Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Degustatorr Noir

Seiko Orange Monster

Recommended Posts

Największy wybór masz na amerykańskim ebayu.Cena hmm między 180 - 230 dolarów.

Guest polak902

dzieki. a dokladnie jaki to model??

edit juz wiem :rolleyes:

zodiac sea deagon ok. 180 dolcow

No właśnie.Przepraszamy autora wątku za ten OT :rolleyes: .

Całkiem przyjemny ten V-Wolf,ale najpierw sea dragon musi być B) .Są też i większe dragony tyle tylko że mają chrono i moim zdaniem nie wyglądają już tak ciekawie.

Niestety jak się na coś uprę to nie ma zmiłuj.Powiem Tobie w tajemnicy :D ,że oprócz tego opasłego japończyka co niby do mnie płynie w podróż do naszego kraju wybrała się jeszcze jedna panna.Z jeszcze dalszego zakątku świata(końca?) w limitacji 500szt :D .

Waldii, tak myślałem, że w końcu udało Ci się upolować tego grubego japońca... :) Niebieski na bransolecie?

No, ale zaintrygowała mnie ta panna...Limitacja...Jeżeli nie tu, to na PW zdradź mi tą tajemnicę, bom ciekaw bardzo... :) Nikomu nie powiem... :)

polak902

Ten Zodiac, którego pokazałem na zdjęciu i o którego pytałeś, to nie Sea Dragon, tylko V-Wolf.

Żeby nie robić już OT wszystkich chętnych do pogadania o Zodiakach zapraszam do tematu ZODIAC zegarki w ZEGARKACH SZWAJCARSKICH I NIEMIECKICH.

Mało znany ale jakże piękny :rolleyes: .Zegarek z Nowej Zelandii B)

A nie szkoda Ci kasy? Jak chciałeś wyrób panero-podobny nie lepiej było kupić ruska?

Hehe wiedziałem,że nie spotkam się tutaj ze zrozumieniem :rolleyes: .

Nie nie szkoda.Ten zegarek mi się zwyczajnie bardzo podoba B) .To ,że jest mało spotykany/popularny to też dla mnie wielka zaleta.

Hehe wiedziałem,że nie spotkam się tutaj ze zrozumieniem :rolleyes: .

Nie nie szkoda.Ten zegarek mi się zwyczajnie bardzo podoba B) .To ,że jest mało spotykany/popularny to też dla mnie wielka zaleta.

Trochę nie o to mi chodziło. Pewnie o wielu niezłych markach nie słyszałem, ale ta nigdy mi się nie przewinęła i dla mnie to taki wynalazek. Bebechy jeśli dobrze doczytałem i zapamiętałem miyoty, więc raczej nic nie powinno się dziać, ale gdyby...

Choć z drugiej strony niewielka kasa... i w dodatku nie moja :D ale zagospodarowałbym ją zupełnie inaczej

Najważniejsze, aby Pan Klient był zadowolony :rolleyes:

Jak przyjdzie, to się pochwalisz

SecondTom sorry za OT- ostatnio gdzie wejdę, to zaczynam śmiecić

Gdyby ktoś szukał, to na alle gość wystawił 4 nowe Orange Monstery na bransolecie, 24 m-ce gwarancji, 650 zł sztuka. Dobra cena.

Kuwa... a ja zza dwudziestu granic ściągałem, jeszcze mi dziady doliczyli opłaty i suma sumarum drożej mi wyszło niż w kraju. A przez Ciebie kusicielu już nie mogłem się powstrzymać od tego zakupu. Proszę drogich moderatorów o zablokowanie temu panu możliwości pisania postów, bo chyba pracuje dla seiko :lol: Już i tak miałem za dużo nurkowych seiko, to jeszcze OM mi brakowało :(

Ricardo, pewnie, że pięknie się komponuje... :) Powiedziałbym nawet, że zbrodnią byłoby założyć do tej kurtki zegarek innego koloru... :)

A i okoliczności przyrody też piękne...

Tak patrzę na to zdjęcie i chyba będę musiał swoją bransoletę naprawić i mocno ją przeprosić :)

Monster na bransolecie to jest to. W ogóle nie chce mi się ostatnio zmieniać na pasek.

Waldii, a co tam Ci się spsuło w bransolecie?

Ricardo, pewnie, że pięknie się komponuje... :) Powiedziałbym nawet, że zbrodnią byłoby założyć do tej kurtki zegarek innego koloru... :)

Coś mi się wydaje że tu chodziło o inną kompozycje, wnetrze kaptura plus paski na rękawie i sweterek tej pani z tyłu... :)

Degustatorr del Monsterro nic takiego.Ta tulejka od teleskopu przy skracaniu bransolety gdzieś mi spi... tzn.uciekła.

I teraz mi wylatuje ;)

Coś mi się wydaje że tu chodziło o inną kompozycje, wnetrze kaptura plus paski na rękawie i sweterek tej pani z tyłu... :)

Otóż to, dokładnie o to chodziło ;)

Degustatorr del Monsterro nic takiego.Ta tulejka od teleskopu przy skracaniu bransolety gdzieś mi spi... tzn.uciekła.

I teraz mi wylatuje :D

Przy pozostałych są te same, a pewnie skracałeś o 1 czy 2 ogniwa bransoletę- chyba, że wszystkie po kolei gubiłeś, jak ja za pierwszym razem ;)

Pierwszy lepszy zegarmistrz powinien te tulejki mieć- podejdź i sprawdź. Jak nie będzie żaden miał, to dla takiego fana seiko ze swoich pozostałych wyciągnę i Ci wyślę :)

post-30738-0-12978200-1331598775.jpg

Dzięki Waldi za ten OT ,bo dzięki niemu już wiem co kupię w najbliższym czasie ;) A monsterki też piękne, tylko jak dla mnie brak cyfr na tarczy dyskwalifikuje prawie każdy zegarek, cóż taki dziwny gust.Chodzi o indeksy godzinowe. Chociaż jak jeszcze trochę Was poczytam to może się przemogę i popełnię czarnego :)

A monsterki też piękne, tylko jak dla mnie brak cyfr na tarczy dyskwalifikuje prawie każdy zegarek, cóż taki dziwny gust.Chodzi o indeksy godzinowe.

Zawsze można coś zmodować... :)

post-30126-0-89203000-1331599022.jpg

Uploaded with ImageShack.us

post-30126-0-32174700-1331599026.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:) :) :)

Degustatorr del Monsterro, chyba jesteś udziałowcem Seiko :) Kusisz pan panie kusisz. O modowaniu nie pomyślałem, bo ten co wkleiłeś jest idealny.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.