Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RysiekOchodzki

Użytkownik
 • Content Count

  638
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1266 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1400 profile views
 1. RysiekOchodzki

  Nóż

  Ja też będę.
 2. Nawet z notarialnym zobowiązaniem najemcy do opuszczenia lokalu i poddaniu się egzekucji tegoż w trybie trzech siódemek?
 3. Wszystkiego najlepszego dla mamy! 🌷 Ma urodziny w tym samym dniu, co moja 🙂
 4. Hop i nowa cena, zapraszam.
 5. Hop i nowa cena, zapraszam do rozmów
 6. Gratulacje! Podłączam się do pytania @szuwi - jak się go nosi w porównaniu z DJ?
 7. Hejka, sprzedam Tudora Pelagosa 39 mm referencja M25407N-0001. Full set z polskiej dystrybucji z końca 2022. Zegarek założony dosłownie kilka razy nie posiada praktycznie żadnych śladów użytkowania. Koperta czysta, bezel czysty, szkło czyste, klamra czysta, dosłownie dwa mikro ślady wewnątrz bransolety na ogniwach dotykających koperty. Stan 9/10 głównie ze względu na skróconą bransoletę. Bransoleta skrócona na nadgarstek około 18 cm, dwa dodatkowe ogniwa oczywiście w zestawie. Gumowy pasek nie był nawet wyjmowany z folii. Super cena 17200 PLN. Wyłącznie odbiór osobisty w Warszawie i okolicach, mogę spotkać się gdzieś w pół drogi.
 8. Hop i konkretna obniżka ceny, zapraszam do rozmów 🙂
 9. Sprzedam zegarek Panerai PAM 1086. Full set z polskiej dystrybucji kupiony w styczniu 2022. Jestem drugim właścicielem, zegarek kupiłem na naszym forum. 8-letnia gwarancja do 2030 roku. Zegarek posiada drobne ślady użytkowania: mikrorysy na kopercie, bezelu i klamrze. Stan oceniam na 9/10. Cena 19200 PLN do rozsądnej negocjacji. Wyłącznie odbiór osobisty w Warszawie i okolicach, mogę spotkać się gdzieś w pół drogi.
 10. Niestety nie ma chemii z Pamem i będzie szedł dalej w świat. Jeśli ktoś jest zainteresowany 1086 w super stanie, zapraszam na PW.
 11. I w dodatku są z platyny, więc strata jeszcze większa
 12. Jak to mówią - poważni ludzie zainwestowali poważne pieniądze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.