Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RUSKI

Jakie walizki

Recommended Posts

Kurcze to co Ty wozisz - wielki format.

dwa body z pełnymi gripami to już prawie 4 kg, do tego kilka szkieł (najlżejsze jakie mam waży 1 kg a najcięższe ponad 3 kg) dolicz coś do błyśnięcia i 17 calowy laptop do obróbki a już robi się prawie 20 kg ;)

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Ja polecam walizki TITAN (już ktoś tu o nich pisał), mam jedną już dość długo i jak na razie sprawuje się bez zarzutu. Oszczędzanie na walizkach to wg. mnie nienajlepszy pomysł, zdazyło mi się już widzieć wyjeżdzające na lotniskowym taśmociągu ubrania, a chwilę potem rozwaloną walizkę.

dwa body z pełnymi gripami to już prawie 4 kg, do tego kilka szkieł (najlżejsze jakie mam waży 1 kg a najcięższe ponad 3 kg) dolicz coś do błyśnięcia i 17 calowy laptop do obróbki a już robi się prawie 20 kg ;)

Jak dobrze kojarzę "robisz" w systemie Nikona.

To już wolę zostać w Canonie, wychodzi lżej, przynajmniej przepuklina mi nie grozi :)

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Na przestrzeni ostatnich 15 lat w samolotach spędzałem średnio po kilkaset godzin rocznie a liczne towarzyszące temu przygody w stylu rozwalonej/przebitej/zalanej walizki wymusiły poszukiwania dobrej walizki. Teraz używam na liniowych połączeniach niemal wyłącznie aluminiowych walizek rimowa oraz materiałowe tumi. Są dość lekkie jak na swoje wymiary, zapewniają dobrą ochronę przed uderzeniami i wilgocią, w przypadku ruimowy wnętrze nie zawiera 50 kiezonek które ważą i przeszkadzają, świetne kółka. Podstawą jest jednak jakość wykonania i niezawodność, rimowe można by określić mianem cywilnej wersji peli tumi natomist dopracowaną walizką samsonite/travelpro.

Ja używam taniej walizki z makro i do tej pory zaliczyła z 10 podróży jedyny mankament ze jest trochę przybrudzona ale z premedytacją wybrałem walizkę jasno zielona z daleka ja widzę na taśmie ;)

jarek

Zz racji wykonywanej pracy latam bardzo często, choć zazwyczaj latam tylko z kabinową walizką/torbą podróżną na kółkach, materiałową ale lekko usztywnioną firmy Porsche Design. Trochę zegarkowo mi sie kojarzyła ;) , więc ją wybralem i do tej pory sprawuje się bardzo dobrze.

Ja używam sztywnej kabinówki Puccini i sobie chwalę (delegacje).

Na dłuższe wypady tylko twarde walizki Samsonite.

Ja mam od paru lat torbę Sunset Medium od Hi-Tec. Na początku traktowałem ją jako coś tymczasowego, bo jest znacznie tańsza od wszystkich Samsonite'ów, ale trzyma się całkiem dobrze. Duży plus za to, że oprócz rączki transportowej ma uszy, tak jak w normalnych torbach. Czasami to potrafi bardzo ułatwić życie.

Samsonite oyster opinia:

Walizka nie posiada łożysk (kółka obracają się wokół plastikowej ośki, która po kilku miesiącach się 'spiłowałuje' i odpadną kólka).

post-60673-0-29666300-1363539268_thumb.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.