Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RysiekOchodzki

Użytkownik
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

840 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

641 profile views
 1. To wiem, ale pasek na zdjęciu wygląda jakby miał trochę luzu. Pytam, ponieważ chcę założyć nato do nowego Suba a mam tylko 20mm. Będzie działać? Czy lepiej kupić coś 21mm?
 2. Nigdzie nie napisałem, że ma podjazd (cokolwiek to znaczy) do 58. Z opinią na podstawie wrażeń wizualnych nie polemizuję, chyba że go nosisz i możesz podzielić się wrażeniami z użytkowania.
 3. Tak na gorąco - koperta z BB58 więc wiadomo, klei się do nadgarstka. Wszystko jest szczotkowane, oprócz dolnej krawędzi bezela. Bransoleta bez fake rivets wygląda jak w Rolku i nawet też skrzypi . Poniżej zdjęcie poglądowe. Bardzo dobra mikroregulacja w bransie ma sprężynę. Nie trzeba celować w slot i niczego wciskać, po prostu sama wskakuje w wyżłobienie. I potwierdzam - luma na indeksach ma delikatnie inny odcień od tej na wskazówkach. Moim skromnym zdaniem będzie kolejny hit od Tudora.
 4. No pewnie, tylko kupa na cudzym stole nadal sobie siedzi i rozsiewa smrodek… Dodatkowo od 11 lipca nie ma odpowiedzi, na pytanie, po co było przelewane 10 złotych związane z wizytą u Pana Krzysztofa Płonki… Leon niczego nie musi wyjaśniać - to nie jemu był przelewany hajs.
 5. @leoric, zaczynasz rozumieć, dlaczego wolę przyjechać z Warszawy na spotkanie do Was? 🙂
 6. Ja czekam na zdjęcie bagażnika soli... 😂
 7. Jak masz sporą historię zakupową, to 20% ceny zegarka możesz zapłacić punktami.
 8. RysiekOchodzki

  Nóż

  No i 940 zostaje - tnie ch*jowo, kształt jakiś taki nie teges, ale żona powiedziała, że to najładniejszy nóż ze wszystkich, jakie mam. Roma locuta, causa finita 😂
 9. Może to i lepiej, przynajmniej nie czuć Cię z 20 metrów...
 10. RysiekOchodzki

  Nóż

  A dlaczego zielony? Pytam, bo póki co faworytem jest niebieski, tyn z pajonkiem No właśnie też mi coś w nim nie leży i na razie jest jak powyżej... ale dam mu trochę więcej czasu.
 11. RysiekOchodzki

  Nóż

  No i wpadł kolejny, teraz trzeba wybrać tego jednego do targania na co dzień…
 12. RysiekOchodzki

  Buty

  Kurła, właśnie się okazało, że jestem nieświadomym wyznawcą tej filozofii od jakichś 15 lat 😉 A tak na poważnie, @pisar dzięki za opisanie tematu, byłbym wdzięczny, gdybyś wrzucił kilka profili z Insta. Z góry dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.