Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Voli

Perła nieboskłonu - KOSMOS

Rekomendowane odpowiedzi

Jest naprawdę świetny! Ten datownik - w ruskich to chyba rzadki widok... A stan - malina! :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie przepadam za stylem de lux w złocie to ten jest świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boski jest ten zegarek....oglądałem własnymi ręcami i oczami model należący do Smoka Karola :)

 

ten datownik....jest niesamowity.

 

i ...stan jest - mniam.

zasługuje co najmniej na Redę - perfekt to policzek :)

 

PS

szczere wyrazy nienawiści ......:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do paska to Reda (albo coś innego z lepsiejszej półki) będzie... w swoim czasie smile.gif

 

W zakresie pasków u mnie jest tak:

 

Choć może to wydawać się głupie to lubię (nawet bardzo lubię) paski w czerni (zwłaszcza matowe). Lubię też oczywiście co innego, ale "na już" są dość uniwersalne (w niektórych zegarkach zostają na zawsze bo jest im IMHO dobrze).

 

Akurat w tym zegarku (IMHO) pasek wygląda dobrze - jeśli zegarek jest na ręce. A od spodu będzie oglądał go głównie stojaczek wystawienniczy.

To, że pasek jest cienki to w tej cieniutkiej garniturówce akurat dobrze - nie przytłacza zegarka.

 

Ponadto: moim priorytetem są zegarki, doprowadzenie ich do możliwie dobrego stanu wizualnego, z zachowaniem oryginalności + stan techniczny a pasek to gdzieś na końcu - dokupić go do niecodziennego zegarka można zawsze (w przeciwieństwie do samego zegarka vintage) smile.gif.

 

Panowie jest jeszcze jeden aspekt przy paskach, i to dość istotny -> $$$

 

Wyobraźmy sobie, że do każdego nabytku funduję sobie dobry pasek (czyli od 25-30 zeta z wysyłką za Redę do... łatwo przeskoczyć setkę za sztukę). Liczmy Redę - nie jestem posiadaczem PP. Zakładamy, że 5-6 ostatnich garniturówek dostało Redę - wydałem 150 zeta - a u mnie dostały najtańsze paski - zamiast tego za zaoszczędzone pieniążki kupił się pokazywany stosunkowo niedawno Szturmański Gagarin (150zeta + poczta).

 

Wolę wydawać to co mam do dyspozycji na wartościowe zegarki (czasem ze względu na okazję kupienia czegoś konkretnego poprzednie zakupy czekają, nawet parę miechów na serwis) szukać do nich potrzebnych części, kompletować, a pasek... a pasek to gdzieś na końcu - kupić go można zawsze, wybrać sobie z katalogu w dowolnym momencie smile.gif - bawię się w to, gdy uzbieram odpowiednią nadwyżkę gotówki. W pierwszej kolejności wolę jednak trzymać rezerwę kasy na coś wyjatkowego.

Kosmos trafił do mnie właśnie w ten sposób - zaprzyjaźniony dostawca powiedział: Mam TO, chcesz? Czy na allegro? Chcę. To poproszę zadrukowane papierki - byly na już - jest Cosmos, nie było by... smile.gif

 

P.S

Na wypadek gdyby ktoś odebrał to inaczej niż było moja intencją:

Nie zabraniam nikomu krytykować, komentowac czy wyrażać własnych opinii, czytam je chętnie, z pozytywnym nastawieniem i po rozważeniu biorę pod uwagę w dalszych swoich krokach. Po prostu przedstawiłem swoje podejście - najpierw coś niepowtarzalnego, a dopiero później dodatki icon_smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voli nie mamy czego się przyczepic więc czepiamy się chociaż pasków :)

Szczere gratulacje!! Ostatnimi czasy dajesz z grubej rury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście rarytas. Gratuluję zakupu :)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voli Twój punkt widzenia i tok myślenia jest dla mnie całkowicie zrozumiały i jak najbardziej go popieram, boję się tylko, żebyś nie skończył jak Martin Eden :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepiekny zegarek! prosimy zdjecia makro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....ale ja miałem na myśli piękne redy po 10pln ...perfekt za 5 - to niewielka różnica .

i tak jak dla większości pabied, wostoczków czy rakiet w ''db+'' stanie owy perfekt czy osin jest jak najbardziej OK :)

 

 

....ale dla Kosmosa?

....i tyle....

 

 

 

 

...sam trzymam pabiedkę na perfekcie :)

....tu chodziło o perłę nieboskłonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dostęp do Redy za dychacza od sztuki to daj namiary smile.gif Chętnie zaczerpnę z tego źródła. Ja w tym zakresie jestem ograniczony do alledrogo (czyli 20-25 zeta sztuka + poczta sad.gif (Co do pasków które zwykle zakładam to mam ich spory zapas - swego czasu miałem do nich dostęp po 1,5zeta sztuka to zrobiłem sobie składzik kilku kolorów i teraz stopniowo zużywam smile.gif).

 

Ale sumiennie obiecuję ubrać Kosmosa w coś odpowiedniego dla jego pozycji w radzieckim zegarkowym świecie smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOSMICZNY.

 

Po prostu. Aktualnie poluję na sputnika w dobrym stanie, ale jak zobaczyłem ten półksiężyc - rewelacja.

Co do pasków to grunt żeby jakiś był - nie mam jeszcze jak koledzy zapasów paseczków - czas o tym pomyśleć a nie ma nic bardziej męczącego niż kilka nowych nabytków bez pasków, grrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajeczny. Zdradzisz tajemnicę ile wyrzeczeń ($) kosztował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie posiadaczy Kosmosa! Ja swojego wypatrzyłem na nieostrym zdjęciu na niemieckim jebaju. Tylko ten kształt datownika podpowiedział mi z czym mam do czynienia więc kupiłem na w pół ciemno.

 

P.S. Niedawno miałem nocować w hotelu Kosmos w Moskwie, ale w ostatniej chwili zmieniłem plany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepiekny zegarek! prosimy zdjecia makro...

No niestety to już jest robione w makro - to granice mojego kompakta (tyle, że trochę skadrowane i pozmniejszane z 6M do 640x480 coby temat nie otwierał się 30min). W wolnej chwili mogę wrzucić na "imaga" fotki w oryginalnej rozdzielczości i dać linka.

 

Witaj w klubie posiadaczy Kosmosa! Ja swojego wypatrzyłem na nieostrym zdjęciu na niemieckim jebaju. Tylko ten kształt datownika podpowiedział mi z czym mam do czynienia więc kupiłem na w pół ciemno....

 

Dziękować, dziękować smile.gif skoro kupiłeś "na macanego" to pewnie kupiłeś dobrze - ja brałem co prawda "w pierwokupie", ale od gościa który niestety wiedział co ma w ręku więc na plew w postaci kilku Mieszków Pierwszych wziąść się nie dał. Musiałem poprosić o pomoc przyjaciół pokroju Jagiełły do spółki ze Starym Zygmuntem smile.gif

 

Bajeczny. Zdradzisz tajemnicę ile wyrzeczeń ($) kosztował?

Jak łatwo się domyślić więcej niż zwykły de luxe 29j w pięknym stanie - szczegóły: patrz wyżej -

ilu dokładnie przyjaciół musiałem sie wyrzec to nie napiszę, nieładnie tak o kimś za pleczmi... tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest ten kalendarz :rolleyes: już gdzieś widziałem wskazówkę z księżycem tylko nie wiem gdzie chyba jakimś tissocie...

Jak na swoje lata stan NOS

Gratuluję zakupu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.