Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Degustatorr Noir

Seiko Orange Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Największy wybór masz na amerykańskim ebayu.Cena hmm między 180 - 230 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polak902

dzieki. a dokladnie jaki to model??

 

edit juz wiem :rolleyes:

zodiac sea deagon ok. 180 dolcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Przepraszamy autora wątku za ten OT :rolleyes: .

 

Całkiem przyjemny ten V-Wolf,ale najpierw sea dragon musi być B) .Są też i większe dragony tyle tylko że mają chrono i moim zdaniem nie wyglądają już tak ciekawie.

Niestety jak się na coś uprę to nie ma zmiłuj.Powiem Tobie w tajemnicy :D ,że oprócz tego opasłego japończyka co niby do mnie płynie w podróż do naszego kraju wybrała się jeszcze jedna panna.Z jeszcze dalszego zakątku świata(końca?) w limitacji 500szt :D .

 

Waldii, tak myślałem, że w końcu udało Ci się upolować tego grubego japońca... :) Niebieski na bransolecie?

 

No, ale zaintrygowała mnie ta panna...Limitacja...Jeżeli nie tu, to na PW zdradź mi tą tajemnicę, bom ciekaw bardzo... :) Nikomu nie powiem... :)

 

polak902

 

Ten Zodiac, którego pokazałem na zdjęciu i o którego pytałeś, to nie Sea Dragon, tylko V-Wolf.

 

Żeby nie robić już OT wszystkich chętnych do pogadania o Zodiakach zapraszam do tematu ZODIAC zegarki w ZEGARKACH SZWAJCARSKICH I NIEMIECKICH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało znany ale jakże piękny :rolleyes: .Zegarek z Nowej Zelandii B)

A nie szkoda Ci kasy? Jak chciałeś wyrób panero-podobny nie lepiej było kupić ruska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiedziałem,że nie spotkam się tutaj ze zrozumieniem :rolleyes: .

 

Nie nie szkoda.Ten zegarek mi się zwyczajnie bardzo podoba B) .To ,że jest mało spotykany/popularny to też dla mnie wielka zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiedziałem,że nie spotkam się tutaj ze zrozumieniem :rolleyes: .

 

Nie nie szkoda.Ten zegarek mi się zwyczajnie bardzo podoba B) .To ,że jest mało spotykany/popularny to też dla mnie wielka zaleta.

 

Trochę nie o to mi chodziło. Pewnie o wielu niezłych markach nie słyszałem, ale ta nigdy mi się nie przewinęła i dla mnie to taki wynalazek. Bebechy jeśli dobrze doczytałem i zapamiętałem miyoty, więc raczej nic nie powinno się dziać, ale gdyby...

Choć z drugiej strony niewielka kasa... i w dodatku nie moja :D ale zagospodarowałbym ją zupełnie inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, aby Pan Klient był zadowolony :rolleyes:

Jak przyjdzie, to się pochwalisz

SecondTom sorry za OT- ostatnio gdzie wejdę, to zaczynam śmiecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał, to na alle gość wystawił 4 nowe Orange Monstery na bransolecie, 24 m-ce gwarancji, 650 zł sztuka. Dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał, to na alle gość wystawił 4 nowe Orange Monstery na bransolecie, 24 m-ce gwarancji, 650 zł sztuka. Dobra cena.

Kuwa... a ja zza dwudziestu granic ściągałem, jeszcze mi dziady doliczyli opłaty i suma sumarum drożej mi wyszło niż w kraju. A przez Ciebie kusicielu już nie mogłem się powstrzymać od tego zakupu. Proszę drogich moderatorów o zablokowanie temu panu możliwości pisania postów, bo chyba pracuje dla seiko :lol: Już i tak miałem za dużo nurkowych seiko, to jeszcze OM mi brakowało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)

 

Nurki Seiko bez OM? Nie może to być... :)

 

Ricardo, bardzo dobry zakup, zobaczysz, raz założysz na rękę i już go nie oddasz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjazdowo :) czyż nie pięknie się komponuje kolorystycznie :)

post-27284-0-10039300-1331598609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricardo, pewnie, że pięknie się komponuje... :) Powiedziałbym nawet, że zbrodnią byłoby założyć do tej kurtki zegarek innego koloru... :)

 

A i okoliczności przyrody też piękne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na to zdjęcie i chyba będę musiał swoją bransoletę naprawić i mocno ją przeprosić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster na bransolecie to jest to. W ogóle nie chce mi się ostatnio zmieniać na pasek.

 

Waldii, a co tam Ci się spsuło w bransolecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricardo, pewnie, że pięknie się komponuje... :) Powiedziałbym nawet, że zbrodnią byłoby założyć do tej kurtki zegarek innego koloru... :)

 

 

Coś mi się wydaje że tu chodziło o inną kompozycje, wnetrze kaptura plus paski na rękawie i sweterek tej pani z tyłu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degustatorr del Monsterro nic takiego.Ta tulejka od teleskopu przy skracaniu bransolety gdzieś mi spi... tzn.uciekła.

I teraz mi wylatuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że tu chodziło o inną kompozycje, wnetrze kaptura plus paski na rękawie i sweterek tej pani z tyłu... :)

Otóż to, dokładnie o to chodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degustatorr del Monsterro nic takiego.Ta tulejka od teleskopu przy skracaniu bransolety gdzieś mi spi... tzn.uciekła.

I teraz mi wylatuje :D

Przy pozostałych są te same, a pewnie skracałeś o 1 czy 2 ogniwa bransoletę- chyba, że wszystkie po kolei gubiłeś, jak ja za pierwszym razem ;)

Pierwszy lepszy zegarmistrz powinien te tulejki mieć- podejdź i sprawdź. Jak nie będzie żaden miał, to dla takiego fana seiko ze swoich pozostałych wyciągnę i Ci wyślę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

post-30738-0-12978200-1331598775.jpg

 

 

 

 

Dzięki Waldi za ten OT ,bo dzięki niemu już wiem co kupię w najbliższym czasie ;) A monsterki też piękne, tylko jak dla mnie brak cyfr na tarczy dyskwalifikuje prawie każdy zegarek, cóż taki dziwny gust.Chodzi o indeksy godzinowe. Chociaż jak jeszcze trochę Was poczytam to może się przemogę i popełnię czarnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A monsterki też piękne, tylko jak dla mnie brak cyfr na tarczy dyskwalifikuje prawie każdy zegarek, cóż taki dziwny gust.Chodzi o indeksy godzinowe.

 

Zawsze można coś zmodować... :)

 

 

post-30126-0-89203000-1331599022.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

post-30126-0-32174700-1331599026.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degustatorr del Monsterro, chyba jesteś udziałowcem Seiko :) Kusisz pan panie kusisz. O modowaniu nie pomyślałem, bo ten co wkleiłeś jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.