Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A indywidualne zamowienia też realizują ;-) :?:

Taką bym sobie zmajstrował ...

 

post-2204-0-47677700-1330525563.jpg

 

Pitrer a co to za forum ? To o którym wspominaleś - bądź nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze możesz to wysłać do Chrisa z zapytaniem. Powodzenia w każdym razie.


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra - pokazuję

 

 

 

P9137240.JPG

P9137241.JPG

P9137243.JPG

 

tylko się proszę głośno nei śmiać


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi, żeby sie śmiać? Tylko pochwa taka mało terenowa i nieco narażona na przebicie... jakbys miał chwilę, to podeślij mi go na weekend to ci zrobie pochwe z kydexu jak sie patrzy! W prezencie, jak to między harcerzami (byłymi, ale zawsze)... nóż na pewno zyska na "mozliwościach operacyjnych" :)


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto mówi, żeby sie śmiać? Tylko pochwa taka mało terenowa i nieco narażona na przebicie... jakbys miał chwilę, to podeślij mi go na weekend to ci zrobie pochwe z kydexu jak sie patrzy! W prezencie, jak to między harcerzami (byłymi, ale zawsze)... nóż na pewno zyska na "mozliwościach operacyjnych" :)

 

z góry dzięki - oczywiście bardzo chętnei - a ta pochwa mimo lichego wyglądu wytrzymała od 84r - tajemnica tkwi we wnętrzu - jest to jeans wypełniony w środku płytami pcv - jak na razie się trzyma :)

 

jakby co to adres pisz na priva - p0li(at)oto.to


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomniała mi się historia mojego pierwszego prawdziwego noża ...

W zamieszchłych czasach gdy miałem jakieś 3-4 lata, mój dziadek ( ten od maszyny Singera - gdzieś już o nim pisałem ) dał mi mały czarny scyzoryk z 1 ostrzem. Scyzoryk miał jakieś 5 cm złożony i był moją najlepszą zabawką z którą się nie rozstawałem. To nie przechwałki naprawdę nosiłem go niepostrzeżenie do przedszkola i chowałem zawinięty w chustkę do nosa w kieszeni od fartuszka na brzuchu - nigdy go NIE WYKRYTO :twisted: Któregoś wieczoru poszedłem spać ... budzę się rano ... i ... NIE MA MOJEGO SCYZORYKA :!: ... dalej wiadomo: atak histeii, groźby skończenia ze sobą, podejrzenia rzucane na rodzinę. Nie ma rady ojciec postanawia kupić mi nowy nóż ( atak histerii nie ustaje - ale udaje się go odrobinkę przytemperować ). Po pracy Głowa Rodziny dumnie wkracza do domu, na twarzy promienny uśmiech, w ręku teczka ... chwila nieznośnego napięcia ... i ... (fanfary) ... wydobywa z czeluści teczki WIELKI MYŚLIWSKI NÓŻ Z PIŁĄ I RĘKOJEŚCIĄ Z POROŻA W SKÓRZANEJ POCHWIE cóż za radość ! A po chwili konsternacja ... jak zabrać go do przedszkola .... histeria znowu dochodzi do głosu ... i tak do wieczora.

Wieczorem odnaleziono mój skarb w ... pościeli ... a dokładniej pod poduszką.

Cóż za dzień, co ja wtedy przeżyłem ... ale opłacało się ;-) miałem dwa piękne noże zamiast jednego. Jak zrobię foto myśliwca wkleję - scyzoryk gdzieś się zapodział ... a i jeszcze jedno emerytowany myśliwiec jeździ ze mną samochodem. Dużo w życiu przeszedł.

 

PS. Klnę się na HONOR że cała historia jest 100 % prawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poli, świetny nóż, rasowa surowa maszyna :) Powodów do śmiechu nie widzę, do podziwu - owszem :shock:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z góry dzięki - oczywiście bardzo chętnie

Mówisz masz! Wybrałem kydex w kolorze desert-tan, czyli piaskowy po naszemu. Fotki z wbudowaną lampą w warsztacie więc tak sobie wyszły, ale nóz trzyma sie jak należy! A w rzeczywistości piaskowa pochwa i rdzawa rękojeść fajnie razem sie komponują. A ponieważ takie akcje maja u mnie zawsze pierwszeństwo, to juz gotowe :lol:

 

Aha, moje diamentowe pręty do Triangle pomogły mu znów zacząć golić ;)

 

post-125-0-53535000-1330526443.jpg

 

post-125-0-18489100-1330526445.jpg

 

Jak juz dotrze do ciebie (czekam na adres), to zrób mu porządna fotę, co? Chyba, że potem sam cos jeszcz strzelę... noc młoda :D


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chevy'56

:cry: Wzruszylem sie... i historia z przedszkola i historia z robieniem pochwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz masz! Wybrałem kydex w kolorze desert-tan, czyli piaskowy po naszemu. Fotki z wbudowaną lampą w warsztacie więc tak sobie wyszły, ale nóz trzyma sie jak należy! A w rzeczywistości piaskowa pochwa i rdzawa rękojeść fajnie razem sie komponują. A ponieważ takie akcje maja u mnie zawsze pierwszeństwo, to juz gotowe :lol:

 

Aha, moje diamentowe pręty do Triangle pomogły mu znów zacząć golić ;)

 

Jak juz dotrze do ciebie (czekam na adres), to zrób mu porządna fotę, co? Chyba, że potem sam cos jeszcz strzelę... noc młoda :D

 

 

łaaał - szczękę szukam na podłodze -

 

wygląda rewelacyjnie

 

a jeśli go naostrzyłeś to wiedz że zrobiłeś to po 22 latach od ostatniego ostrzenia :D

 

nieee no

idę budzić żonę

niech sobie też popatrzy :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Snipii

Wiecie od keidy zaczalem interesowac sie nozami moze to smieszne ale po filmie Rambo pierwsza krew :lol: Ci co ogladali (sa tacy ktorzy nie ogladali?) pewnie wiedza o co chodzi

 

 

pozdrawiam

Marcin

 

ps Nie mam w kolekcji na ten moment nic oprocz Victorinoxa Forestera ale fajny jest do codziennych zastosowan, moze sobie toola sprawie jakiegos jeszcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chevy'56
Wiecie od keidy zaczalem interesowac sie nozami moze to smieszne ale po filmie Rambo pierwsza krew :lol: Ci co ogladali (sa tacy ktorzy nie ogladali?) pewnie wiedza o co chodzi

 

Proste ;)

 

knife.jpg

 

Chociaz ten co zamiescilem jest chyba z II czesci... (?) ale ladny kawalek zelastwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... podobno Żwirek kręci z Muchomorkiem :D

wracając do tematu, jako mały dzieciak, po filmie Rambo oczywiście, będąc przejazdem na jakieś wakacje, zatrzymaliśmy się w Berlinie... to dziś pamiętam jakie sceny starszym robiłem na ulicy i jaki byłem naburmuszony... powód - oczywiście Rambo Messer! :twisted: jak ja chciałem mieć taki wielki czarny nóż, koniecznie z ząbkami hehehe!

Mój pierwszy nóż kupiłem wiele lat później. Teraz mam dwa - jeden duży i drugi mały składany kciukiem.

fotki wrzucę jak je porobię :D


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nowy nabytek : Spyderco D'ALLARA

 

post-2204-0-11591000-1330528950.jpg

 

za kilka dni napiszę coś więcej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz dotrze do ciebie (czekam na adres), to zrób mu porządna fotę, co? Chyba, że potem sam cos jeszcz strzelę... noc młoda :)

 

no więc nóż z pochewką doszedł już czas jakiś temu ale czekałem na monstera żeby zrobić im wspólną sesję :)

 

jeszcze raz wieeelkie dzięki dla PiterM za całokształt :)

 

ale z ostrzeniem trochę przesadziłeś

pierwsza próba otworzenia puszki z lakierem..

 

P9207300.JPG

 

...była nieudana - no więc podszedłem do niej jeszcze raz...

 

P9207301.JPG

 

...i stwierdziłem że do 3 razy sztuka może oznaczać utratę palca - więc poszedłem po śrubokręt :)

 

a tu w całej okazałości:

 

P9257336.JPG

 

no i jeszcze diorama z monsterem

 

P9257339.JPG

 

na koniec trzej pancerni i uschnięty bluszcz

 

P9257341.JPG

 

no to tyle :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ekstra! Zaczyna być coraz ciekawiej.

Nóż, krew a co bedzie dalej? Seppuku, Kuba Rozpruwacz czy "Psychoza"? Klawiatura widzę juz poszła na pierwszy ogień.

:)


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha-ha-ha

 

zaśmiał się złowieszczo demon ... prawdziwa miłość wymaga poświęceń :!:

 

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę się tego prawdę mówiąc obawiałem... cóż, odesłałem nóż, znaczy ostry :)


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troszkę się tego prawdę mówiąc obawiałem... cóż, odesłałem nóż, znaczy ostry :D

 

mam nadzieję że się norma cięcia się przed przyzwyczajeniem się do nowej ostrości została zrealizowana :)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p0li... myślę, że tak :)

 

Demon, to jeden z noży o najlepszym stosunku jakości do ceny. Za relatywnie nieduże pieniądze masz kawał porządnego foldera. Gratuluję!


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Tym bardziej, że kupiłem szufladowca - czy jak kto woli półkownika, bądź nosiciela ;-) Za 220 PLN z przesyłką :!:

 

Piter jedna sprawa mnie niepokoi - blokada ... hmmm, działa genialnie - trzyma jak beton :!: Ale konstrukcja tego tłoczka który popycha kulkę z łożyska jest dość delikatna i narażona na wszelkie szkodliwe czynniki ( piasek, woda itp. ) zastanawiam się czy z czasem nie potrzebna będzie jakaś ingerencja ? Konstrukcja jest prosta, można powiedzieć, że nie ma się co psuć ... ale ?

 

Ps. Wszystko opiszę w recenzji - za kilka dni mam nadzieję ( jak się lepiej z nożem poznamy ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Tatuńcio mi dziś sprezentował:

post-0-0-66991200-1330529550.jpg

post-0-0-64282800-1330529551.jpg

post-0-0-59720200-1330529552.jpg

 

22 funkcje :)

stal 2CR13 co to:?

 

i waży z pół kilo

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.