie! po prostu czad!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mike74

Chcialem wrzucic zdjecie ale mam jakies techniczne problemy.jestem zachwycony zegarkiem.na zywo cudo.w kolorze blue.ciekawe czy w innych kolorach tez taki slodziak na zywo.mam zegarki x razy drozsze ale to wlasnie ten zegareknie tak zachwycil.sam sie az dziwie.pozdrawiam wszystkich fanow snxs77k!

Edytowane przez mike74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.