Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Jaroslaw Jerry Esowy

Użytkownik
 • Content Count

  3930
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Jaroslaw Jerry Esowy

 1. Cena do rozsadnej negocjacji. Możliwa też zamiana na coś w automacie,,/manualu
 2. Grand Classic. Wrócił na nadgarstek żeby się przekonać by go nie sprzedawać, podobnie jak drugiego Signature - Grand Complication Minute Repeater
 3. Na sprzedaż leci Epos 3280. Nie udało mi się go znaleźć gdziekolwiek na sprzedaż Stan zegarka 7/10 bo jakieś ryski niewielkie na polerowanych powierzchniach czy uszach od zmiany pasków. Szkło szafir bez rys. Wymiary 40,5 mm średnica bez koronki, z koronka 44 9,5 mm grubość 47,5 lug to lug 20 mm w uszach. W środku eta 2824-2 ładnie zdobiona. Luma jak na szwajcara dobra. Zgodnie z informacją od poprzedniego właściciela przeglą był ok 1,5 roku temu, co widac na screenach z watchcheck odpowiednio tarcza do góry i na dół. Sumarycznie robi ok 8 sek minus na dobę noszony na ręku. Jak widać nie wymaga przeglądu. Brak pudelka i papierów. Z zegarkiem nowy nienoszony pasek Diloy. Możliwy odbiór osobisty w Pruszkowie. Cena dla klubowiczów 1599 zł. Do zegarka mogę dorzucić kawałek strapcode do polerowania.
 4. po prawie 2 latach okazało się że taki problem jak powyżej to nie problem. Od 2 tygodni mam na ręku zegarek z recenzji i skubany nie chce zejść choć konkurencje ma mocną ( Certina DS Action Diver, 2 X Citizen Signature itp). No ma coś w sobie ten zegarek. Filmowa historia też zapewne działa tu na podświadomość. Tak że drodzy, rozwiązujcie swoje problemy empirycznie :).
 5. Orient Ray. Z Orientoe jeszcze Mako, i Kano popatrz.
 6. Jak z AR? Czy jest efekt "braku szkła" jak choćby w Signature Grand Classic czy w Orientach Standard Date?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.