Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

RysiekOchodzki

Użytkownik
 • Content Count

  671
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1672 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1679 profile views
 1. To nie były jakieś superauta, „zwykłe” samochody. Nie wiem, nie podejmuję się oceniać. Ci, których znam osobiście wydają się spoko, ale nie znam ich na tyle dobrze, aby mieć 100% pewność 🤷‍♂️
 2. A ja z kolei mam takie doświadczenia z autostrad w północnych Włoszech (Mediolan, Padwa, Wenecja, Parma, Bolonia) - najwięksi szaleńcy to kierowcy na szwajcarskich blachach. Niczym wściekłe psy spuszczone ze smyczy. Autostrada, wyprzedzam jadąc przepisowo i nagle samochody dojeżdżające do mnie na centymetry, wyprzedzające z prawej i wjeżdżające przede mnie. Kilkukrotnie musiałem hamować, żeby nie skończyło się tragedią. Masakra. Myslałem, że może ja miałem takiego pecha, będąc kilka razy w tamtych rejonach i przy okazji zapytałem znajomych Włochów z Mediolanu i okolic. Potwierdzili moje obserwacje.
 3. Tak jest, tylko z pastą gochujang zamiast papryczek gochugaru. Są bardziej znośne następnego dnia 😉
 4. To ja wrzucę zdjęcie ze środka i swoje 5 groszy do tematu spalania. Sorry za syf, ale samochód jeździ, a nie wyleguje się w SPA 😉
 5. Wybaczcie spam pudełkowy, ale stwierdziłem, że pokażę, jak w Japonii pakują zegarek w butiku 🙂
 6. Bransoleta tutaj kosztuje 95000 Jenów, czyli około 2450 PLN. Niestety nie mają dostępnych od ręki i trzeba zamawiać przez serwis z terminem realizacji w Japonii około tygodnia, jeżeli mają bransę na stocku w GS. Jeśli nie mają trwa to miesiąc. Na taką akcję zabrakło mi czasu i będę ogarniał temat w Europie po powrocie do domu. Jeśli będziesz zainteresowany, daj znać.
 7. Dzięki Krzysiek, jestem w Japonii, to zdjęcie akurat zrobiłem w Kioto, może to była włoska dzielnica 😉😀 Referencja zegarka to SBGX295.
 8. Ode mnie poszło dwieście, żeby szybciej zamknąć listę 😀
 9. Dziękuję! Jutro będę sprawdzał w innym butiku możliwość dokupienia bransolety. Pytać o dwie? 🙂
 10. Chciałbym się przywitać w wątku 🙂 Model entry level na zapoznanie z marką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.