Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki diesel. w końcu coś sobie wybiorę :lol:


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest taki jak ten czarny, też czarny tylko z ząbkami? I ciut mniejszy bo to podejrzewam za 20 cm po rozłożeniu ma? I mógłbym prosić o cenę na pm bo jaoś nie mogę zlokaalizować

Taki jak ten powyzszy czarny wystepuje rowniez w edycji "z ząbkami" (ale niestety jest on takich samych rozmiarow jak ten powyzszy). Z ciut mniejszych czarnych i 'assisted' jest Scallion taki jak ponizszy:

 

post-2583-0-07967800-1330808706.jpghttp://img512.imageshack.us/img512/529/ker...n3mediumcr5.jpg

 

ale, niestety, jest on bez "ząbkow" (jak sie dobrze trafi, to mozna takiego Scalliona 'bez uzebienia' nabyc juz za ok. $30).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze panowie... no załamka...

a powiedzcie jak to jest z tą ich "czarnościa" Nie jesy słaba?

Bo jakoś czarne mi bardziej podchodzą. A raczej drzewa tym rąbać nie bedę:lol:


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew

ja ostrzyłem patyki na kiełbaski i czarne trzyma sie dobrze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jak to jest z tą ich "czarnościa" Nie jesy słaba?...

'Zadyszki' nie dostaje... :lol:

(Tak jak nadmienil kolega 'Lew' powyzej, czern jest dosc wytrzymala na otarcia, na tyle przynajmniej, ze do 'zywej stali' nie powinna sie przy 'normalnym' uzytkowaniu latwo zetrzec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike, bardzo fajny ten 'bezzebny' nozyk, tez chyba takiego nabede do kompletu. Te tradycyjne Endury sa niezwykle wytrzymale.

BTW, ja tez zbyt czesto nozy nie uzywam, prawdopodobnie o wiele rzadziej niz Ty (jesli na jakies grzyby chodze, to do sklepu i najczesciej na te zwykle juz sciete i ladnie zapakowane :grin: ). Zdarza sie ze uzywam noza przy okazji jakiejs wyprawy ;na lono natury' (np. na ryby) i to w zasadzie wszystko.

 

Ponizej kilka fotek jeszcze jednego z mojej kolekcji niesamowicie mocnego i wytrzymalego Spyderco:

 

post-2583-0-27162600-1330809194.jpg

 

post-2583-0-63653100-1330809195.jpg

 

post-2583-0-80286300-1330809196.jpg

 

post-2583-0-93858500-1330809197.jpg

 

post-2583-0-16512700-1330809199.jpg

 

post-2583-0-31646100-1330809200.jpg

 

post-2583-0-57288700-1330809201.jpg

 

post-2583-0-71897700-1330809202.jpg

 

post-2583-0-88789700-1330809203.jpg

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tessio to srebrne cudeńko jest niesamowite, możesz mi na PW napisać ile kosztowało i czy ewentualnie mógłbys mi coś takiego nabyć??


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tessio to srebrne cudeńko jest niesamowite, możesz mi na PW napisać ile kosztowało i czy ewentualnie mógłbys mi coś takiego nabyć??

powiniennes raczej zachwycac sie tym drugim :D Mcusta do wielce drogich i zacnych nie nalezy... w przeciwienstwie do nozy Willliama Henry`ego - cos pomiedzy dzielem sztuki, a bizuteria nad ktora sie kontempluje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej serii noży WH podoba mi się lancet, dzięki pozytywnemu kursowi dolara

może się skuszę choć ostatnio z tego powodu troszkę ostatnio szaleję na ebayu i nie tylko

- 2 nowe japońskie pióra (sailor i pilot custom), 3 nowe noże, a w toku mam realizację prawie hi-endowych :D kolumn custom i renowację atlantica za którą jeszcze nie zapłaciłem.

 

A do tego innych na złą drogę sprowadzam ostatnio namówiłem kolegę na takie cudo:

post-1249-0-36858000-1330809725.jpg

które ma zostać jeszcze poddane customizacji :D - alumiowe okładziny na egzotyczne drewno.

 

Ciężkie jest życie gadżeciaża :D, pewnie dlatego od kilku miesięcy mieszkam w nowym mieszkaniu na podłodze :lol:, ale w dobrym towarzystwie bo stoi na niej też od niedawna wzmak rotela :lol:.


Gorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tessio to srebrne cudeńko jest niesamowite, możesz mi na PW napisać ile kosztowało i czy ewentualnie mógłbys mi coś takiego nabyć??

powiniennes raczej zachwycac sie tym drugim :D Mcusta do wielce drogich i zacnych nie nalezy... w przeciwienstwie do nozy Willliama Henry`ego - cos pomiedzy dzielem sztuki, a bizuteria nad ktora sie kontempluje :D

 

Jesteś niesprawiedliwy :wink: Mcusta to całkiem przyzwoite materiały i dobre wykończenie. Fakt, że design ich niektórych noży i hipisowskie :wink: pochewki nie każdemu muszą się podobać, ale poza tym nie ma czego zarzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajowy :mrgreen:

duży jest?

Ni

duży to jest BM 630 Skirmish lub Rukus

to już solidne noże spokojnie mogą zastąpić w terenie fixed /nóż ze stałym ostrzem/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajowy :mrgreen:

duży jest?

Ni

duży to jest BM 630 Skirmish lub Rukus

to już solidne noże spokojnie mogą zastąpić w terenie fixed /nóż ze stałym ostrzem/

O tak. BM630Skirmish spokojnie mooglby w terenie 'fixed blade'-a zastapic, tak jak i ktorys z taktycznych Lone Wolf "kozikow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera miała być przerwa w kupowaniu noży.. nie wyszło.. kupiłem taki: :roll:

 

CR5102.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajowy :mrgreen:

duży jest?

Maly raczej nie jest. Dlugosc calosci z rozlozonym ostrzem - 19cm; dlugosc samego ostrza - 8cm. Takze, rzeklbym ze jest srednich rozmiarow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnego, tylko z ATS34, i pełną rekojeścią. Poza cieniutkim linerem nożyk był super.


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATS34 tez jest niezla. Z tego co zdazylem sie zorientowac, amerykanskie firmy produkujace noze powracaja do 'starszej' stali 154CM ktora, uzyskiwana obecnie nowoczesnymi metodami, uwazana jest za wyzszej jakosci niz stal ATS34 (ktora tez jest bardzo wysokiej jakosci).

Jesli chodzi o moj powyzszy Buck Tempest, to ostrzu ze 154CM stali towazyszy niesamowicie mocna 'frame' zrobiona 'z 6061 T6 aircraft grade'-aluminium, co czyni ten slusznej wielkosci noz (dlugosc ostrza 8cm, w rozlozeniu 19cm) solidnym, niezwykle wytrzymaly na wszelkiego rodzaju 'abuse' narzedziem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest tempest, mi chodziło o podobnego z wyglądu Sirusa.. :D takiego jak z czachami na poprzedniej stronie, ale z czystym aluminium na rekojeści, i on niestety byl liner lock, a liner był dla mnie za cienki :D


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.